top of page

UUS! KAKSIKLEEGITEE E-KURSUS SINU JAOKS AVATUD!

Juba pikemat aega on inimesed minult küsinud, et kas teeksin midagi teiste jaoks, kes ka tahaksid enda Kaksikleegiga kohtuda ja sellele maagilisele ja müstilisele Iseendasse ärkamise teekonnale uut hoogu juurde anda, siis nüüd see e-kursus ongi siin Sri Lankal meie armsas kodukeses valmimas ja sina saad selle e-kursuse kujunemisele osalejana ka kaasa aidata!


Kaksikleek on seesama hing, mis sinul – teises kehastuses.

Suur au ja tänu on tuua sulle rõõmusõnum – olen saanud Algallikalt pühitsused ja juhatuse ning laviini häid kanaldusi, mida saan nüüd teiega jagada! Kel südames kutse enda Kaksikleegiteekonnale asuda või juba käimasolevaid protsesse armastuse ja austuse energias uude kvaliteeti tuua, siis nüüd on see võimalus lõpuks avatud.

Sellel teemal on maailmas olnud kahjuks nii palju segadusse ajavat ja eksitavat infot ja olen tundnud, et minu südameasjaks on tuua siia planeedile selge ja lihtne sõnum – see teekond võib olla ka lihtne! Keerulisus tuleneb, kui me usume, et midagi on keeruline ja paraku on väga paljud olnud selliste mürgiste mõtete poolt olnud duaalsusemängudesse tugevalt kaasa tõmmatud ning usuvad, et keerulisus peabki olema. Aga ei pea! Kui sa soovid, saan anda sulle enda isiklikust kogemusest vajalikud tööriistad ja teadmised, et saaksid enda Tõelise Armastuse ettevalmistuseks ja ka juba suhtes olles luua tugeva vundamendi, kuhu oma elukogemus üles ehitada.


"Meil kõigil on olemas Kaksikleek. Ja igatsus tema järele. Kes seda ei tunnista, valetab endale." – nii on öelnud minu Kaksikleek Ruwan mulle, et seda ka maailmale edasi saaksin öelda.

Jagan sinuga enda teekonnatarkusi ja ka isiklikke kogemusi, tänu millele enda kaksikleegiga kohtunud oleme ja nüüd ka koos Sri Lankal elame. Võin enda kogemusest kindlalt väita, et see pole müüt ega lihtsalt fantaasia, see kogemus on väga tõeline. Olen ise sel teekonnal olnud teadlikumalt aastast 2016 ning füüsilisel tasandil kohtumine toimus meil veidi rohkem kui aasta tagasi. Praegu oleme ametlikult koos suhtes ning salvestan neid materjale siinsamas meie Sri Lanka kodukeses. Olen nii õnnelik ja tänulik, et hakkasin selle teema kohta õppima ja uurima juba palju varem, sest mida põhjalikumalt oleme selleks ette valmistunud, seda kergemalt see harmooniasse kokkutulemine saab toimuda!


Koolitusele on esimestele erisoodushind ja esimene koolitus soodsam kui see muidu tavaliselt olema saab, sest esimene lend – teie saate oma küsimuste ja soovidega kogu selle e-koolituse kujunemisele kaasa aidata!


Lisainfo ja registreerimine koolitusele toimub siitkaudu:Õnnistusega

Stella ja Ruwan

Comments


bottom of page