top of page

Teadvusetasand – mis see on ja kuidas seda muuta?

Teadvusetasandi kogemuse mõistet võiks iga inimene endale teadvustada. See on inimsuhete mõistmiseks äärmiselt hea ja tõhus abiline. Mõistes, kus keegi oma teadvusetasandil asub, võime taibata ja ette aimata selle inimese käitumist ning seeläbi ei püstita me ei endale ega teistele liiga suuri ootusi. Nii ei saa me ka pettuda, kui ootusi pole. Selle asemel tuleb meisse rahu ja stabiilsus.


Teadvusetasandi mõistet võime teisiti sõnastada ka kui olukordadega toimetuleku ressurssi. Mida kõrgemal teadvusetasandil inimene asub, seda suuremate ja mitmekülgsemate probleemkohtadega inimene kergesti hakkama saab, ilma et ta seejuures läbi põleks või sisemiselt krussi tõmbuks.


Kõrgem teadvusetasand tähendab suuremat armastamise võimet – mida avatum on süda ja see pole lihtsalt ülevoolav suvaline energia paiskamine, vaid kanaliseeritud e selgelt arukusega kooskõlas juhatatud energiavoog, siis seda efektiivsemalt selline inimene oskab

1) olukordi arukalt ja võimalikult objektiivselt hinnata;

2) langetada otsuseid, mis on kõikide kõrgemaks hüvanguks;

3) luua oma otsusega energiavoogu, mis koostöös universumiga võib liigutada mägesid;

4) manifesteerida kõiksusega kooskõlas olevat reaalsust;

5) suhelda südamega ja keskenduda sellele, millega kaasneb kõige õigem tunne;

6) oma väljenduses jõuda väga paljude eri teadvusetasanditel olevate inimesteni selgelt ja arusaadavalt.


Madalama teadvusetasandiga inimesed ei mõista sageli kõrgemal teadvusetasandil olevat inimest, kui see, mida neile väljendatakse, ohustab nende ego-minapildi kokku kukkumist. Kui inimene hakkab vastu armastavale tõele, näitab see, et kuulaja on vastuseisus, kuna tal on hirm, et kui senine maailm lõpeb, siis ta hävineb. E ta on nii samastunud oma hirmuga.


ELULINE NÄIDE

Lihtne näide on teadvusetasandite erinevuse kohta: on mees ja naine ja naine väljendab mehele, et tema jaoks on mehe käitumine mitte-austav, kui ta pidevalt hilineb, oma hilinemisest märku ei anna ja oma lubadusi ei pea. Naine väljendab mehele, et see mõjub naisele frustreerivalt, kuna ta on oma plaanid mehega kokkulepete kohaselt teinud ja pidev hilinemine on tema energiavoogudega seoses segadusse ajav, asjad ei saa õigeks ajaks valmis, pidev ootamine ja teadmatus ei ole mõnusad kogeda.


Naine väljendab seda armastavalt ja palvega, et mees sätiks oma tegemisi täpsemini või vähemalt annaks teada, et kui on muutus, siis teab ka naine selle ülejäänud ajaga midagi arukat ette võtta. Täiesti normaalne igapäevane olukord.


Kõrgemal teadvusetasandil mees võtaks selle kogemuse arvesse ja teadvustaks, et tema kokkulepetest sõltuvad asjad. Et kui ta oma sõna peab, siis asjad voolavad paremini ja on valguse ja kerguse voog. Madalamal teadvusetasandil mees hakkaks ennast õigustama, kaitsma, solvuma, lukku minema, üritades mitte oma panust sellesse vastuollu täielikult ignoreerida.


Kõrgemal teadvusetasandil olev inimene teab, et kokkulepetest kinni pidamine suurendab tema ja universumi vahelist koostöövoogu ja selliselt elab inimene palju suuremas külluses, rikkuses, rõõmus ja rahulolus. Madalamal teadvusetasandil olev inimene ei näe seda sidusust ning ei taipa, et ta ise takistab enda küllusevoogu enda elus.


Madalamal teadvusetasandil inimese tunnedki tihti selle järgi ära, et inimene

1) läheb lukku ja ei jaga oma kogemust, kui talle armastavalt oma nägemust / tõde jagada (kui tänitatakse ja õiendatakse – see on teine lugu);

2) ei arvesta kõikide osapoolte heaoluga ja keskendub vaid enda kasule/õigusele jne;

3) ei suuda otsustada ega valida, lahenduste otsimise asemele pidev hädaldamine;

4) ei vali südamega suhelda, vaid räägib võimatuste-keeles;

5) ei ürita ennast teha mõistetavaks, vaid hirmu kannustusel vihastab, läheb endast välja jne.


