top of page

TASAKAALUSTAMINE

TEEMANTENERGIAS

 

Taastusravi ja üleüldise heaolu suurendamine inimeselt inimesele

 

REGISTREERI SIIT

 

PRAKTIKA TUTVUSTUS

 

Teemantenergia-tasakaalustamise meetod on Stella Shakti kohandatud energiatöö, mis põhineb iidsetel veedadel, uuema aja energiatöödel nagu reiki ja

ülemaailmselt tuntud energiatööl EMF Balancing Technique. EMF meetodit praktiseeritakse nii Venemaal kui Saksamaal ka ametlikult taastusravis, ehk on meditsiinitöötajate poolt tunnustatud ja teaduslikult uuritud toimiv viis inimese heaolule ja võimalikele tervenemisprotsessidele kaasa aidata.

 

See on meetod, millega saad aidata nii ennast kui teisi. Nii individuaalselt, aga ka kollektiivselt suuremat heaolu luua.

 

Seansse saab kogeda nii kohapeal energiaseansina, istudes või pikutades massaažilaual, aga ka kaugseansina nii telefoni teel, Skype'i vahendusel või telepaatilisel teel, kuna kvant-tasandil aegruumi ei eksisteeri. Aga ka grupiseansside ja juhendatud meditatsioonidena.

 

Seansse saab teha nii iseendale kui oma perele, sõpradele, väestada ja õnnistada ka neid, kes on juba planeedilt hingena lahkunud või ka neid, kes pole veel sündinud. On võimalik õppida ka ametlikult praktikuks.

 

Loomulikult on seda eriti efektiivne kogeda otsesel vahendusel, ehk siis kuulates praktiku selgeid taotlusi ja kogedes energiat kehaliselt ka neil, kes soovivad oma elu heaolutaset koheselt tõsta.

Mõni seansi saaja kogeb suuri muudatusi koheselt juba peale esimest seanssi, mõni inimene hakkab enam tunnetama paari seansi kogemise järel.

 

Nagu iga armastusest kantud energiatöö, austab ka see meetod seansi saaja enda sisemist tarkust ja mingiks uueks olekuks inimest ei sunnita, vaid see sõltub inimese enda keha ja südame tarkusest, kui palju ja mil moel ta seda uut energiasagedust enda ellu integreerib.

 

Seansi eel teeb seansi pakkuja kliendile ka sissejuhatuse ja vastab küsimustele, mis võiks inimest seoses selle seansiga huvitada, ent on oluline teada, et iga seanss on erinev, nii nagu ka iga inimene on erinev. Kuigi etteantud seansi kulgemise kava on  kõikidele ühesugune, on ka meie mõistmise ja vastuvõtmise võime täiesti isesugune.

 

Kõik seansil lausutavad taotlused on austavad kutsungid inimestele, kes seda kogevad. Kutsung tähendab seda, et seansi edastaja ise hakkab energeetiliselt selles sageduses võnkuma ning tekib füüsikas tuntud kaasamise efekt, kus siis seansi vastuvõtja energiaväli valib, kas ka kaasa võnkuda selles sageduses või valib jääda samaks.

 

EMF Balancing Technique, mis on suuresti selle teemant-tervenduse töö aluseks, on üle maailma enam kui 70 riigis praktiseeritav energiatöö, näiteks Saksamaal ja Venemaal ka ametlikult taastusravi praktikaks. See tähendab seda, et sellel tööl on ka teaduslikult piisavalt tõendeid selle toimimise kohta ning inimesed on saanud sellest väga suurt abi üle maailma.

 

Seansid aitavad inimesel asuda oma kõrgeima potentsiaali energiaid kasutusele võtma ning tihti kaasneb selle kogemusega ka see, et inimene hakkab oma elus kogema palju suuremat armastamise võimet, saades ühendust omaenda sisemise intuitsiooni juhatusega. Ka on see töö eriline just oma tervikliku ülesehituse poolest – lisaks kõrgemate energiate ankurdamisele kehas, luuakse ka tugev maandus, et inimene suudaks jääda suuremasse rahusse ja tasakaaluseisundisse, mis iganes elus ette tuleb.

 

Seansside kogemiseks ei pea olema haige või mingitpidi probleemne. Neid seansse võib ka kogeda siis, kui tahad lihtsalt suuremat heaolutunnet kogeda. Ent väga efektiivne on see seanss olnud nendel inimestel, kel on olnud probleeme kas vaimsel või füüsilisel tasandil, et neist olukordadest välja tulla või olukordi leevendada.

