top of page

Mis on hingelepingud ja miks on vaja nende kohta teada?

Kas oled mõelnud, miks mingid suhted ja partnerlused su elus on olnud kõrvetavad, kuigi alguses tundus nii tore ja ahvatlev? Või miks siis elu on kokku toonud kellelgagi, kui tal pole plaanis olnud, et me terveks eluks kokku jääks? Või miks just õigel hetkel ilmuvad justkui maa alt välja õiged inimesed, kes meid Oma Teele tagasi juhatavad?


Sellele kõigele saad vastuseid, kui õpid aru saama hingelepingute kohta. Hingelepingute kohta uurimine on lihtne ja täna selles artiklis tutvustan sulle paari eri viis, mismoodi saad oma partnerlusi selgemalt tundma õppida.


Mis on hingeleping?


Hingeleping on kokkulepe kahe või enama hinge vahel, kus on kokku lepitud vastastikune suhtumine, käitumine, olulised elusündmused, mida koos luuakse ja alati ka lahendused antud olukordade jaoks.Kellega on meil hingelepingud tehtud?


Tegelikult on meil leping kõigi ja kõigega, kogu Universumi endaga. Aga on ka põhjalikumad lepingud, mida saad ise tundma õppida siis iga inimese, iga olukorraga seoses. Saad ise valida, kas küsid mõne inimesega suhte kohta, või keskendud suhtlemisele oma Kõrgema Minaga, oma Tuleviku Minaga, oma tööprojektiga või millega iganes. Kõik, millega seoses on sul tugevad tunded, on sul kindlasti olemas üsna põhjalik hingeleping.Kuidas hingelepingud paika pannakse?


Enne kehastumist oleme teinud väga põhjaliku ettevalmistuse, et just selles kehastuses siin täita oma kõrgeim potentsiaal. Kõrgeima potentsiaali tee on tihti enese ületamine, kannatlikkuse ja kaastundlikkuse õppimine, kus tajutakse võimalust käituda nii madalama programmi järgi (pettumuste, pettuste ja kättemaksude tee), või hoopis helgema poole valimise rada (ausus, sisemine kasv ja õnnistamine).


Enne kehastumist on hinged omavahel kokku leppinud, missuguseid rolle üksteise eludes mängima hakatakse. Tihti on need alateadlikud negatiivsed mustrid, mis siis inimesi juhivad – hirm, viha, süüa, häbi – need on märgiks, et tehakse hingelepingu karmapuhastusprogrammi osa. Seda karmapuhastusprogrammi võime nimetada uinunud teadvuste mänguks. Nii kaua ollakse justkui mingis uimas, kuni inimene hakkab siin kehastuses olles TEADLIKULT VALIMA uutmoodi käitumisi.Hingelepinguid saab ka muuta – ka see on varasemates hingelepingutes kirjas!


Kui hing on jäänud pikaks ajaks mingisse karmamustrisse kinni ja elabki näiteks vaid hirmust lähtudes, siis sageli tulevad selliseid uinunud inimesi äratama Saatuse Õigele Teele suunajad – need võivad olla õpetajad, sõbrad või ka mõni inimene lillepoe sabas, kes tuleb ja ütleb sulle nii õige asja, mis jääb sinusse kõlama ja kajama ja äratab sind senisest suikumisest üles. Ülesärkamine seisneb selles, et inimene saab aru, et ta enam ei pea mängima seda näpuga teistele näitamise mängu, vaid võtab vastutuse oma elu ja Oma Tee käimise eest, oma armastamise ja oma valikute eest. Valib olla päriselt õnnelik.Pöördelised momendid on ette määratud!

Sa ei pea kartma, et õige info sust mööda läheb. Mis vaja, see tuleb su ellu. Küll aga saad kiirendada protsessi, kus vanad lepingud saavad tehtud ja uued mõnusamad ja kergemad eluvood kandma hakata. Mida suuremas tões elad – endale ei valeta, vaid oled aus, seda kiiremini su saatus tuleb raskusetasandilt õndsusetasandile.Mis muudab keerulised hingelepingud raskusest kergusesse?


Valik elada endaga ausalt suheldes, on kõikide teiste hingelepingute kiire muutja. Mida kiiremini inimene endale otsa hakkab vaatama, seda kiiremini ta kogu karmagrupi rasketest mängudest vabastab. Seega pole ühe inimese transformatsioon kunagi isiklik draama või vaid personaalne ärkamine, vaid kogu kollektiivi hüvanguks toimiv suur kergenemine.


Kõikide hingelepingute eesmärk on tegelikult üks – et me ärkaks kogu kollektiiviga Valgustatusesse ja kergusesse, kuldajastu energiasse üles.


Vahel on selleks aga onud suuri äratuskellasid, kui väikeste peale üles ei ärgata.

Seega soovitan ennetada olukordi, kus raskeid lugusid on tarvis mängima hakata ja kui näed, et elu sind kuhugi suunas nügib ja järele ei anna ja see suund võib olla palju parem kui see, kus sa senini olid, siis kuula oma südame juhatust ja mine seda teed. Ära oota, et su elus peab mingi suur välk ja pauk käima enne!Miks on vaja hingelepinguid teadvustada?


