top of page

Intuitsiooni arendamine on lihtne

Updated: Dec 15, 2022

Intuitsioon on võime saada kohast infot ilma faktilist ratsionaalset loogikat kasutamata. Ja meil kõigil on olemas sisetunne – mida enam seda hakkame kuulama ja taipama, et see annab väärtuslikku infot, seda tugevamaks intuitsoon kasvab.


Me oleme kõik kaasasündinud selgeltnägemise ja selgelttajumise andega. Kui me seda oma elu jooksul kinni pole surunud, on see jäänud avatuks. Tihti on see aga kinni surutud, sest varjamine ja salatsemine on olnud ellujäämismehhanism ning tihti kui lapsed selle suure hulga infoga midagi peale pole osanud hakata, on lihtsam olnud harjutada ennast mitte seda sügavamat infot vaatama.


Kus see ande allasurumine on tulnud?


Näiteks kui laps kogeb midagi ja küsib vanematelt, kas see on nii, siis näiteks häbist või süütundest või hirmust vanemad ajavad lapsele tegelikult täielikku jama. Selliselt laps õpib oma intuitsiooni eirama, kuna on pidanud seda vale-informatsiooniks. Peegeldus-faasis on lapsele peegeldatud, et ta ei ole tõega kooskõlas. Samas on vanemate hirm see, mis paneb neid hoopis lapsele valetama. Küll aga saame me need ebakõlaisused endast eemaldada, et me taas selgelt tjuma ja nägema hakkaks.


Kas selgeltnägemine on kõigile?


Paljud ütlevad, et oi ei mina taha selgelt näha. Aga kallikesed, see on umbes sama arukas kui see, kui te väidakisite, et ei mina taha liikluses neid teisi autosid näha, sõidan silmad kinni. No kuulge, kuhu me jõuame sedasi? Kui keegi sulle siis otsa põrutab, siis on küll hädaldamist ja nuttu palju. Aga miks sa siis silmi lahti ei teinud, liiklusmärke ei vaadanud? Tühistame nüüd selle avariijutu ära! Usun, et kes seda artiklit siin loeb, on ilmselt valinud ikka silmad lahti teha, oleme ju arukamad kui varem, eksole?


Tahad õppida oma sisetunnet rohkem usaldama, taipama selle olulist teavet?


Jagan sinuga paari harjutust, mida saad koheselt katsetada ja hakata vaatlema, mismodi sinu sisemine GPS sind tegelikult kogu aeg juhatab.Vajalik eelteave – kõigil on olemas võime tunda


Meie kõikide sees on justkui kompassinõel, mis näitab Armastuse suunas. Elu soovib, et me kogeksime võimalikult meeldivat, õnnelikku, rõõmuga täidetud elu. On see kellegi jaoks seiklusest ja rännakutest koosnev maailma avastamine või mõne jaoks jällegi rahu ja staibiilse rutiiniga elustiilis kulgemine, see võib olla individuaalselt inimeseti väga erinev. Aga kõigil on see sisetunne antud ja kes pole oma hormonaalsüsteemi mistahes põhjusel kapitaalselt pea peale keeranud, siis see süsteem ka väga hästi annab meile iga päev impulsse ja nõuandeid.


Erandid võivad tulla, kes tarvitavad hormonaalpreparaate (beebipillid) või mistahes kangeid ravimeid, sh ka antidepressante, siis nende inimeste sisetunne ei pruugi olla ähmastumata. Aga isegi, kui nüüd on selline keemiline häire see ja inimene on enam-vähem tervemõistuslikkuse kogemuses voogaja, siis sisetunde ärakuulamine ja tunnetamine võib anda vägagi vajalikku teavet.


HARJUTUS NR 1

Mõtle mingile inimesele ja enda suhtele selle inimesega. Mida sa tunned, kui sa mõtled? Kas selles kogemuses on mõnus avar voog või tahab sisikond kokku tõmbuda sellele inimesele mõeldes?

Sageli tunneme end hästi nende seltsis, kes ennast armastavad ja endast hoolivad. Sellised inimesed on ka teistega lahked ja sõbralikud (kui neile just keegi varba peale ei astu mistahes mõttes!) Endast hooliv inimene ei tee kellelegi liiga, pole oma sõnade ega tegudega vägivaldne. Suure tõenäosusega on sul sellisele inimesele mõeldes lihtne ja rõõmus, loomulik tunne.

Kui tajud kellelegi mõeldes aga halvasti ja kokkutõmbumist, on suure tõenäosusega see inimene enda hinge teelt kõrvale kaldunud, ei käi oma rõõmu, vaid pigem hirmu ja manipulatsiooni teed. Sellised inimesed võivad pealtnäha tunduda tihti üsna kenad, aga kui nendega suhtled, on mingi imelik vibratsioon kuskil allhoovuses.

See võib näidata, et sellel inimesel on palju alateadlikke või ka teadlikke lahendamata draamasid elus ja sellise inimesega ma pikka siduvat lepingut milleski teha ei soovita. Mitte oodata, et see inimene oma sõna peab või sind järgmiseks süüdlaseks ei lavasta oma ohvrimängudes.