 

Seansi mõju algab tavaliselt juba enne seanssi, kui inimene on otsustanud iseenda suurema väe vastu võtta. Seansi ajal kogetakse erinevaid tundmusi kas kehaliselt või emotsionaalselt.

 

Tavalised kirjeldused seanssidele võivad hõlmata järgmist: suurem rahu, tasakaal, mõistmine, taipamine, usaldus elu suhtes, uute võimaluste nägemine enda elus, valud kaovad, toimuvad füüsilised tervenemised, vaimsed ärkamised, mõnikord kogetakse ka lausa ekstaatilisi kogemusi.

Kuidas see seanss Sinu jaoks toimida saab, sõltub Su enda sisemisest tarkusest, seepärast on hea tulla seansile avatult, ilma liigsete ootuste või hinnanguteta, et ei oleks liiga kramplikult mingis idees kinni.

 

Seansi seadistus võib kesta umbes kuni nädal. Seansi tegemine on vaid protsessi üks osa.

Enne seanssi võib seansi pakkuja Sulle edastada ettevalmistusmaterjalid – küsimused, mida tasuks enda jaoks veidi lahti mõelda – näiteks see, mida soovid oma elus vabaks anda ja mis on Su unistused ja soovid. Need võivad loomulikult ka aja jooksul muutuda, aga et anda tõeliselt tugev vägi sellele protsessile, on Sul hea hakata tunnetama, kes oled ja mida oma elus korda soovid saata. Selliselt oskad juba ka ise nägema hakata, kuidas seansi tegemine Su elus Su kogemustele jõudu juurde on andnud.

 

Miks sai EMF Balancing Technique edasi kujundatud, on see, et need taotlused, mis ka siia Eestisse jõudsid, on otsetõlkes sageli inimestele olnud veidi arusaamatud või kohmakad. Lisaks sai kasutusele võetud ka veel peenemaid energiaid, mis praegusel ajal siin planeedil meile inimkonnale kättesaadavaks on muutunud.

 

Stella: ma teadsin juba EMF tööd alustades kunagi, et minu ülesandeks saab sellesama töö edasiviimine täiesti uuele energeetilisele tasemele. Need teadmised tulid mulle koolituste ja aastate käigus visioonide, äratundmiste ja selge sisemise juhatusena.

Teemant-tervenduse seansid on suurepäraseks lisandiks neile, kes juba on mõnd energiatööd õppinud ja sooviks oma energeetilisi võimeid viia täiesti uuele tasemele. Selle meetodi oskus väestab ja jõustab ka kõiki teisi Sinu igapäevaelulisi valdkondi ja praktikaid.

 

Aga see on ka suurepärane alustus neile, kes alles sooviks rohkem teada saada enda energia-anatoomia ja energia-psühholoogia põhimõtete kohta. Seega sobilik ka algajaile, kuna sissejuhatava koolituse käigus saame üheskoos need teemad läbi vaadata ja enda jaoks selguse luua.

 

See maailm on maagiline, aga samas ka teatavate kindlate reeglite kohaselt toimiv. Kui soovid mõista iseennast, oma maailma ja oma tervise edendamise kohta, on see praktika just Sulle!

SEANSSIDE 

TUTVUSTUS

 

Hetkel on ametlikult valminud neli esimest faasi, peagi tulekul ka uued!

Faasiõpe toimub peale sissejuhatava koolituse kogemust.

1 faas= 1 koolitus 

sissejuahatav koolitus + 4 faasi kogemus on kokku 5 koolitust / enamasti teeme neid u kuuajase vahega

 

I FAAS

SÜDAME JA MÕISTUSE TASAKAAL

 

 

See seanss aitab vabastada stressi, luua tugevama ühenduse mõtlemise ja tunnete vahel, nii et hakkame selgemalt mõistma, mida me tunneme ja tunnetama seda, mida mõtleme ja ütleme, et see oleks tõesti kooskõlas meie kõrgeima tarkusega – intuitsiooniga.

Tugev maandus toob sageli suurema rahu kogemuse ja ka usalduse ja maise heaolu tunnetamise võime.

 

II FAAS

KARMAVABASTUS

JA ÕNNISTUS UUEKS ELUKS

 

See seanss on elegantseks mineviku valu vabastamiseks. Läbi tänutunde õpime neid ajaloos saadud tarkusi ka igapäevaellu integreerima. Miski Su elus pole juhtunud kogemata. Kui kaob vastuseis sellele, mis on olnud, saame aru, et kõik meie minevikus on meile selgeks toetuseks ja annab meile hoopiski jõudu juurde, kurnatuse asemel.