Kui inimesed lepinguid ei tea, minnakse sageli konksude otsa, mis kutsuvad hingesid jätkama oma karmalisi raskeid mustreid. Raske muster nagu hirmust, valedest, suutmatusest lähtumine on võib-olla inimesel olnud eluaegne harjumus. Et seda teadvustada, on tarvis, et inimene esiteks julgeb endale tunnistada:

*ma olen selle inimesega koos, sest ma kardan, et ma ei vääri/leia paremat

*ma suhtlen selle inimesega, sest ma küll ei tunne, et ta oleks õige sõber mulle, aga ma ei julge teiste inimestega minna ja tuttavaks saada

*ma teen seda tööd, mida ma teen, sest mul on raha vaja, aga tegelikult see ei ole enam mu jaoks vaimustav

jneSaa oma hingelepingutest teadlikuks läbi teadvustamise!


Sa saad aru, mis hingelepingud sul on oma raskete karmapartneritega, kui sa kirjutad üles nimekirja inimestest ja sinna juurde märgid – tänu nendele raskustele – missuguseid positiivseid iseloomujooni sa tänu neile keerulisustele oled enda elus õppinud.


Ja samuti need inimesed, kes on sind justkui võluväel rasketest kohtadest edasi aidanud – vaatle, mis hetkedel nad tulid? Kas oled olnud teadlik, et teil on olnud kokkulepe just siis kohtuda?


Need vanad kurnavad hingelepingud on selleks, et inimene õpiks oma vaba tahet kasutades neist oma vanadest nõiaringidest väljuma ja seeläbi rikastub nii hing kui vabaneb kogu karmagrupp raskest kokkuleppest. Karma vabanedes tuleb inimese teadvusesse õndsus ja kergus.


Õigele Saatuse Teele aitajad sageli ei pea üldse su ellu kauaks jääma – nad teevad oma töö ja suhtlus katkeb või väheneb – sind ei pea ju terve elu kogu aeg aitama! Said uuele teele ja on normaalne, et enam pole nii tihedalt suhelda vaja!


Püsivad terviklikkusega kooskõlas olevad suhted on sinu jaoks võimalikud!


Püsivad terviklikkusega kooskõlas olevad suhted saavad tekkida ja ilmneda sinna, kus ollakse valmis olema ausad, siirad, otsekohesed, väljendades oma soove ja vajadusi ja kus on austus. Selge on see, et kõik inimesed on pisut erinevad ja kui sa tahad kellegagi pikalt koos olla, siis on tarvis osata austada erinevusi ja erilisust. Ilma selleta ei saa!


Ilma tõeta suhte või partnerluse loomine on nagu sohu maja ehitamine. Alguses mõte võib tunduda hea, aga pika peale hakkab see ilmselt üsna kiiva kiskuma.Millised hingelepingud on kõige olulisemad?


Esiteks leping iseendaga – et vaadata – mis on mu elu missioon, mida ma tegelikult olen tulnud looma/kogema/elama?

Teiseks tasuks alati enne suhtesse minekut / äripartnerluse loomist järele vaadata, – mis kokkulepe sul selle hingega tehtud on? Kas olete loomas ajutist liitu, mis on selleks, et kesta veidi aega või oled leidnud endale Hingepere liikme, kellega terve ülejäänud elu koos asju luua?


Soovitan neil teemadel mediteerida nii tihti, kui võimalik! Just läbi meditatsiooni võime saada selget juhatust ja me ei hakka püstitama liiga suuri lootusi ootusi ja pärast ei saa enam pettumuste osaliseks.


Kui sa tunned, et tahad selleks kasutada abistavat juhendatud meditatsiooni, siis saad mu kanaldatud seanssi koos lõdvestusharjutusega, mis seansi eel sul paremi häälestuda aitab, alla laadida siitkaudu: http://inspiratsioonikool.ee


Ka on see väga hea protsess neile, kes on näiteks armunud ja tahavad teada, kas see inimene, kellega side on tekkinud – kas see suhe on määrtad kestma terve su elu või on see pigem ajutine sisemise kasvu kiirendus. Armumine ei pea tähendama, et vot see ongi nüüd see, kellega üheskoos päikseloojangusse ratsutada. Kahjuks seda paljud inimesed ei ole teadnud ja saavad palju haiget. Aga seda on võimalik ennetada läbi oma sisetunde ära kuulamise.


Samuti on võimalik meditatsiooni ajal vaadelda hingelepingut näiteks oma ema, lapse või endise kallima kohta, et mõista tekkinud asjaolude tagamaid ja näha ka võimalikke lahendusi, kus on tundunud olevat lahendamatud kohad.


Võid valida mistahes eluvaldkonna, et selle kõrgemat potentsiaali vaadata. Näiteks – mida raha-energia on sulle tulnud õpetama? Või miks just selles kohas on vaja elada su hingel just praegu jne.

Olen selle teema toetuseks salvestanud uue spetsiaalse meelerännaku MP3, mida saad kasutada endale abiks, kui tahad. Seansil saad reaalselt ühendada oma südame ja mõistuse suuremaks selguseks ja kergemaks edasiliikumiseks.


See seanss on neile, kes soovivad saada arendada oma intuitsiooni, sisetunnetust ja saada vastuseid ka neil teemadel, mille kohta veel mõistusel ratsionaalset infot pole.

Näiteks kui tajud mingi inimesega suheldes kummalisi tundeid, aga sellest kõva häälega ei räägita – läbi sügava lõdvestava meditatsiooni oleme suutelised lugema nii enda kui teiste energiavälja palju selgemini!


Minu hingelepingu osa on sulle anda see info ja see on nüüd sinu enda tunnetada – kui tunned selle teemaga seoses põnevust, elevust ning huvi, siis see seanss ongi sulle!

Kuni K hommikuni saad seda alla laadida siitkaudu: http://inspiratsioonikool.ee
Õnnistusega

Stella
Comentarios


bottom of page