top of page

Sinu DNA-s on peidus palju varandust!


Kas oled teadlik, et su DNA kannab endas infot nii selle elu sündmuste, aga ka teistes eludes toimunu kohta ja ka energeetilisi salvestisi sinu annete ja võimete kohta, millest sul ehk selles kehastuses aimugi pole olnud? Või oled aimanud, aga pole neid äratanud.

Läbi teatavate energeetiliste seadistuste on meil võimalik neile informatsiooni-pakettidele ligi pääseda ja seega võimaldada endale enda elu uuendamist uuel erakordsel moel!

Pildil kaart tarot-pakist: The Fool - Tarot Arcana 0 by Jake Kobrin

Narr tähistab uue tsükli algust, teadlikkust, et mitte miski vajalik ei ole kunagi kaotsi läinud, kõik, mis tegelikult oluline, on alati meiega. See on kutse astuma uude ellu uues väes.


SIND OOTAB UUS MEDITATSIOON
ANNETE JA VÕIMETE ÄRATAMINE

LÄBI MAAGILISE SISERÄNNAKU TOOME OMA ALATEADVUSEST ESILE NEED ANDED JA VÕIMED, MIS ON KOHASEIMAD SU EDASISE ELU LOOMISEKS

Annete ja võimete äratamise seanss sobib eriti hästi neile, kes tunnevad, et tahavad oma elus astuda uude ajajärku ja võtta vastu uue aja kingitused, et oma elu luua uues tugevuses ja helguses.

Need anded võivad olla nii vaimsed võimed, aga ka taipamised ja inspiratsioon oma loomingu, töö, suhete või mis iganes enadle huvi pakkuva teema suhtes.

Loome tugeva maanduse, aitan sul ühendust saada sinu enda kõrgema mina tarkuse ja juhatusega. Kõik vastused saad ise enda seest, mina olen lihtsalt abiline ja aitan sulle hoida ruumi, et taipamised tuleksid kõige helgemal ja kergemal moel. Sa ei pea kartma, et äkki sul ei õnnestu. See on niisugune seanss, et kui sulle kohe vastused ei tule, saad need kindlasti lähiaegadel endas selgeks! Midagi kartma ei pea, sinu vägi on sulle antud, et saaksid luua imelisi kogemusi.

Mida enam teadlikult enda energiaga tegeled, seda suuremaks meistriks saad! Olla oma elu meister on väga võimas loomine ja imedevoog, mis ei lakka eales. Oleme üheskoos liikumas uude ajastusse ja mul on hea meel olla sinu teekonnal selle seansi käigus sinu armastavaks saatjaks ja kaaslaseks.


Meditatsiooni juurde jõuad klikates sellele pildile
Õnnistusega

Stella

Comments


bottom of page