top of page

Tervendav Delfiinide energiaSelle nädala seanss, mida saad kuni P lõunani kuulata, on salvestatud Dominikaani Vabariigis, samal õhtul, kui mul oli suur õnn ja au koos deliinidega ookeanis kohtuda ja ujuda. Nad andsid ka kaasa õpetuse – ja seda mitte sõnaliselt, aga telepaatiliselt. Palusin neilt midagi, mis aitaks olla terve ja tugev ja vastupidav, et sellest praegusest planeet Maa ja inimkonna ühisest kogemusest tulla välja õnneliku ja tervena.

Olen juba mitmeid kordi täheldanud, et nendega kohtumine on olnud minu jaoks alati täiesti elumuutev kogemus. Tugevam immuunsüsteem, selgem arusaamine maailmast ja loodusega ühendusest, suurenenud elurõõm ja tänulikkus oma elu eest on vaid väiksed kübemekesed kogu nende abist, mida ma kogenud olen.

Delfiinid on ühed kõige intelligentsemad olendid siin planeedil, väidetavalt siis arukamad kui inimesed. Nende oskus elada lõpmatu elurõõmu kehastusena on mind pea terve elu paelunud ja nüüd hästi teadlikult nendega energeetiliselt suheldes sain ma juhatuse ka teile seda tervendusvoogu vahendada.

Delfiinid palusid edasi öelda, et me saame neid appi paluda ka siis, kui me füüsiliselt samas aegruumi kohas ei asu, ehk siis nende tervendusvoog ulatub kõikjale. Küll aga sai nüüd kõigile huvilistele salvestatud ka üks maagiline meditatsioon – juhendatud helirännak läbi teadmiste ja tarkuste, selgete taotluste delfiinidega kohtuma ja nende abi ja koosloomise rõõmu saama ja kogema, kel huvi.

Lisaks meditatsioonile saad ka ühe mõnusa energiaharjutuse, kuidas enda kroonkeskus lahti hoida, et negatiivsuse ja ühiskonna okse vahelt puhast ja mõnusat inspiratsioonihoovust saada teiste väljaheidete sisseahmimise asemel.


Õnnistusega

Comments


bottom of page