Vaatle inimesi ja tee omad järeldused – su sisetunne ei valeta, kui asjadela ausalt otsa valid vaadata ja mitte tõde enda eest ära peita, ilustada ega kolestada.


Küsimused, mida endalt inimese kohta küsida, keda vaatled:

Kas see suhtlemine on minu kõrgeimaks hüvanguks?

Kas see partnerlus on määratud kestma (aasta, paar aastat, terve elu)?

Kas see inimene toob minus välja parima versiooni minust?


Kui on sügavad kahtlused, siis küsida:

Kas ma tunnen, et ma tahan tegelikult ka selle inimesega suhelda või arvan, et ma paremat ei väärigi?

Kas ma tunnen, et pean ennast vähendama, et selle inimesega suhelda?

Kas ma tunnen, et tahan pidevalt teda või ennast muuta, et see suhe toimiks?


Kui neile viimastele küsimustele on vastus jaatav kasvõi ühele neist küsimustest, siis ma soovitan neid märguandeid võtta kui punaseid lippe, mis tähendavad, et sinu jaoks on midagi paremat võimalik! Kasuta enda sisetunnet, et ära tunda – milliseid inimesi ja olukordi oma ellu tegelikult igatsed?HARJUTUS NR 2

Enne kui mingi uue tegevuse või kogemuse juurde lähed enda elus (enne reisi, küllaminekut või kasvõi poes käimist) – tunneta oma kehaga, mis tunne sul on, kui sa mõtled, et sa oled selles kogemuses. Mis tunne on ETTE TUNNETADES? – et kui sealt kohast ära oled tulnud, mis tunne sinus on? Kas on mõnus väestatuse ja rõõmu ja voogamise tunne või on mingi häirekell läinud tööle?


Ja nii hakkad ette vaatlema juba VÕIMALIKKE stsenaariume isegi – alguses treeni lihtsalt tundetasandil, siis hakka küsima universumilt ette fakte.


Näiteks enne kui ma külla lähen, ma sageli küsin endalt – kuidas ma seal tunnen ennast, kuidas teised minusse suhtuvad ja miks nad seda teevad. Siis lähen kohale ja saan oma kogemuse ja panen kokku sellega, mis mu intuitsioon varasemalt mulle ütles ning selliselt lihvin oma selgelt-tajumise võimeid väga lihtsate igapäevaste kogemuste abiga.


Harjutus nr3 on sulle valminud MP3 vormis, kes soovib saab seda mu kodulehe kaudu endale alla laadida.


HÄÄLESTUMINE INTUITSIOONILE ENERGIAHARJUTUS, ET AVADA KANALDAMISE OSKUST JA ARENDADA ÜLIVÕIMETE AVALDUMIST

Leiad MP3 alla laadimiseks siitkaudu https://www.inspiratsioonikool.ee/meditatsioon HÄÄLESTUMINE INTUTSIOONILE on salvestatud Teemant-Tervenduse I faasi koolitusel 2018. a. See seanss on spetsiaalselt neile, kes soovivad kogeda suuremat selgust ja ühendatust ning väestatust suheldes teiste inimestega. On need su pereliikmed või tööl klientid, kellega iganes tahad suhtlemise tuua sügavamale tasandile või osata olla just see, kes toob täpselt õigel hetkel õige sõnumi, siis see seanss on sulle.


Selle energiaharjutuse praktika aitab iga korraga sul saadajärjest tunnetuslikumaks kanaldajaks, et kellele iganes tarvis on õige info kohale tuua, siis sa oma intuitsiooni kaudu oskad kasutada just neid õigeid sõnu või valida kohaseid tegevusi/olemisi, et pakkuda just seda, mida see inimene vajab.

Sealjuures õpid olema seda kõike mitte oma isiklikku energiat kasutades, vaid kanalina, ehk siis kasutad oma töös universaalset energiat ning seega ei kurna ega väsita ennast – isegi kui oled tgelemas keerukate teemadega, mida teised inimesed läbi teevad.


Mina soovitaks sellist harjutust aeg-ajalt teha kõigil, kes mis tahes klientidega töötavad – arstid, müüjad, massöörid, teenindajad, õpetajad, lasteaiakasvatajad jne.


Läbipõlemised ja kurnatus tulenebki tihti klienditöötajail, kui nad ei ole õppinud, kuidas kasutada enda töös ja suhtlemises universaalset eluväge isikliku jõu kasutamise asemel.

Kas soovid mõista, mida inimesed Sulle väljendavad ka sõnadeta? Või soovid olla ise paremini mõistetud?

Saada aru enda intuitsiooni juhatusest ning kogeda tasakaalu ka keerukamate suhete puhul?


Selleks see seanss just loodud ongi.


Väga hea on seda seanssi teha enne * tähtsaid kohtumisi * klientidega tööd (mistahes eluvaldkonnas) * kohtumist oma perekonnaga * oluliste otsuste langetamist * soovides saada selgust mistahes eluvaldkonnas

Taotleme tervenemist kõigil tasanditel kõikide kõrgeimaks hüvanguks!

Leiad MP3 alla laadimiseks siitkaudu https://www.inspiratsioonikool.ee/meditatsioon

Õnnistustega StellaComments


bottom of page