top of page

Sügisese pööripäeva 7 afirmatsiooni kõrgema elusaatuse kutsumiseks enda ellu

Imelist sügise algust, kallid Teekaaslased! Jagan teiega 7 punkti, mis tulid selle sügise energiatega parimal moel koostööks. Olgu see meie kõigi jaoks elu parim sügis ja nii ka iga järgmine!


1) MA OLEN TÄIUSLIK NII NAGU MA OLEN


Lasen endast langeda usaldamatusel ja enese vähendamisel nagu sügiseselt puult lehed. Valin vastu võtta enda kõrgema elusaatuse ja juhatuse õnnelikuimaks eluversiooniks!


2) MA VÄÄRIN PARIMAT


Ma ei pea olema nõus vägivallaga, ei füüsilises ega vaimses plaanis. Võin sellistest kogemustest lahkuda ning tulla endaga heasse kontakti just nüüd! See sügis on minu tugevuse uus algus!


3) MA VÄÄRIN SUUREPÄRAST TERVIST


Tervis pole ainult füüsiline nähtus. Olulised on ka minu vaimne tervis (ühendus algallikaga), minu emotsionaalne tervis (valin tulla mürgistest suhetest ära!), minu mentaalne tervis (toidan ennast sõnumitega, mis on mind toetavad, väestavad ja tervendavad). Lasen sel sügise energial end hellitada ja tervendada!


4) MA KUTSUN LAHENDUSED ENDA ELLU


Probleemide asemel keskendun lahenduste leidmisele. Inimesed, kes otsivad vabandusi lahenduste leidmise asemel, ei pea kuuluma minu suhtlusringkonda. Võin elus liikuda edasi ja luua endale kõige meeldivama elu. See sügis on täidetud imedest ja lahendustest!


5) MINU LOOMING ON PÜHA


Mida oma elus kogen, on imedevoo koosloomine Maailmaga. Valin luua selliselt, et minu tuleviku mina ütleb mulle väga suure aitähi, et just sellised valikud langetasin. Just sel sügisel taipan ma just seda, mida mul on aeg taibata!


6) ANDESTUS ON TUGEVATELE


Valin oma viha, agressiivsuse ja vastupanu ümber transformeerida edasiliikumiseks, elumuutuste tegemiseks ja tänulikkuseks. Aitäh, et ma ei pea enam mitte kunagi sellesse kohta tagasi liikuma, kus ma olen olnud. Liigu edasi ja andestan endale, et nii keerukaid õppetunde olen valinud. Kui ma näen, et keegi tõesti südamest tahab minuga asju selgeks rääkida ja korda saada, siis võin kaaluda edasist koosloomist. Aga seda vaid juhul, kui näen, et see tahe on mõlemal poolel päriselt olemas. Mitte mokaotsast võib-olla ja korraks helistan, aga päriselt südant avades. Olen avatud andestusele ja andestan ka ise kõigile!


7) ANNAN ENDALE VÕIMALUSE


Olgu see mu elu parim sügis ja nii ka iga järgmine! Olen avatud imedeks, lahendusteks, kergenduseks. Olen avatud tõelisele armastusele, tõelisele elule ja tõelisele rõõmule!Aitäh, kallis Elu, et sa aitad sellel sündida!


Pööripäeva meiditatsioon SÜDAME TEEMADE TERVENDUSEKS on huvilisi ootamasÕnnistusega

Stella

コメント


bottom of page