top of page
b-valmistuminesuveks.png

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu! Joo palun kindlasti enne ja peale seanssi piisavalt puhast vett!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Noodiga link Allalaadimine  avab kohe otsekuulamise lingi, kuid seal on paremal pool kolm üksteise kohal olevat täppi. Kui sinna vajutada, saad faili alla laadida, kui sul on Android telefon või arvuti. 

 

 

KUULAMISEKS PALUN VAJUTA KOLMNURGALE

ettevalmistus-suviseseks-pooripaStella Shakti
00:00 / 56:59

See seanss on nii tasuta, aga soovi korral ka annetuse eest kuulamiseks

/ annetuse saad teha

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

suur aitäh!

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Siit lehelt saad kuulata ja alla laadida järgmist faili:

VALMISTUMINE ELU PARIMAKS SUVEKS

 

Seda meditatsiooni soovitan kuulata paar nädalat enne suvist pööripäeva, kuna sel ajal toimub meie eludes suurem korrastumine, et pööripäeva-hetkeks olla kõrgeimas võimalikus sageduses.

 

Enne pööripäeva-hetke (sel aastal 20.06.2024) on planeetide paigutused ja meie teadvuseväljad ning ühisväli põnevas koos-tantsimises, kus toimuvad suurte energiamassiivide ümberpaigutused, et olla selleks pööramise hetkeks võimalikult oma kõrgeimas väes kohal.

 

Pööripäevaks valmistumine on sama oluline kui tubade koristamine enne pidustusi.

 

See, kui me silmaga ei näe oma energiavälja, ei tähenda, et seda olemas ei ole! Vastupidi – su mõtted, otsused, sõnad ja mälestused, mida oma tähelepanuga toidad, on magnetid, mis tõmbavad ligu sarnaseid kogemusi, et saaksid ikka ja jälle kordusena neid energiaid kogeda.

 

Kui su elus on kõik korras ja pole mingeid lahkhelisid, siis lihtsalt jätka julgelt samamoodi. Kui aga tunned, et sisemuses on pea ja süda risti-rästi sasipusana, on aeg oma hinge tõelise essentsi tõde endasse kohale tuua ja vastavalt sellele uues TUNDES ja TUNNETUSES magnetiseerida kõrgemasageduslikke energiaid.

 

Teisisõnu – kui on raske ja paha, on vaja vabastada blokeeringud, mis on sind madalamas sageduses kinni hoidnud. Kasutame siin Teemantenergia tabi ning hingekristall-teemantite aktiveerimist terves energiaväljas. Kõigepealt loome tugeva energeetilise puhtuse, et energiad hakkaksid jälle õigetpidi tööle, kui on olnud takerdumised ja seejärel laeme ja tugevdame kogu eeterkeha läbi Algallika-ühenduse väestamise. Teeme suuremate tšakrate ja ka väiksemate tšakrate kaupa korrastust ning seejärel üleüldise korrastuse läbi südamega joondumise.

 

SAAD KOHESELT KUULATA JA ALLA LAADIDA KA MP3 SPETSIAALSE ENERGIASEANSINA SELLE TEEMA VÄESTAMISEKS

Suur aitäh ka annetuse eest!

 

 

Küsimuste korral võta palun julgesti ühendust inspiratsioonikool@gmail.com

 

 

Kõigile enne E südaööd registreerunuile saadame seansiga kokkusobiva kingituse meili teel. Seekordseks kingituseks individuaalsed kaardisõnumid – isiklikud sõnumid sulle, kuidas elu parimaks suveks valmistuda. Kingitused saadame laiali u 14 päeva jooksul.

 

Õnnistusega
Stella Shakti

 

 

Saad alla laadida MP3 ja kuulata piiramatult kõikidel aastatel.

Seanss on salvestatud aastal 2024 Itaalias Toskaana kaunite maastike keskel.

 

❤️

 

Õnnistusega

Stella

bottom of page