top of page

Mis on eneseusaldus ja kuidas seda kasutada?

Et ennast usaldada, on vaja aru saada esiteks – miks me seda üldse teha võiks. Kui me ei tea, miks midagi tarvis on, siis me suure tõenäosusega ei kasuta ju seda.


Väga lihtsalt öeldes: minu tunnetus ütleb, et eneseusaldus on võti, et me ei peaks rohkem pange astuma.


Usaldades oma intuitsiooni, oma sisetunnet, me ei räägi asju, mida me ei mõtle, sest me ei hakka enda ellu mingit jama korraldama.


Me ei nõustu asjadega, mille suhtes me magnetismi ei tunne.


Usaldades, et meie sees on algne tuumolemus e tõde e armastus ja lähtudes selle juhatusest olen aga terve elu edu ja rõõmu ja õnnistuste teel. Sest see on mu kõrgeim tahe ja see on meie teadvuse olemuse baasvundament! See on eneseusalduse lihtne skeem:


tunnen tõmmet – liigun kaasa

tõmmet pole – ma ei sunni


Teadvus liigub alati sinna suunas, kus ta tunneb, et ta elu võiks muutuda paremaks – e teisisõnu – oleme magnetiseerunud armastusse. Armastus ongi magnetism. Siin tuleb aga ka mõistusega üle kontrollida – kas mu instinkt vastab tõele.


Armastus pole lihtsalt mingisugune tunne, see on meie algolemus. Armastus on intelligentne valguseväli, millest kõik koosneb. Harjutades ennast olema sisetunde usalduses hakkab sisetunne meis muutma iga kogemuse võrra tugevamaks.


Näide: enne kui lähed poodi, mõtle, kas seal poes on neid õunu vms mida iganes sa tahaksid? ja poodi jõudes kontrolli.


Teine näide: enne kui kellegagi suhtlema hakkad, tunneta, mis tunne sul on. Ja peale suhtlemist vaatle, miks see tunne sul juba enne olla võis.


jne


Samuti vaadake oma toitumist. Hästi lihtne näide:


Näiteks kellel on keha happeline, sageli vihkab rohelisi köögivilju ja tahaks ainult friikaid jms. See näitab, et tõmme on liikunud enesehävituslikku magnetismi. Mis tähendab, et inimene suure tõenäosusega ei salli oma elu ja salamisi alateadlikult hakkab ennast siit planeedilt tegelikult minema sättima.


Samamoodi on mõtetega – kes armastab oma elu, mõtleb loomuldasa ennast toetavaid mõtteid. On lihtne olla tänulik ja õnnelik.


Kui mõtted on negatiivsed, tasuks esimese asjana KINDLASTI MITTE HAKATA POSITIIVSUSEGA ÜLE RULLIMA – aga vaadata ausalt – kas ma üritan halva mängu juures head nägu teha?


Äkki on aeg oma elu muuta, mitte üritada teha head nägu, kui head tunnet pole!


Me oleme need põlvkonnad, kes on kutsustud looma revolutsioon – me oleme need, kes on suure tõenäosusega heade lastena õppinud ära, kuidas ennast alla suruda, rügada nagu tööhobused, olla vait, kui on valus ja kõik vaikselt ära kannatada. Aga see aeg on nüüd läbi! On vaja tulla kaasa uude energiasse.


Uues energias on igasugune võlts olek kõigile tegelikult läbinähtav, aga mõned inimesed veel valivad seda mängida, kuna see on tuttav vana rada.


Ei ole vaja teha mingit nägu! On vaja usaldada enda sisetunnet ja tulla uude sagedusse – selline elu, et ma olen aus ja ei valeta endale ja teistele.


UUE LOOMISEL ON VÄGA VAJALIK HAKATA KASUTAMA OMA SÕNAMAAGIAT LOOMISEKS, MITTE LIHTSALT MUDA ÜLESKEERAMISEKS


Kõik, millele me keskendume, seda me ka enda ellu kutsume või võimendame. Kui me pole just teinud taotlust, et just need kogemused vabastada või lahti lasta.


Seepärast, – kui me keskendume mingile probleemile või kogemusele, mis vajaks lahendust, aga me ei keskendu sellele lahendusele, vaid selle probleemi kohale endale, siis seda tugevamaks me seda umbsõlme tõmbame.


Selleks, et olukorrad saaksid laheneda, selleks, et tekiks uus südamega kooskõlas olev kogemus, on meil tarvis lõdvestuda, lõõgastuda ja sellest rahust ja heast enesetundest lähtudes otsustada.


