top of page

KIIRE SAGEDUSE TÕUS

5.05 KOOS TÄISKUUGA ALGAB UUS HELGEM ENERGIATSÜKKEL NIMEGA ÕRN KALLISTUS

On aeg kallistada ennast ja oma lähedasi.

Imeline partnerluse ja õnnelike suhete loomise, kasvatamise, hellitamise aeg. Saad seda teha iseendaga, kui veel partnerit leidnud pole. Sellega magnetiseerid just õiges sageduses inimese. Soovitan pidada päevikut ja kirjutada üles, mida otsustad. Otsuste lläbi me häälestume uude. Kui midagi on liiga hapu või kibe, siis otsusta ümber. Näiteks nii: kallis Universum, ma soovin hoopis niimoodi ja niimoodi ja siis ütle, mida sa tahaksid.

See energiatsükkel õpetabki meid taotlusi looma, selgeid otsuseid. Saad igat kogemust kasutada kui vajalikku inspiratsiooni uue elu loomiseks.Õnnistusküllaseid uusi alguseid!Sel nädalal pakun soovijaile kuulata värsket lühimeditatsiooni kiireks energiate korrastuseks.

See meditatsioon on kiire tasakaalustus ja häälestus tagasi oma hinge teele, ka siis kui ego- ja meelemustrite rägastik tundub olevat võimatu lahendada.

Me saame mõista, kui võimas ja kiire on Armastuse halastuse vägi. Selged armastusega kooskõlas olevad otsused võivad lausa hetkega meie teadvuse joondada taas enda algse rõõmu-olemusega. Tundes endas kasvõi pisitillukest rõõmju, hakkame magnetiseerima rõõmsamaid elukogemusi.

Lihtsus ja kergus on meie hinge tee kutse. See ei tähenda, et me kuidagi tegevusetult peaks passima, vaid seda, et ka kõige keerukamatele olukordadele on tegelikult ääretult lihtsad lahendused olemas.

Lahendused on alati kõrgemas sageduses kui probleemid. Seega – kui soovid leida lahendust, tõsta oma sagedust ja näe uusi võimalikkusi!

Kõigile soovijaile saadame ka individuaalse kaardilugemise antud teema toetuseks ja väestamiseks lähema (u 14 päeva jooksul).

Seda siis neile, kes on registreerides vastava valiku teinud.


Õnnistused!

Stella

Seanss on valminud 2023 Sri Lankal

댓글


bottom of page