top of page
Tere armas!
Siit lehelt saad tellida mu kaarte ja raamatut soodushinnaga kuni
10. juunini 2024
 
Pakid saadame laiali koos kaartidega hiljemalt 7. juulil.
Palun anna teada, kui sulle hiljamlt 11. juulil  sulle pakk pole saabunud.
 

Soodushinnaga kaartide müük ja võimalus autogrammidega raamatuid saada on vaid maikuu jooksul!

Tellimisvormi leiad lehe lõpuosast, telefonist lugedes skrolli lihtsalt allapoole!

soovin6nne-raamatukaas.png

 

SOOVIN ÕNNE

See on palveraamat, milles on palved ja taotlused igaks elujuhtumiks neile, kes soovivad elada õnnelikumas sageduses ja suuremas õnnestumisevoos enda elus.

 

Hea raamat, mida saad nii endale kui ka kallimale, vanaemale, emale, sõbrannale kingituseks teha, et ka nende elus oleks palju rohkem õnne, õnnestumist ja oskust oma ellu manifesteerida, mida iganes süda kogeda soovib.

 

Palveid-taotlusi on nii igapäevaste toimetuste toetamiseks nagu külluseteemad, parem läbisaamine inimestega, enesekindluse kasvatamine, aga ka valgustatuse toetuseks ning erilised taotlused, mida kasutada täiskuu ajal, pööripäevadel, sünnipäeval jms olulistel hetkedel, et need elulised pöördepunktid saaks suunduda südamega kooskõlalises suunas.

 

Raamat on hele-pastelse vanaroosa tooni sametkaantega, pealkiri rkuldsete tähtedega, helge abiline igaks päevaks.

Uus raamat on uue tooniga, kuna vanamoodi sametit ename ei toodetud. Uus toon on veidi tumedam kui eelmine trükk oli.

Palveraamat SOOVIN ÕNNE oli välja müüdud, nüüdseks on valminus kordustrükk. Saadtellida siin lehel olevast registreerimiskastist.

RAAMATU SOODUSHIND 12€ kuni 26.05.23

(tavahind 24€)

lisandub saatekulu 4€

kui tellid raamatu ja kaardid koos või enam kui 1 eksemplari, on saatekulu tasuta.

 

Enne 26. maid palun tehke lihtsalt ülekanne vastavalt sellele, mitut raamatut tahate MTÜ Südamekeskus arvele EE457700771003681959

KINDLASTI LISAGE SELGITUSSE

Selgitus: 1 kaardid + 2 raamat + enda nimi + telefoninumber

 

Palun pane tähele, et see on teine arve kui see, millele meditatsioonide ja e-koolituste eest tasutakse. See on kirjastuse arve ja sellele palun ainult raamatute eest tasusid saata, et meil oleks arvepidamine kergem!

Soovi korral väljastame ka ametliku arve, selleks palun täida registreerimiskastis oma firma andmete: nimi, aadress, postiindeks – lahter.

b-kaardid.png

KAKSIKLEEGI KAARDID –

99 SÕNUMIT SINU KAKSIKLEEGITEE TOETUSEKS

 

Varajastele tellijatele pikendatud soodushind 33€ enne 26. maid

HILISEM HIND 38€

Kaardid on visiitkardi-suurused, kokku 99 kaarti.

Lisaselgitused on üleval internetis, lingi ja salasõna saad koos kaartidega kaasa! Seega saad mugavalt võtta kaardipaki kaasa reisile, tööle, jalutama – mahub mõnusasti käekotti või autosahtlisse, et igal vajalikul hetkel oleks käepärast!

 

NÄIDISKAARDI TEKST: saad lugeda siitkaudu

Kaksikleegi kaardid on kanaldatud mitmete aastate jooksul, tänu nendele energeetilistele kanaldustele olen kohtunud oma kaksikleegiga, kellega hetkel elame koos siin Sri Lankal. Nüüd oleme tegelenud kuude viisi nende kaartide sügavama olemuse tundmaõppimisega ja lisaks oleme ka oma mõtted ja tunnetused nende kohta salvestanud, et ka teie saaksite leida oma parima sõbra, kallima, vaimse õpetaja ja kui soovid, – siis ka abikaasa – ühes isikus.

Saad lisaks kaartide sõnumitele iga kaardiga kaasa ka meie põhjalikuma selgituse ja elulised näited, kuidas meie kokkutulek tõeseks sai ning mis soovitused on meil Sulle, kes sa alles otsid oma hinge teist kehastust!

