top of page

HIRMUDE JA MUREDE VABASTAMINE

ANDES KÕIK RASKUSED TAGASI ALGALLIKALE JA TEHES TAOTLUSE LAHENDUSEKS – VASTATAKSE MEILE ALATI!


Me pole üksi – meie ümber on palju sellist, mida me tavasilmaga ei näe, aga mis on sõbralik, armastav energia ja soovib meid aidata! Kes nimetab neid energiaid ingliteks või valgusolenditeks või jumalaks – vahet pole! – see on tohutult suur ja avar maailm, mida me alles tundma õpime! Jagan sinuga siin artiklis olulisemaid fakte, mida peaksid energia toimimise kohta teadma, et ennast suuremasse rahusse häälestada.MIKS ON KEERUKAID OLUKORDI TEGELIKULT INIMESTELE LAUSA VAJA?

Keerukad olukorrad inimeste eludes on tihtipeale just nimelt selleks, et me ärkaks üles oma valgusmaailma meeskonna mõistmisele ja mäletamisele.


Meie ülesanne siin planeedil on ärgata üles sügavast unest. Unest, kus inimesed on olnud nii samastunud oma maise kehastusega, et on unustanud oma tegeliku algse olemuse. On aeg sellest unustuselummast ärgata kogu kollektiivsel teadvusel.


Kui me niisama sõbraliku kutse peale ei hakka oma vaimse aspekti kohta huvi tundma, hakkab elu meid nügima, et me oma illusioonidesse kinni ei jääks. Illusioon on see, kui arvame, et reaalsus on vaid kolmemõõtmeline mõõdetav objekt.


Tegelikkus on see, et me oleme multidimensionaalne üks tervik.


Kui inimesed elavad oma mugavat elu ja eesmärgiks on varandus või/ja lihtsalt äraolemine, ei teki inimestel mitte mingit huvi ju edasi areneda. Vaimset mõõdet avastada. Siin tuleb aga elu appi. Tulevad ebamugavused, äratuskellad, et me üles ärkaks.


Et kui on nii ebamugav ja ise ei tea, mida teha, siis ju sageli inimesed pöörduvad mõttes appi. Ja selle ühenduse loomine oma kõrgema olemusega ongi selle raske olukorra tegelik idee. Meil on vaja üles ärgata!KUIDAS ME SAAME SEDA ÜHENDUST TAASTADA?


Valgusmaailm saabki meile täies mahus appi tulla, kui me tõesti südamest nende abi palume. Ja paljud sündmused, mis maailmas praegu toimuvad, on selleks, et meid suunata tagasi suhtlema oma kõrgemate aspektidega e valgusmaailma abilistega, sest me oleme kogu kollektiivse inimteadvusega valinud tulla valgustatusesse, senise paljuski vaid materjaalsele maailmale keskendumise asemel.

Valgustumine on teadlikuks saamine. Me saame teadlikuks, kes me tegelikkuses oleme.

Need "inglid" ja "ükssarvikud", "jumal", "algallikas", kellega juba paljud inimesed on teadlikult suhtlema hakanud, on tegelikult kõik meie lõpmatu olemuse kõrgemad aspektid. Lihtsalt inim-ajuga on lihtsam neist mõelda, kui "kellestki teisest, taevasest olendist". Kuid tegelikult me oleme kõik üks. Pole eraldatust. Küll aga me oleme soovinud inimestena kogeda eraldatuse illusiooni. Miks? Eks see on mõnes mõttes mõistatus, millele me ilmselt kõik vastust tahame saada. Üks variant on näiteks see, et oleme soovinud kogeda, mis tunne on tagasi terviklikkusesse tulemise kogemust nautida.


MIKS KÕIK INIMESED SEDA ÜHENDUST KOHE EI TAJU, TEISED AGA TAJUVAD?

Kõiksusega ühenduses olemine saab selgemaks, kui meie vibratsioonitase on kõrgem.

