top of page

Mis on Reiki?

 

Armastuse energia on kõikjal meis endis ja meie ümber. Me koosneme sellest. Mida tasakaalukamad me oleme, seda enam saame seda ka kogeda. Igaüks võib. 

 

Reiki tähendab Universaalse Üksolemise Väe kogemust e Armastuse olemus ongi Reiki.

 

Reiki = Armastus!

Universaalne Vägi on Armastuse energia ehk Algallika ehk Looja vägi. 

Enese tasakaalustamise ja tervendamise kunsti on teatud kõikidel aegadel, mõnel ajal on see olnud enam levinud, seejärel taas unustusse vajunud. 

 

Reiki on vabalt ja tasuta kõikjal kättesaadav puhas eluenergia, mida suunata osates on võimalik luua suuremat harmooniat ning väestada olukordi, inimesi, kohti, ideid või tervendada minevikku ja tulevikku, see on kunst tõsta oma vibratsioonitaset ja seega kogeda kiiret soovide elluviimist.

 

Reiki kanaliks võib olla igaüks, kes seda oma südames kogeda soovib. Kui on õige aeg, ilmub Su ellu ka õpetaja, öeldakse. Inimesed on kõik omavahel ühenduses Südame kaudu ja seega ongi seesama terviklikkus läbi südamete ehk armastus meie kõige parem õpetaja, sest ta teab kõigi vajadusi, võimalusi ja kogemusi. 

 

Südame tee on lihtne. Iga inimene resoneerub endale omase sagedusega ning meil kõigil on omamoodi mustrid, mida me nimetame reaalsuseks. Reiki oskus suurendab meie võimet olla rohkem siin ja praegu ja kohal ning armastuse energias.

 

Külluse lubaja. Olla suureks Armastuse kanaliks, see toob endaga kaasa palju hüvesid ja kingitusi, sest aidates avaneda teistel, toob elu ka Sinu jaoks sobilikud anded ja võimed, mõnesid neist me võime nimetada ka üleloomulikeks võimeteks, need on oskused ja võimed, mis avanevad kui oleme vastutavad oma tegude ja energia eest, mida välja saadame. Nagu iga asi, vajab ka see kõik harjutamist ja harjumist uute töövahenditega ning eelkõige usku iseendasse ning kindlasti järjepidevust.

 

Seepärast ongi kasulik teha läbi mõningad praktikad koos õpetajaga, kes saab omast kogemusest jagada nippe ja hoiakuid, mis võivad stabiilsemale praktikale hästi kaasa aidata.

 

 

Meie eludes on toimumas kolm faasi:

1) puhastumine vanast ehk karmaliste mustrite taasloomise lõpetamise õppetunnid

2) täitumine armastusega ehk lubamise kogemuse sissejuurutamine - lubame heal tulla oma ellu ja tunnetame, et oleme ka seda väärt, mida küsime, lubame küllusel voolata nii endasse, endast läbi kui kõikjale oma maailmasse

3) täielik õndsus ehk puhas üksolemise kogemus ning nälgade lõpp, seda kogemust teadlikkusega sundida ei saa, see toimub iseenesest kui kaks eelnevat faasi* on läbitud 

 *need faasid võivad ka vahelduda ja korduda

 

 

Need kolm kogemust saadavad igaüht, kes siin praegusel hetkel planeedil Maa ringi jalutavad. Nüüd on küsimus, et kui suurel määral keegi millist kogemust parajasti kogeb ning mida tegelikult kogeda sooviks?

 

 

Reiki oskus ehk iseenda väe lõimimine lõpmatu armastusega loob leebe ja elegantse aluse kiirendatud arenguks, kus kordumajäävaid mustreid lihtsalt lahustatakse puhtasse valgusesse.

 

 

Igaüks meist on siin õpilane ja igaühel on midagi erakordset ka teistega jagada.Mida enam avaneda sellele, mis on tõeline südame kutsumus, seda lihtsam elada on ja seda lihtsam on ka meid ümbritsevatel.

 

 

Kuidas Reiki seanss toimib?

 

Reiki seanssi saab õppida sooritama igaüks. Selleks saab kasutada end kui ühendajat, ühenduses olijat lõpmatu voo võimendamiseks läbi enese, traditsiooniliselt kasutada oma käsi, südant, mõistust ja teadmisi. Energia on magnetiline ehk kui võimendaja seda endas võimendab, saab ka kogu ümbritsev valida, kas liikuda selle energiasageduse tõusuga kaasa või ei. Kogu töö käib austades kogejate sisemist tarkust ning looduse arukust. Tegelikult on kõik, mida kogeme sellest samast Reiki-energiast koosnev, seega on kõik, mida kogeme, mõjutatav meie olemisest ja tegevustest. Meie DNA saab muutuda vastavalt meie mõtetele, tunnetele, soovidele ja kogemustele. Mida harmoonilisemas keskkonnas viibid, seda lihtsam ju elada on ja tervis on ka parem!

