top of page
b-unen2gemine.png

Teadliku unenägemise e-kursus algajaile

Soovid muuta enda uneaja põnevaks rännakuks? Saada vastuseid läbi unenägude? Õppida eristama tulevikku ennustavaid ja teisi unenägusid? Kogeda ülemeelelisi võimeid või kohtumisi oma kaitseinglitega läbi unede?

Kohtuda unenäos oma tulevase kallima või esivanemate või laste hingedega?

Kui sind kasvõi mingi osa siit kõnetas, siis see lihtne kuuajane e-koolitus on sulle.

Saad vaadata videosid ja kuulata meditatsioone endale sobivaimail aegadel, ei pea kindlatel kellaaegadel arvuti taga olema.

Kui soovid, saad boonusena osaleda ka e-seminaridel, et otse küsimusi esitada ja kogeda grupi toetust ja kuulda ka teiste kogemustest.

 

TEADLIKU UNENÄGEMISE E-KOOLITUS

sobib kõigile, kes kasvõi aeg-ajalt harva oma unenägusid mäletavad või on teadlikud sellest, et nendega toimub unenägudes midagi.

Kõik inimesed näevad igal öösel und, see on teaduslik fakt. Kui sa aga ei mäleta mitte kunagi mitte midagi, siis on ehk kehas liiga palju stressi ja võiksid alustada alguses Maagilise Reiki e-koolitusega, et end stressikihtidest vabastada ja kui oled hakanud juba rohkem unesid nägema, tule tagasi selle e-koolituse juurde siin.

 

KOOLITUSE TEEMADEST:

* Teadliku unenägemise kogemuse kasvatamine, juurutamine, kasutamine

* Soovitused, kuidas neid kogemusi kasvatada, jaotatud kuu aja peale väikesteks, aga tõhusateks peatükkideks

* Lõõgastavad teemakohased meditatsioonid, et enne ööd parimal moel uueks kogemuseks ette valmistuda

* Juhatus, mismoodi oma kogemusi süvendada, kui juba oled mingeid tulemusi saanud

* Eri unenägude tüübid ja kuidas neil vahet teha

 

KURSUSE PÕHIMÕTE:

Koolitus on mõeldud eelkõige algajaile, kes tunnevad, et tahaks samm-sammult rahulikus oma tempos unenägemise oskust endas kasvatada. Koolituse tulemused sõltuvad igaühe enda personaalsest panustamisest ja individuaalsest eripärast.

Unenägemine on loomulik ja lihtne alateadvuse viis meile sõnumeid edastada.  Nende sõnumite lahti kodeerimine võib olla vägagi lihtne, kui tead, kuidas seda teha!

 

TÄHELEPANU!

Kogu koolitus on loodud olema austuses ja lugupidamises igaühe individuaalsust arvestades. Mina õpetajana ei tee kedagi tema eest korda ega mõjuta oma energiaga, see sõltub igaühe enda sisemisest tarkusest, kuidas keegi ja mil moel mis infot kasutusele võtab.

 

KURSUSE EESMÄRK:

Unenägemise kogemus võib olla väga tervendava ja väestava mõjuga ning kasutades enda uneaega ei pea me isegi oma tavapärast senist elutempot eriliselt muutma, et meie eludes saaks hakata toimuma uutmoodi kogemused. Piisab vaid tähelepanelikkusest ja tahtest olla rohkem enda eluga harmoonias, endaga ühenduses ja enda sisehääle ehk intuitsiooniga enam kooskõlas.

 

Käesolev koolitus on sissejuhatav 4-NÄDALANE ühine rännak avastama enda tõelise olemuse sügavamaid tahkusid, saamaks vastuseid, lahendusi, mõistmisi oma elu ja oma tuleviku kohta.

Koolitusele on oodatud kõik, kes soovivad, 

võid tulla nii üksi, kui ka sõprade / sõbrannadega koos.

 

Registreerida koolitusele saad siinsamas lehel registreerimiskasti täites. Peale registreerimiskasti täitmist saad endale meilile ka automaatkinnituse ja juhatuse parimaks ettevalmistuseks! Kui meili pole näha, vaata palun läbi muud kohad kui INBOX.

