top of page
b-esivanemad.png

Siit lehelt saad registreerida meditatsiooni kuulama.

Palun pane tähele, et 2024 aasta märtsikuust alates palume teha annetused MTÜ Südamekeskus kontole, ettevõtluskonto ei toimi!

Täname!

Annetuse saad saata enne registreerimiskasti täitmist 

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

MAAEMA JA ESIVANEMATE TOETUS SULLE

 

See meditatsioon-energiaseanss on spetsiaalselt loodud ja kanaldatud neile, kes soovivad kogeda suuremat turvatunnet, hoitust, kaitstust, mis saab avalduda igapäevaselt läbi iseenda tunnetuse.

 

Me võime küll luua nö väliseid näilisi turvalisuse kogemusi - sõprusringkonnad, suuerm kogus raha pangaaarvel, kindlustused jms, aga tegelikult sügav sisemine kindlustunne saab alguse mitte väliste tegurite kogemusest, aga iseenda sees tundest ja energeetilisest ühendatusest maa-energiaga - armastusest elu suhtes ja planeedi suhtes, iseenda elu suhtes ja teadmisest ning tundest, et igas olukorras on olemas suurepärane lahendus ning et oled kogu aeg hoitud ja kaitstud, ükskõik, mis välises maailmas toimub.

 

See energeetiline toetus, mida saame oma esivanematelt, kes on juba planeedilt lahkunud, on kogemus, mida on vaja ise taasluua, kui tunned, et ühendus on katkenud või tunned end üksiku ja hüljatuna. Universumi seadus on see, et meil on maapealsete hingedena tarvis osata ise ühendust võtta, kui soovime abi nö nähtamatust maailmast.

 

Kõik on omavahel ühenduses ja kõikidel kogemustel on nii edasiulatuv kui tagasiulatuv vägi.

 

See tähendab seda, et kuigi võib tunduda, et minevik mõjutab meie olevikku ja seeläbi tulevikku, toimib see süsteem ka teistpidi – kui me praeguse aja energiates teeme otsused ja palved ja selged uued seadistused ja programmeeringud vabastada, kustutada ja neutraliseerida enda DNA-s ja geneetikas need kalduvused, hoiakud või ka võimalikud haigused, mis ei ole meie kõrgema tee hüvanguks, siis võivad sellest terveneda või tasakaalustuda peale meie endi ka kõik põlvkonnad enne ja peale meid. See tervenemine kandub üle, sest oleme multidimensionaalselt kõik ühenduses!

 

DNA-d on võimalik muuta, seda on selgeks teinud ka meie sõbrad teadlased. Seda saabki teha läbi enda uute otsuste, sõnade, energeetiliste seadistuste, mida saad õppida ise tegema näiteks ka Maagilise Reiki internetikoolitusel.

 

SAAD KOHESELT KUULATA JA ALLA LAADIDA KA MP3 SPETSIAALSE ENERGIASEANSINA SELLE TEEMA VÄESTAMISEKS

Selle nädala seanss on spetsiaalselt pühendatud sellele, et saaksime kiiret ühendus enda kõrgema mina, sügava rahu kogemusega, tugeva õnnistuse kogemuse ja õnnistuse läbi ühenduse ka enda esiemade ja esi-isade väe ja toetusega. Läbi rahu saab sündida uus tugevus, mõistmine ja teadmine, inspiratsioon edasiseks eluks kõrgeimal moel. Sa väärid elamist tõelises rõõmus ja armastuses, mis kiirgub sinu enda seest tervesse maailmasse!

 

Suur aitäh ka annetuse eest!

 

Küsimuste korral võta palun julgesti ühendust inspiratsioonikool@gmail.com

Kõigile enne P südaööd registreerunuile saadame seansiga kokkusobiva kingituse meili teel. Seekordseks kingituseks on eriline valikutega kaardilugemisvideo. Kingitused saadame laiali u 14 päeva jooksul.

Õnnistusega
Stella Shakti

Saad alla laadida MP3 ja kuulata piiramatult.

❤️

Õnnistusega

Stella

 

Registreerimine seansile
Tegin ülekande:
Annetuse suurus:

Kui maksad Paypal'i või kaardiga, palun täida ikka ülevalt registreerimisvorm! Aitäh!

bottom of page