top of page

Püha seksuaalsuse maagia internetikursus

Armastuse ja austuse õhkkonnas teadlikkuse ja teadvuse arengu toetus kõigile Naistele ja Meestele.

 

I ASTE

Kursus Naistele ja Meestele, kes soovivad kogeda oma elus Püha Liitu, Püha ühendust oma südame, mõistuse, keha ja hingega. Seksuaalenergia õige kasutamine võib aidata äratada meie vaimse olemuse mõistmise ja aidata edendada elu igas eluvaldkonnas, sest see, kui palju elujõudu meis on, määrab ära meie võime särada ja elus läbi lüüa, olles ühenduses südame tarkuse ja väega.

 

KOOLITUSE TEEMADEST:

* Kuidas luua iseendaga armastav suhe

* Püha seksuaalsuse alustest ehk kuidas luua tugev vundament toimivale suhtele

* Teadlik suhestumine oma keha ja elujõuga

* Püha ruumi loomine voolavaks armastuseks

* Kuidas olla vastassugupoole jaoks atraktiivne

* Kuidas tuua suhtesse kirge ja romantikat

* Soovitused, kuidas seksuaaenergiat kasutada selliselt, et see tooks energiat juurde, selle raiskamise asemel – ehk kuidas laadida akusid, väljaväänatuse asemel

* Kuidas vabastada vana süü ja häbitunnet ning puhastada end vanadest suhetest

* Kuidas olla enesekindlam ja julgem

* Kaasa koolitusmaterjalid iseseisvaks praktikaks 

* Naudingu suurendamine igapäevases elus

 

KURSUSE PÕHIMÕTE:

I astme koolitus on eelkõige iseenda tundmaõppimisele pühendatud. Sobib koos-avastamiseks ka paaridele, kes soovivad oma suhte viia uuele tasandile. Koolitus sobib väga hästi ka vallalistele, et enda oskusi lihvida ja end pühaks suhteks ette valmistada!

 

Seksuaalsus on püha elujõud, mis voolab meis kõigis. Seda eitada on eitada enda väge. Õppides aga oma väge kasutama, saad luua väga tugeva vundamendi omaenda edule ja suurepärasele tervisele, nii vaimses kui füüsilises plaanis.

 

TÄHELEPANU!

Kogu koolitus on loodud olema austuses ja lugupidamises igaühe individuaalsust arvestades. Palun pane ka tähele, et nagu koolituse nimigi ütleb – PÜHA SEKSUAALSUSE MAAGIA – on see armastuse, austuse õhkkonnas elustiili õpe ja toetus.

 

KURSUSE EESMÄRK:

Meil kõigil on täpselt üks elu, mida me elame. Meil on kõigil võimalik elada seda ELU NAUTIDES. Koolituse eesmärk ongi anda lihtsad, toimivad teadmised ja praktilised oskused, et inimene saaks oma igapäevast elu elades kogeda enam õndsust, rahu ja rõõmu, enda tõelist olemust.

Tervemad suhted ja suurem elurõõm on võimalikud, kui end sellele kogemusele avame. Ka Sina võid!

 

Käesolev koolitus on sissejuhatav 3-NÄDALANE ühine rännak avastama enda tõelist olemust.

I astme koolitusele on oodatud nii vallalised kui ka paarid,

võid tulla nii üksi, kui ka sõprade / sõbrannadega koos.

 

Registreerida koolitusele saad siinsamas lehel registreerimiskasti täites. Võtame sinuga ühendust enne koolituse algust!

 

JÄRGMINE INTERNETIKOOLITUS ALGAB 20. juulil

 

TÄISHIND 166€

SOODUSHINNAGA KOOLITUSELE REGISTREERIMINE

kuni 15.07  55€

 

LISATEAVE

Koolituse põhimaterjalid saadan sulle kuu aja jooksul - igal nädalal ühe kirjana. Kirjast leiad lingi koolituse lehele, kust leiad nii videomaterjalid, põnevat lugemist, aga ka koduseks praktkaks ülesanded.

Sa võid valida materjalidega tutvuda just endale sobival ajal ja kohas, ei ole tarvis mingil kindlal ajal arvuti taga olla, vaid saad seda teha just siis, kui tahad.

Koolitusmaterjalid jäävad sulle avatuks ka peale kuu aja möödumist, seega saad seda läbida just endale sobivas tempos ja aja jooksul!

 

KOKKU ON MATERJALE kuu aja peale u 12-16 tunni ulatuses –see sõltub sinust endast, kas soovid lisamaterjalidega ka tutvda ja kui põhjalikult neid praktikaid kaasa teed.

 

BOONUS

Lisaks sellele oled sa koheselt ja automaatselt registreerides koolitusele liitunud ka meilinglistiga (saad sellest ka lahkuda kui tahad), kuhu saadan hiljem põnevaid lisamaterjale, spetsiaalseid meditatsioone jms, et saaksid viia enda elukogemuse veelgi suuremasse armastuse kogemusse.

 

Koolituse eest saad saata annetuse

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

Selgitus: PS annetus + nimi

Peale tasu saatmist palun täida lehel olev registreerimisvorm.

 

 

Rõõmsa kohtumiseni!

Stella Shakti​

Maagilise Reiki Meister ja kanaldaja

Tasakaalustamise meister ja õpetaja

Püha Seksuaalsuse Maagia õpetaja ja kanaldaja

Tantristliku elustiili praktiseerija

 

http://StellaShakti.com

sydamekeskus@gmail.com

Püha Seksuaalsuse koolitusele registreerimine
Vali palun sobilik variant

Kohe peale registreerimist suunatakse sind järgmisele ettevalmistuslehele ja saad endale meili teel ka kinnitusmeili vajaliku lingiga. Kui inboksis ole, vaata läbi ka muud kirjakasti osad.

Olen läbinud mitmeid koolitusi üle maailma eri õpetajate juures, praktiseerinud joogat, meditatsiooni ja tantristlikke praktikaid pea igapäevaselt aastast 2007.

 

Need teadmised, oskused ja mõistmised, mis selle aja jooksul on mind saatnud, on täiesti hindamatu väärtusega.

 

Tunnen, et pole suuremat kingitust kui see, et ise ennast hästi tunneme. Igas mõttes.

Tantristlik praktika pole minu jaoks pelgalt harjutuste tegemine või kellegi järjepidev matkimine, see on sügava sisima hääle järgimine, äratundmine ja taipamine, et oleme ise Loojad siin ja praegu.

 

Mida me luua tahame? Minu sooviks on luua oma südame juhatusel meile kõigile elatav, sõbralik, meelepärane maailm.

 

Usun, et parim selle teostamiseks on alustada iseendast ja siis jagada enda kogemust ka teistega, kes sellisest õndsuse leidmise teekonnast huvitatud on.

 

Seksuaalenergia on eluenergia, mida suunata osates võime oma elus korda saata imesid, terveneda mistahes tasakaalustusest ja kogeda vaimset valgustatust. 

 

Elada pidevas väe kasvamises ja inspiratsioonivoos, see on kingitus neile, kes on avanenud terviklikkuse voole.

 

Minu koolituste põhimõte on austus, armastus ja põhjalik ja terviklik toetus oma kaasloojatele. Kirjalikud materjalid, mida koju kaasa saad, on Sulle assistendiks ja toetuseks terveks eluks.

 

Oled oodatud!

Stella

bottom of page