Seansil töötatakse suurema osa ajast seljataguse piirkonnaga, sh ka selgroo energiate vabastamine, et elujõud saaks taas vabalt piiranguteta voolata.

Taotlus aitab aktiveerida ka vajalikud varjatud anded ja võimed.

See on kundalini ehk elujõuvoo armastusküllane voolata lubamise pühitsus.

 

III FAAS

KOHALOLEK TEEMANTTEADVUSES

 

Sellel seansil vabastame kogu kehas asuvaid väiksemaid energiakeskuseid ning loome tugeva ühenduse maa-energiaga ja Kõrgema Mina tarkuse energiaga.

Väiksemad energiakeskused kehas mõjutavad otseselt ka emie suuremate energiakeskuste ehk tšakrate ehk hormonaalnäärmete tööd.

Meie keha on imeline instrument, ja meis saab avalduda tõeliselt võimas üksolemise mõistmine, kui oleme tasakaalus ja rahu seisundis. Selleks see pühitsus ongi!

 

 

 

IV FAAS

KÕRGEMA MINANA ELAMINE

 

Meil kõigil on sündides kaasas mitmed kingitused, mida siin inimeseks olles enda ja teiste jaoks saame enda elus lahti pakkida. See seanss aitabki väestada Su kõrgeima potentsiaali teel käimist, avada Su mõistmine selle suhtes, kes tõeliselt oled ning näha ka uusi võimalusi elus edasi liikumiseks armastuse energias.

IV faas võtab kokku kõigi eelnevate faaside olulisimad punktid ja tugevdada Su närvisüsteemi. Elades selles energias on Su ümber justkui nähtamatu soomusrüü, mis ei lase enam madalasageduslikel energiatel Su ruumi tungida.

Su energiakeha saab tugevduse ja kasvava õnnistuste voo väekamaks kanaliks. Suurendades aga armastuse voogu läbi terve Sinu olemuse, saab toimuda ka kiirem ise-tervenemine ja ise-tasakaalustumine, milleks meie kehad ju võimelised on.

 

 

 

Saad tulla ka ise koolitusele neid seansse õppima, et neid pakkuda nii endale kui teistele.

 

SISSEJUHATAV KOOLITUS ALGAJAILE

 

INTERNETIKURSUS

20. jaanuar

KUUAJANE KURSUS

Neli nädalat - neli e-kirja uute materjalide, videode ja lugemisvaraga.

Võimalik vahetada teiste osalejatega ka kaugseansse ja koheselt praktikasse rakendada oma oskused.

Seansse saab teha nii iseendale, aga ka teistele.

 

 

REGISTREERI SIIT

 

Koolitusel saad väga lihtsad ja tõhusad abivahendid igapäevaseks eluks, et ümber häälestuda uuele sagedusele, milleks on armastuse energia.

 

Sul on võimalik läbi omaenda kogemuse mõista, mil viisil elada oma elu igapäevaselt armastuse energias ja luua valgusküllaseimat elu.

Iga õpitoa läbinu on saanud kogeda energiaseanssi ning võib seda ka ise sooritada.

 

  • Inimese energia-anatoomia teoorias ja praktikas

  • Juhendatud meditatsioon

  • Soovide soovimine tõhusal moel

  • Energiaseansi sooritamine

  • Energia aktiveerimise sümbolid

  • Vee, toidu, loomade, taimede pühitsemine energiasümboliga

  • Energia juhtimine silmadega 

  • Meisterlikkuse tunnused ja saladus

  • Suhete tervendamine

 

Koolituse tasu kahepäevasel koolitusel

soodushind 83€ kuni 12. jaanuarini

tavahind 166  

 

 

REGISTREERI SIIT

 

 

 

 

 

 

 

Siin on video teemant-energia lühiseansist, mida saab õppida sissejuhataval koolitusel.

 

Tunneta vaatamise ajal ka enda keha ja hinga palun sügavalt - seadistus võib väga tõhusalt mõjuda ka juba lihtsalt vaadates, sest meie energiakeha hakkab koheselt kaasa võnkuma, mis temaga kooskõlas on!

Sellist seanssi saad ise õppida tegema juba väga lühikese ajaga.

Võid seda kasutada kõikjal.

 

Sedasama seanssi saab kogeda ka lihtsalt meditatsioonina, ei pea käteliigutustega kaasa aitama alati.

 

 

 

 

Seansi sooritajaks Stella Shakti ja seansi saaja Endla Luigand

bottom of page