top of page

Valguse kaitse palve

Tere armas Teekaaslane

Jagan sinuga üht peatükki oma uuest veel ilmumata raamatust – valgusepalvet, mida kasutades saame häälestuda koostööle Universumi ja kõrgema väega, et enda ellu tuua rohkem selgust, turvalisust, kaitstust ning tasakaalu. Võid sellest kasutada lõikusid, üksikuid lauseid või kasutada seda valguspalvet tervenisti, et ennast hoida kõrgemas sageduses. Võid soovi korral midagi enda jaoks ka ümber sõnastada, kui tajud, et mingi kogemus vajab sinupoolset täpsustust või teistsuguste sõnade kasutamist.


Olgem hoitud ja hoidkem oma lähedasi – see aeg siin planeedil on väärtuslik!


Kallid peainglid, ülestõusnud meistrid ja valgusmaailma abilised, suur Terviklikkuse vägi – kutsun teid enda ellu appi, et aitaksite luua tugeva valgusekaitse nii mulle, mu perele, kodule ja kõigile, kes seda oma hinges kogeda soovivad!


Palun aidake meil leida tasakaal olemise ja tegemise vahel, mõtlemise ja tunnetuse vahel, vastuvõtmise ja andmise vahel. Olgu see tasakaal kõikide kõrgeimaks hüvanguks.


Palun aidake mul loobuda egoistlikest soovidest, mis ei ole kõikide kõrgeimaks hüvanguks ning näha, mil moel toimida, olla ja elada, et see oleks selgelt terviklikkuse teenistuses.

Aitäh, et aitate mul mõista, mida on vaja mõista, et aitate näha, mida on tarvis näha. Aitäh, et aitate taibata, kas ja millal olla isekam ja millal isetum. Aitäh, et te toote mulle selged arusaamised ja nägemused minu tuleviku õige suuna kohta, mis oleks nii minu kui kõikide kõrgeimaks hüvanguks. Aitäh, et ma saan oma enesetunde järgi aru, kas olen õigel teel või hakanud oma hinge teest kaugemale minema.


Aitäh, et ma olen saanud kogeda oma elus nii palju küllust, imesid, hoitust ja juhatust ning tänan südamest, et see teekond jätkub imedevoos, hoituses, kaitstuses, maanduses, helguses ja selguses.


Annnan vabaks võõrad mind mittetotetavad energiad ning valin elada enda väes, tões ja tugevuses. Olen Algallika väljendus Maa peal ning oma tuumolemuses võrdne kõikidega. Me kõik oleme sellesama Algallika väljendused.


Aitäh, et aitate mul täielikult iseennast aktsepteerida, austada ning austada ja aktsepteerida ka teisi just nii nagu kõik on. Ma õnnistan ennast ja teisi, tingimusteta!


Aitäh, et selles täielikus elu vastuvõtmises on alistumise magus kergendus ning läbi selle kergenduse näen lahendusi ka kõikidele oma küsimustele, millele on aeg vastuseid leida.

Aitäh, et aitate mu ümber luua tugeva valguse kaitse, mis ei lase minuni jõuda mind kahjustavatel või ebatervislikel energiatel, toitudel, mõtetel, tunnetel, uudistel või mistahes kogemustel, mis pole mu kõrgeimaks hüvanguks. Samuti palun, et ka minu energiaväljast kiirguks välja vaid need energeetilsied laengud, mis on õnnistavad, armastavad, austavad. Kui olen loonud või loomas midagi vähemasageduslikku, taotlen, et see kaitsev filter transformeeriks kõik sellised energiad tagasi õnnistuseks ja puhtaks potentsiaaliks.


Valin vägivallatu rahu tee ning suhtun endasse kaastundlikult ja armastavalt, kui tajun end ka madalama-sageduslikumaid varjumängusid loomas. Võtan vastu kõik oma heletumedused ning taotlen tugevat kaitset, et ma nendega samastuma ei hakkaks. Valin jääda enda sees neutraalsusesse, häirimatusesse ning haakumatusesse.


Andestan, vabastan, eristan ja tühistan kõik mürgised mustrid, energiad ning palun väljutada jääkained oma kehast kiirelt ning mu kõrgeima tervise plaaniga kooskõlas. Saagu kõik mind mittetoetav nüüdsama transformeeritud tagasi puhtaks potentsiaaliks ja õnnistuste vooks.


Palun tugevat kaitset igasuguste samastumiste eest, mis pole minu ega kõikide kõrgeimaks hüvanguks. Võin oma energialaenguid muuta ilma süütunnet juurde genereerimata. Aitäh, kallis Metatron, et aitad mu otsused ja mõtted seadistada vastavalt kõrgeimale plaanile – luua selged otsused, taotlsed ja sõnastada soovid, kuidas edasi liikuda.

Aitäh, et mu soovide sõnastamine on minu jaoks lihtne. Taotlen selgust ja kergust oma ellu ja tean, et kõik on täpselt nii nagu olema peab!

Ma õnnistan ennast ja soovin, et mul läheks elus väga hästi!

Ma õnnistan sind ja soovin, et sul läheks elus väga hästi!

Ma õnnistan kogu inimkonda ja soovin, et kogu inimkond ärkaks südamega kooskõlas elamise tasandile!

Ma õnnistan oma vanemaid ja tänan elu eest!

Ma õnnistan oma abikaasat / partnerit / sisemist mees-ja naisenergiate püha abielu ja taotlen elamist harmoonias!


Olgu see nii ja nii see on!

Valgus hoidku meid!Õnnistustega

Stella


Kes soovib, siis sel nädalal on mu kodulehel uus meditatsioon üleval nimega ELUÜLESANDE LEIDMINE / JÄRGMINE SAMM – saad lähemalt lugeda ja MP3 leida siit https://www.inspiratsioonikool.ee/meditatsioon


Comentários


bottom of page