 

 

Kellele või millele Reiki seanssi tarvis on?

 

Reiki seansi kogemiseks ei pea olema haige või kuskil valutama, seda saab teha ka näiteks oma suurepäraste ideede jõustamiseks, ka minevikusüdmuste emotsionaalsete laengute muutmiseks, elutee tasakaalustatult loomiseks, kodude puhastamiseks, püha seksuaalsuse suhete toimimise toetuseks, kõikide tasandite harmoniseerimiseks, laste, loomade, taimede tasakaalustamiseks jne. Väga efektiivne on aga seda kasutada ka siis kui keha on läinud tasakaalust välja või mingil põhjusel toimib ebaefektiivselt. Kasutusvaldkondi on piiramatult.

 

 

Kuidas ma tean, et see toimib?

 

Loomulikult on kõige parem teadmine isiklik kogemus. Ma võiks rääkida tunde sellest kui maitsev on mango, aga tõelise elamuse saamiseks on tarvis ikkagi ju ise maitsta! Olenevalt inimese tundlikkus-astmest, seansi mõju võib olla kohe tuntav, aga võib ilmneda ka alles paari seansi kogemise järel. See, kui tunnetus on vähene, ei tähenda, et mõju vähene oleks. Lihtsalt tavateadvusesse on võimalik, et jõuab vähem arusaamist.

 

Oleme nii põneval ja vägeval ajal, kus teadlased hakkavad järjest samm-sammult suutma ära seletada, miks need asjad tõepoolest toimivad.

On selgeks tehtud, et DNA-d on võimalik muuta! Ja see on revolutsioon kogu teaduses.

Selle kohta saad lähemalt lugeda siit:

http://alkeemia.ee/artiklid/Teadlased-on-toestanud-et-DNA-d-saab-umber-jarjestada-sonade-ja-sageduste-abil/l-123/c-439/

 

Teadlane Emoto on teinud mitmeid katseid veega ning avastas, et öeldes teatavaid sõnu veele ja hoides seda vett teatavas energeetilises ümbruses, ka veestruktuur muutub. Aga meie kehas on ju 60-70% vett, mõtle, millist mõju avaldab meid ümbritsev kogu meie olemusele. 

 

Ka ütleb teadus meile, et oleme oma olemuselt elektromagnetilised ehk me tõmbame ligi seda, mis meis on. Need sagedused, mida välja anname, saame ka peegeldustena mujalt vastu. Seega ju ei ole mõtete peegelpildiga kaklema minna kui näed et põse pealt must. Kogu muutmine algab iseendast ja maailm tuleb Sinuga rõõmuga kaasa!

 

Reikit on uuritud teaduslikult. Martin Toht on teinud eestikeelse bakalaureusetöö

Reiki ravi kasutamise teaduslikud alused

 

TÜ Tartus 2006. Kliki lingil, et see alla laadida!

 

Kutsun teid armastuses ja rõõmus taasavastama eneses maagilist ja mängulist väge ja tuletada meelde, mis tunne see on, ise oma elu luua rõõmus ja helguses!

 

 

Armastusega,

Stella

Reiki meister

 

P.S. Reiki kui meetod ei ole selleks, et asendada tavameditsiini. Seansside ja koolituste kogemine on igaühe enda vastutusel ja iga inimene on ise vastutav oma heaolu ja käekäigu eest.

Mitte ükski reiki praktik ega õpetaja ei ole vastutav su õnne eest ega pea sinu tervise eest vastutust võtma.

Reiki meetod on aga minu kogemuse põhjal imeline abiline, et ennetada suuremate probleemide teket ning need koolitusel saadud teadmised tervikliku elu loomiseks väga suureks abiks.

Loodan, et igaüks kasutab ise oma tervemõistuslikkust nende teadmiste kasutamisel ja tarvidusel ning suuremate tervisehäirete korral konsulteerib ka arsti või terviseteemalise spetsialistiga, peab nõu nendega, kelle ampluaa vastavasisuline küsimus on.

 

 

Kõik siin universumis on korrapärane.

Iga osake omal kohal. Kosmilises korras.

Kas teadsid, et sõna kosmos tähendabki "kord"?

Stella reiki õpetaja Urmas Vaino mandalad

Reikist ja külluse loomisest

Mahedat reikimuusikat

bottom of page