Ma olen ise tähele pannud, et kõik otsused, mis on langetatud ärevuseseisundis, vihatundes või ärrituses, hirmus – need otsused tuleb varem või hiljem ümber otsustada, kuna need ei ole olnud harmoonilised, need ei ole olnud kooskõlas südamega. Võib olla on seal olnud tahtmine kas kätte maksta või valu põhjustada või mingil moel kahjustada armastuse olemust.


Ja ka võimalik, et langetatakse otsuseid, mitte lähtudes sellest tundest, mis oleks kõigile kõige parem, vaid ka näiteks enesehaletsusest või ohvritundest, et – ah ma peangi kannatama ja ma järelikult luban enda ellu veel seda ja seda.


Iga otsustus, mis meie elus on, on programmeering


Ka see, kui ma oma peas muretsen: „Oi, mis siis saab!? Oi, mis siis, aga mis siis saab“. Need kohad on kõik energia väärkasutamine, kui sellele ei järgne sellele selget otsustust: aga mida ma tegelikult soovin?!


Minu arust on inimesed nagu lilled – nad lähevad õitsema, kui on olnud piisavalt sõnnikut (minevikust saadud õppetunnid), nüüd piisavalt armastust (reiki e südamega ühendus) ja tähelepanu (vesi).

Ma kordan üle – Maagilise Reiki idee ei ole selles, et musta valgeks rääkida. Vaid, et me vaataksime olukorda ausalt. Jah, kui on valus, siis on valus. Vaadates oma valukohti armastuse ja kaastundega ei hakka me olukorrale vastu, vaid võtame vastu olukorra õpetuse, saame tarkuse ja liigume edasi – tervenemine on normaalne kõrvalsaadus sellele, et me ennast armastusega üle ujutame!


Selle asemel, et eluga kakelda, on väga kasulik õppida oma energia õige kasutamine e luua selge sisedialoog, kus me kordame endale juhul, kui on tekkinud väljakutse:

„Aitäh, et ma saan sellega olukorraga hakkama! Aitäh, ma keskendun lahendustele. Ma palun oma kõrgema mina juhatust. Ma palun oma südame juhatust. Ma taotlen selget äratundmist. Ma taotlen liikumist selles suunas, mis on minu kõrgeim tee. Ma valin tunnetada oma keha. Palun abi!"


Selline seisund ongi eneseusk. Ma usun endas olevasse Armastusse, et ta oskab, suudab, saab ja võib! Uskudes endasse sulan ma armastusega üheks ja ei vastandu sellele. See on enda tõelise olemusega harmooniasse jõudmine. Ma usun, et ma suudan – ma usun, et armastus minu inimliku mina läbi suudab! Ma jään kohale jua kuulan armastuse juahtuse endas ära!


See on üks väga oluline punkt, sest kui inimene muretseb, siis sageli selleks, et mitte muretseda, hakatakse enda eest põgenema – ülesöömine, üle magamine, kummalised seksuaalsuhted, mistahes sõltuvused, aja raiskamine – FB istumine, vaatad filme, mis huvi ei paku jne. See kõik lükkab lahenduse tulemist edasi.


Kõik sellised kogemused on väga inimlikud ja nende eest pole jällegi mõtet endaga pahandada. See on olnud see, kuidas me oleme senini osanud oma kogemuste eest kas põgeneda või oma vibratsiooni tõsta. Küsimus on aga – kas see aitab sind? Kui on näha, et ei aita, on ehk aeg õppida ise endale ja oma perele reiki seansse pakkuma?


Soovitaksin igapäevaselt teha endale reikit ja keskenduda sellele, mida sa tõesti kogeda soovid. Reiki tegemiseks pole eraldi aega vaja, seda võid teha õhtul enne uinumist, kui sa nagunii pikali heidada ja saad võtta seanssi vastu terve öö.


Uus kursus algab maagilisel 888 portaali päeval, soodushinnaga registreerimine on alanud! Esimesed 8 inimest saavad tulla supersoodustusega sellele ka osalema!

Võid koolitust vaadata endale sobivatel aegadel, ei pea kindlal ajal arvuti taga olema. Materjalid jäävad sulle avatuks mitme aasta jooksul, saad läbida endale sobival ajal ja tempos! https://www.inspiratsioonikool.ee/Kes tahaks kohe endale aga suurema kergenduse ellu tuua, soovitan teadlikult võtta vastutus. Selle olemasolu annab sulle su väe tagasi, teisel juhul jääd igavesti kellegi teise pilli järgi tantsima. Selle toetuseks on valminud selle nädala meditatsioon OLEN OLA ELU VALITSEJANNA / OLEN ENDA ELU VALIUTSEJA. Leiad seansi siitkaudu:


Õnnistusega

Stella

コメント


bottom of page