top of page

Taotluspalve portaali avatuse ajaks


See on peatükk veel mu ilmumata raamatust, mida praegu kanaldamas olen. Võid seda kasutada nii tänasel – 777 portaali päeval, aga ka tulevikus, mil iganes tajud aegruumi sobivust enda südames.


Läbi armastuse energia taotlen juurdepääsu oma kõrgema teadvusetasandi juurde, mis minu jaoks vähegi võimalik. Taotlen näha, tajuda ja kogeda maailma iseenda Kõrgema Minana, terviklikkuses ja täiuses – just nii nagu olen.


Taotlen maailmataju kogemist, mis on nii minu kui kõikide kõrgeimaks hüvanguks.


Olgu mu valgustatus ja selgus, inspiratsioon valguseks, inspiratsiooniks ja selguseks kogu maailmale. Tunnetan ja tajun ennast tõesena, piirideta, avarana – just nii nagu tunnen end kõige õigemini just praegu enda sees.


Olen avatus, olemine, lihtsus, kergus ja voolata lubamine.


Annan vabaks illusioonid ja duaalsuse mängud, tahtmise sobituda või kellelegi meeldida ning selle asemel valin vaimse vabanemise ja vabaduse lihtsalt OLLA.


Hingan sügavalt ja tunnetan tugevat kontakti Maaga ja oma kehaga. Luban endal sulada üheks planeedi kõrgema teadvuse ja toetusega.


Hingan veelkord sügavalt ning luban avaneda oma kroonkeskusel täielikult – olen Kõiksus ise.


Hingan veelkord sügavalt – toon tähelepanu oma südame piirkonnale ja taotlen oma energiakeskuste täielikku korrasolekut, avatust Armastusele, Õnnele, Armastuse juhatusele nüüd ja alati.


Kui viitsin – võin ka naeratada ja tänan iseennast, et olen võtnud selle aja siin ja praegu, et end häälestada Valguse ja Armastuse lainepikkusele.


Olgu Valgusmaailma abilised mulle toeks, et sellest teadvuseseisundist saaks minu igapäevane elu.


Taotlen juhatust ja õpetust oma Kõrgemalt minalt ja Valgusmaailma abilistelt, kuidas ka sellel maisel tasandil elada rikkuses, õndsuses, armastuses, luksuslikus ja külluslikus voos – just nii nagu see minu jaoks kõrgeim on. Sündigu see kõikide kõrgeimaks hüvanguks.


Aitäh, et kõik läheb veel palju paremini kui olen lootnud või arvanud. Aitäh, et ma mõistan enda elu olulisust ja näen ennast jumaliku ja ilusana, avatud südamega.


Hingan endasse rahu ja tean, et mu unistused on täitumas jumalikult õigel hetkel!


Kes soovib, siis 7777 spetsiaalne kanaldusseanss – unistuste täitumise kiirenduse ja energeetika korrastuse meditatsioon on soovijaid ootamas kuni 9.07 kuupäevani https://www.inspiratsioonikool.ee/meditatsioon


Õnnistusega

Stella

bottom of page