Kuidas tulla sellest madalamast teadvusetasandist kõrgemale, on läbi rahunemise, läbi kaastundlikkuse, läbi pehmuse ja läbi kannatlikkuse.

On vaja aru saada, et see, mis on meid madalamas sageduses kinni hoidnud, on hirm. Hirm on see, mis paneb inimesed vihastama, ägestuma, minema jooksma, eba-adekvaatselt käituma. Hirm, et kogeja pole mõistetud, kuuldud, nähtud, temaga arvestatud.


Alati tasuks tähele panna, et kui kellegagi suhtled, kas ta on stressis või rahunenud ja sõbraliku meelega. Stressis inimene on alati madalamal teadvusetasandil kui armastuses ja lõdvestuses inimene. Ja naljakas on see, et see stress tihti tekibki, sest inimene tahaks olla kõrgemal teadvusetasandil, aga ei oska muud kui lahmides edasi liikuda.


Tegelik võti on rahunemisel ja oma armastamise võime suurendamisel. Oskus olla enda ja teistega kaastundlik, austav ja hooliv – see on just see, mida me ka Maagilise Reiki internetikoolitusel saame õppida. Ja seejärel pakkuda neid seansse nii endale kui teistele, kes tunnevad, et on liiga pingesse läinud.


Veidi aega pinget on väga hea, et sihtida uut kogemust enda elus, aga kui seda pinget on liiga palju ja liiga kaua, võivad tekkida füüsilised vaevused. Kehaga probleemid on märguandeks selle kohta, et liiga kaua on püütud olla keegi, kes sa tegelikult pole.


Hea uudis on aga see, et tegelikult me saame ennast tagasi terviklikkusesse aidata. Selleks on tarvis ennast taas-lõimida enda lõpmatu armastuse olemusega. Teisisõnu – hakata elama meeldivamal moel ja teha asju, mis toovad meeldimistundele uut tõeliselt rahuldust pakkuvat ainest. Üks viis, kuidas seda teha, on läbi reiki praktika. Selleks pole isegi eraldi aega vaja – reikit saad kogeda ka öösel magades ja seeläbi muutub su uneaeg sulle tervendavaks seansiks.


Kui tahad aidata ennast ja teisi, et tulla elama kõrgemas teadvuseseisundis, siis leiad selle kohta lisainfo siit lehelt. Maagilise Reiki internetikoolitused on sinu jaoks avatud – saad läbida endale sobival ajal ja sobivas kohas, alustada, mil iganes soovid, ei pea kindlal ajal arvuti taga olema.


Koolitused koosnevad eelsalvestatud videodest ja ka kirjalikest materjalidest. Pühitsused on edastatud läbi kõikide nende protsesside ja inimeste tagasiside järgi olen aru saanud, et väga hästi saab ka nii õppida ennast ja oma kalleid inimesi toetama.


Ja miks mitte õppida ka Maagilise Reiki praktikuks?! II astme koolitusel saad kõik vajalikud teadmised ja oskused, et neid seansse pakkuda professionaalsel tasemel nii oma lähedastele, aga ka klientidele. Reiki seansse saab teha nii kohapeal, aga ka kaugseanssidena. Reikit saab väga hästi kokku lõimida ka teiste elukutsete esindajatena oma igapäevatöös. Näiteks massöörid, kosmeetikud, juuksurid, müüjad, aednikud, kunstnikud, lauljad, muusikud, kirjanikud – kus iganes on soov oma loomingu kvaliteeti tõsta uuele tasandile, on reiki väga käepärane oskus terveks eluks!


Reiki oskused ja teadmised on suur väärtus mitte ainult sinu jaoks, vaid sellega oled võimas armastuse kingitus ka sind ümbritsevatele! Ema, kes oskab oma lapsi aidata läbi teadlikult armastuse kanaldamise, on minu arust üks ilusamaid armastuse õisi, mida mina tean :)


Maagilise Reiki I astme internetikoolitus on avatud kõikidele soovijaile! Kui tunned, et see annetus on sinu jaoks (korraga) tasumiseks liiga suur, saad maksta ka osade kaupa või teistsuguse summa kokkuleppe alusel. Saad lähemalt lugeda siitkaudu.


Kui oled varasemalt õppinud Maagilise Reiki I astme koolitusel, saad nüüd novembrikuus alustada ka II astme koolituse õppimisega. Tuli juhatus, et kuna siin on mitmetel inimestel praegu sellsed kokkuhoidlikumad ajad, siis ma tahan teile teha selle koolituse tõesti lihtsalt kättesaadavaks. Saad lähemalt lugeda siitkaudu.


Maagilisi uusi avardumisi soovides

Stella

Comments


bottom of page