JÄRGMINE INTERNETIKOOLITUS

Koolitus alustab 20. juunil

kuni 15. juunini suve suur soodushind 44€

tavahind 122€

Koolituse eest annetuse MTÜ Südamekeskus EE507700771001082851 selgitus: unenägemise annetus + osaleja nimi

inspiratsioonikool@gmail.com

 

LISATEAVE

Koolituse põhimaterjalid saadan sulle kuu aja jooksul - igal nädalal ühe kirjana. Kirjast leiad lingi koolituse lehele, kust leiad nii videomaterjalid, põnevat lugemist, aga ka koduseks praktkaks ülesanded.

Sa võid valida materjalidega tutvuda just endale sobival ajal ja kohas, ei ole tarvis mingil kindlal ajal arvuti taga olla, vaid saad seda teha just siis, kui tahad.

Koolitusmaterjalid jäävad sulle avatuks ka peale kuu aja möödumist, seega saad seda läbida just endale sobivas tempos ja aja jooksul! Koolitus on siin lehel üleval vähemalt aasta peale koolituse algust.

 

KOKKU ON MATERJALE kuu aja peale u 12-16 tunni ulatuses –see sõltub sinust endast, kas soovid lisamaterjalidega ka tutvda ja kui põhjalikult neid praktikaid kaasa teed.

 

BOONUS

 

Koolituse eest saad saata annetuse

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

Selgitus: UNI annetus + nimi

Peale tasu saatmist palun täida lehel olev registreerimisvorm.

 

 

Rõõmsa kohtumiseni!

Stella Shakti​

Maagilise Reiki Meister ja kanaldaja

Tasakaalustamise meister ja õpetaja

Püha Seksuaalsuse Maagia õpetaja ja kanaldaja

Teadliku Unenägemise praktik (enam kui 15 aastat praktikat)

 

http://StellaShakti.com

sydamekeskus@gmail.com

Olen läbinud mitmeid koolitusi üle maailma eri õpetajate juures, praktiseerinud joogat, meditatsiooni ja tantristlikke praktikaid pea igapäevaselt aastast 2007.

Sellest veelgi varem aga hakkasid mind huvitama Castaneda-praktikad, šamanistlik maailmakäsitlus, mis tõi mind ka teadliku unenägemise juurde. Olen katsetanud väga palju eri viise meditatsioone ning meeleseisundi muutmise viise ning seejuures teadlik unenägemine ja sisemise nägemise treenimine on minu jaoks muutunud pea igaöiseks harjumuseks.

Saan tihti unenägudes eelteateid tulevaste sündmuste kohta ja tajun seda, mis on toimunud minevikus, mida mu tavameel ehk alati mõistnud pole. Mõistmine toob tervenemise. See on minus tekitanud väga suure vaimustuse meie teadvuse paindlikkuse ja võimekuse teemal ja selles rõõmus ja tänus tuli ka juhatus ka teiega seda oskust e-koolitusena jagada.

Olen taolist kursust läbi viinud varasemalt tavakoolitusena, ent nähes nüüd näiteks Maagilise Reiki e-koolituse kogemuse edukust inimeste aitamisel, olen veendunud, et e-koolitusena õppides on tegelikult kasutaja jaoks kasu veelgi suurem, kuna materjale saab soovi korral alati üle kuulata, neid meditatsioone ja soovitusi kasutada nii palju kui isu on ja alati just siis, kui on sisemine juhatus, ajalise ja ruumilise piiranguta.

 

Minu koolituste põhimõte on austus, armastus ja põhjalik ja terviklik toetus oma kaasloojatele. Kirjalikud materjalid, videod ja meditatsioonid, mida kaasa saad, on Sulle assistendiks ja toetuseks terveks eluks.

 

Oled oodatud!

Stella

Teadliku Unenägemise koolitusele registreerimine
Vali palun sobilik variant

Kohe peale registreerimist suunatakse sind järgmisele ettevalmistuslehele ja saad endale meili teel ka kinnitusmeili vajaliku lingiga. Kui inboksis ole, vaata läbi ka muud kirjakasti osad.

bottom of page