 

Need sõnumid aitavad sul kiirelt häälestuda iseendaga paremini kontakti ning saavad olla suureks abiks sellel väga põhjalikul vaimse kasvu protsessil, mida Kaksikleegi teekond endast kujutab. Võin omast kogemusest öelda, et kuulates oma kaksikleegi tunnetusi, olen ka ise väga palju saanud õppida, mismoodi sama asja näha mitmest vaatenurgast ja taibata, kuidas meesenergia seda kogemust näeb – see on olnud väga tervendav ja väestav kogemus nii meile, kui siis saab seda olla ka ehk Sulle – saad vastu võtta just seda infot, mis sind kõnetab.

Tõeline armastus on Sinu jaoks võimalik, seda on tarvis LUUA ja seda loomisprotsessi saamegi sul aidata kergemaks muuta!

 

Kui Kaksikleegi mõiste sind ei kõneta või tekitab eri arusaamu, võid selle sõna asemel kasutada ka sõnapaari Tõeline Armastus.

 

Kaartide selgitused leiate nii Jumaliku Neisenergia printsiibi kui ka Jumaliku Meesenergia printsiibi selgituste kaudu, mida mina ja mu kaksikleek Ruwan meile kanaldanud oleme. Nii saate kogeda ja vaadelda, mismoodi mõlemalt poolt asjad paista võivad ning saate mõista selgemini, kuidas see teekond saab lahtu rulluda looduse ja terviklikkusega kõige harmoonilisemas seoses.

 

Minu kaksikleek on sündinud 1979 a ja elanud Sri Lankal pea terve elu, reisinud palju ka eri maades, juba korra oleme käinud ka Eestis ja plaanime tulla Eestisse ka sel suvel. Meie kohtumine füüsilisel tasandil toimus veidi rohkem kui aasta tagasi, aga tema olemasolust tuli mulle teadmine juba aastal 2016, mil hakkasin ennast selleks suhteks teadlikumalt ette valmistama.

 

Võin päris suure kindlusega öelda, et mida parem ettevalmistus selleks suhteks teha, seda sujuvamalt kõik kulgeda saab. Kui sa tunned enda hinges ja südames kutset, siis tea, et ka sinu hing on valmis kohtuma oma teise hingekehastusega ning elul on teile palju imelist plaanis!

 

Kaartide ettetellimine siinsamas lehel täites registreerimiskasti.

Saad koos kaartidega tellida ka supersoodushinnaga Soovin Õnne raamatuid.

Imeline kingitus nii endale kui ka sõbrannadele terveks eluks!

Õnne ja õnnestumisi!

Armastusega

Stella

KAARTIDE SOODUSHIND 33€ *kuni 26.05.23

(tavahind 38€)

*lisandub saatekulu 4€

*kui tellid KAARDID ja RAAMATU koos või enam kui 1 eksemplari, on saatekulu tasuta.

 

Enne 26. maid palun tehke lihtsalt ülekanne vastavalt sellele, mitut raamatut tahate MTÜ Südamekeskus arvele EE457700771003681959

KINDLASTI LISAGE SELGITUSSE

Selgituse NÄIDE: 2 kaardid + 2 raamat + enda nimi + telefoninumber

 

Palun pane tähele, et see on teine arve kui see, millele meditatsioonide ja e-koolituste eest tasutakse. See on kirjastuse arve ja sellele palun ainult raamatute eest tasusid saata, et meil oleks arvepidamine kergem!

Soovi korral väljastame ka ametliku arve, selleks palun täida registreerimiskastis oma firma andmete: nimi, aadress, postiindeks – lahter.

PEALE REGISTREERIMISKASTI TÄITMIST SUUNATAKSE SIND KOHESELT EDASI JUHENDATUD MEDITATSIOONI KUULAMA, MIS ON KINGITUSEKS RAAMATUTELLIJAILE KAASA – saad tellimuse kinnituse ja meditatsiooni lingi ka meili teel automaatkirjana peale TELLIN-nupu vajutamist. Palun kontrolli oma e-postkastist ja kui inboksis pole, vaata üle muud kohad!

 

Vajadusel võid registreerimisvormi täita mitu korda, selles suhtes piiranguid pole.

Küsimuste korral võta palun julgesti ühendust inspiratsioonikool@gmail.com

Vastame sulle esimesel võimalusel!

bottom of page