top of page

Võluvad ja armsad Valentiinad, see on teile

Kas oled tunnetanud, et sa naisena oled tegelikult palju enam, kui see, kellena oled harjunud ennast näitama? Kui jah, siis see siin on sulle❤️


KÜPSE JUMALIKU NAISENERGIA VASTUVÕTMINE ENDAS


Salvestasin värskelt täna siin ja praegu maagilisel Sri Lankal naistele ühe spetsiaalse meditatsiooni. Tuli juhatus, et sel Valentinipäeval ja siin sellel nädalal oleks väga hea tegeleda eelkõige iseenda väestamisega. Kes on oma väes, neil voolab üle karika serva teistele nagunii! Kes oma väes pole, võivad sel ajaperioodil tunda enda nagu kerjused, kes ootavad tähelepanu, piimatassi kassipojale. Aga me pole kassipojad, oleme jumalannad inimese kehastuses.


Naised, kes teavad, et nad väärivad armastust ja on Armastuse kehastused, ei oota leivapalukeste pudistamist, vaid valivad luua sellise elu nagu tegelikult kaa meeldib. Kui tahad õnnelikku suhet, siis selleks pole vaja enda varbaid lühemaks nüsida ega kanda ära lõigata (mäletate, juba lasteraamatuteski on õpetus olnud, kuidas Tuhkatriinu ei pidanud mitte mingit pingutust tegema, et talle kingake jalga sobiks! Kui on ebasobiv mees ja vale naine omavahel koos, on aga sudimist ja pusimist kogu aeg). Vaid tuleb olla julge ja kergelt tunnetada, et kui mingid fundamentaalsed asjad ei klapi kellegagi, siis need ei klapi. Enda mahasurumine võib viia väga raskete haigusteni, paraku paljud valivadki pigem ära surra kui et enda tõde tunnistada.


See edasine jutt siin on kõigile Naistele, kes valivad tõusta enda allasurumise mustri asemel enda väesse.


Kui juba elad oma täies õitsengus, siis aitäh ja õnnistused sulle, jätka samas vaimus!

Kui aga tajud, et miski vajab siiski ümberhäälestust, siis usun, et võid siit nüüd ja täna ja just praegu leida midagi väga vajalikku, mida su hing on igatsenud. Muidu ta sind siia lehele ju poleks toonud!


Ebaküpse naisenergia tunnusteks on enese tunnete, mõtete ja aistingute allasurumine; leppimine vähemaga kui tegelikult teame endid väärt olevat; ei julge väljendada tõde; enda ja teiste survestamine emotsionaalselt, hingeliselt; halvustamine ja kritiseerimine.

Ka see, et üritatakse suhte parandamise vabanduse sildi all oma kaassõltuvuses edasi olla, teades, et see suhe ei ole selle kogejate kõrgemaks hüvanguks. Teisisõnu – endale valetamine. Kui naine pole õnnelik, ei saa see pere õnnelik olla tervikuna. See on meie kui naiste esmane ja kõige olulisem roll – valida SOBIV kaaslane. Aga et sellist inimest enda ellu magnetiseerida ja ära tunda, on tarvis osata olla OMA VÄES KOHAL.


Oma väe vastuvõtmine on paljude jaoks täiesti hiina keel olnud, sest tüdrukuid õpetatakse olema tihtipeale kodus emale hea teenijatüdruk, pai laps, kukununnu, kes teeb nagu teised ütlevad ja oma südame häält ei kuula. See omakorda tekitab inimeses aga lõhestatuse tunde. Võib-olla lausa kuni skisofreenilise kogemuseni välja. Tunne nagu inimeses oleks ühes naises eri tegelast, kes tahavad iseasju. Sest meid on õpetatud elama VALE-MINA kehastustena (et teistel oleks mugav ja hea), aga nüüd on paljudel sellest kogemusest krahh käes. Eluisu kaob ära, tervisemured kimbutavad, elatakse vaid teiste nimel, tegelikku rõõmu tundmata.


Tavaliselt üritatakse sellest kõigest üle olla mingitlaadi sõltuvust kasutades. Sõltuvus kuulsusest, tunnustusest, šampast, nikotiinist, tööst, suhkrutoodetest, üheöösuhetest vms – iga sõltuvus on märk oma väest kaugel olekust.


Et oma väesse tagasi tulla, on vaja alustada esiteks PEENENERGIA-TASANDILT – hakata endasse lubama taas voolata omaenda tähelepanul, omaenda armastusel, omaenda õnnistamise võimel. Mitte oodata, et tuleb keegi teine (näiteks mingi superlahe armastav mees või hea haldjaema), kes su korda teeb, vaid õppida ise endasse sellel energial voolata lubama. On vaja oma intuitsiooniga sulada täielikult ühte. Küll siis tulevad tõllad ja ballid ka e teisisõnu – elu hakkab sind kandma ja su elu saab olem atõeliselt võimas armastuse pidu, kui valid!


Selleks on väga kasulik maagilise reiki praktika, mida saate tulla mu kodulehe kaudu õppima, kes tahab (kui 14. veebruari südaööni on kõigile võimalus avatud osaleda 2 ühe hinnaga)❤️❤️!


Kes soovib, võib aga minu kanaldatud juhendatud meditatsiooni selle toetuseks kuulata siitkaudu:Seansi põhiteemad:


​❤️jumaliku naisenergia aktivatsioon


❤️planeet Maa juhatuse (kundalini) vastuvõtt


❤️häälestumine ja joondumine kõrgema tahte kogemusega


❤️rahu ja tasakaaluga laadimist


❤️enda sisetunde e intuitsiooniga kooskõla


❤️puhastumine ebatervetest mustritest ja blokeeringutest, mis enam ei toeta (kui tajud, et sul on pakju blokeeringuid, tasuks seanssi teha mitmeid kordi)


❤️keha rakumälu korrastus ja laadimine armastusega


❤️olemise rahu ja loomise kirg


❤️lõpmatu maagiline voog


Kõik seansile tulijad, kes tegid registreerimisel vastava valiku, siis teile saadan enne 25. veebruari individuaalsed kaardisõnumid sinu naisenergia aktivatsiooni toetuseksÕnnistusega

Stella

Commenti


bottom of page