top of page

Lepitus vanematega – oluline samm oma elukvaliteedi loomiseks

Suhtumine oma vanematesse ja sõltuvus oma vanemate varasematest mustritest on üliolulised komponendid inimese elukvaliteedi tajumisel.


Et oma elusaatuse juhtimine enda kätte võtta, on vaja ennast vabastada vanemate ebakõlalistest mustritest, astuda välja karmarattast. Karusselli pealt saab maha astuda, kui valid seda teha. ILMA VALIMATA OLED SÕLTUVUSES. Sõltuvuslikust olekust saad aru, et su vanemate harjumused, käitumismustrid avalduvad sinus endiselt (kui oled näiteks närvis, väsinud, vihane) ja seega võid nii väga ebaterveid suhtumisi maailmasse kiirata, saades seejuures peegeldusena vastu väga ebamugavaid kogemusi.


Toetavad mustrid muidugi toetavad, aga ma räägin siinjuures hirmul baseeruvatest ärevuse ja mure ja puudusteadvusel põhinevast, mis on meie eelmiste põlvkondade tihti domineeriv elukäsitlus olnud. Seesugune maailmapilt aga ei ole enam ühtiv uue aja energiatega ja meie oleme need, kes on kutsutud purustama vanad mustrid ja astuma uude.


Tugev isa-energia annab meile ellu kaasa enesekindluse, enese väärtustamise ja maise heaolu loomise oskuse. Tugev ema-energia aga emotsionaalse tasakaalu, tugeva vaimse toetuse ja oskuse hingeliselt olla avatud õnnele ja külluse voole kõigil tasanditel – armastus, rõõm, kergus, voog jne.


Neid kogemusi saab ise endas tugevdada ja selleks see selle nädala meditatsioon loodud ongi. Seansi põhimõte baseerub konstellatsioonide teadlikkusel ja aitab luua terviklikkuse e armastusega kooskõlas oleva toetava mustri. Võid seanssi kuulata ka mitmeid kordi, kui tunned, et soovid – iga kord häälestud järjest kõrgemale harmoonia-tasandile.


Seansi põhiteemad:


  • maandus

  • oma elu loomise ja vastutuse võtmine enda kätesse

  • päritud ja ülevõetud mittetoetavate mustrite vabastamine

  • lepituse ja harmoonia toomine oma suhetesse

  • perekonnaenergiate tervendus

  • läbi armastuse taasjoondumine kõrgeima elusaatusega

  • kogu oma suguvõsa tervendus

  • usalduse ja armastuse toomine enda ellu

  • ema ja isa hingedega uue mustri loomine, mis põhineb tõel, armastusel – sidemete puhastus ja õnnistamine


Kõigile enne P südaööd registreerunuile saadame kingituseks spetsiaalse individuaalse mini-kaardilugemise meili teel.


Seansile registreerida saab ennast siitkaudu.


Õnnistusega

Stella

Comentarios


bottom of page