Vibratsioonitase e armastamise võime on treenitav ja seda saab endas avada. Näiteks läbi Maagilise Reiki seansside, mediteerimise, stressi vabastavate tehnikate praktiseerimise (sh ka näiteks MER massaaž, lomi-lomi massaaž).


Inimesed, kelles on liigselt stressi, tavaliselt ei usu millessegi, mida mõõta ja katsuda ei saa. Aga just sellistel inimestel oleks väga tarvis õppida Algallikaga suhtlema, et nad oma hirmust ennast suuremasse sasipusasse ei tõmbaks. Hirmu ja ärevusega loodud mõtted ja kogemused loovad juurde kõike seda, miks hirmu ja ärevust tunda.


Rahu ja tasakaalustamisega aga saame tulla tagasi keskmesse. Ja sii uuest olekust luues me ei loo mitte ainult enda jaoks, vaid kõik, kes selliselt rahu oskavad hoida, mõjutavad sadade, võib-olla ka tuhandete inimeste alateadvust. Seega – see, kui sina mediteerid ja tood endasse rahu, aitab seda luua väga paljude inimeste jaoks.


Keda huvitab, lugege Maharishi efekti kohta internetiavarustest lähemalt selle teadusliku katse kohta.MISMOODI LAHENDUS SAAB TULLA?


Jätkusuutlik lahendus on keerulisusest alati kõrgemas vibratsioonitasemes kättesaadav.

Jätkusuutlik tähendab, et mitte niisama plärts plaaster peale või kellelgi pea maha võtta, vaid see, et reaalselt juuretasandil saaks toimuda olukorra tervenemine. Kus kõik osapooled võidavad.

Sisuliselt tuleks meil tõusta suuremasse armastusse, et näeksime suuremat pilti.

Tehniliselt tähendab see seda, et meil on vaja rohkem maha rahuneda ja lõdvestuda. Lõdvestudes vibratsioonitase kasvab automaatselt. ja kui iseseisvalt ei saa, siis leida abi, kes aitab selle rahuni jõuda, et õige inspiratsioon ja sina samal korrusel teineteist ära tunneksite.


Meil on vaja ise pusimisest tulla koostööpartnerlusse UNIVERSUMI INTELLIGENTSE VÄLJAGA. Seda on tarvis teadlikult luua, sest me oleme olnud nagu jonnakad lapsed, kes tahavad ise kingapaelu kinni siduda ja universum suurest armastusest on meil lasknud seda isepusimist kogeda, et me selle kogemuse saaksime.


Kui sa aga näed, et on pusa ja veel suuremaks pusa läheb, siis ära häbene elu appi kutsuda. Ta väga tahab meid aidata!MIKS RAHUTUSELE VASTUVÕITLEMINE TULU EI TOO?


Tuleb aru saada, et millele keskendud, seda juurde lood. Millega võitled, jääb püsima. Kuidas siis aga tulla enda sees neutraalsusesse, et häälestuda kõrgemale sagedusele ümber?


Hirm või mure on nagu karikas, kuhu sa muudkui juurde valad, kui sa sellele keskendud ja seda karikat enda omaks pead. Et see energia vabastada, on vaja see anda tagasi Algallikale, karikas tühjaks valada. Anda see pusa meie partnerile kõrg-intelligentsele-väljale, kes OSKAB kõiki olukordi lahendada. Sa ei pea oma väikse mõistusega teadma, KUIDAS see toimib. On tarvis usaldada ja katsetada – anda vabaks oma mured ja palvetada lahenduse järele.


Keskendudes lahendusele hakkad täitma lahenduse karikat. Sa ei pea TEADMA, mis see lahendus on, piisab, kui küsida: TAOTLEN LAHENDUST, OLEN AVATUD LAHENDUSELE, USALDAN, ET LAHENDUS ON OLEMAS, USALDAN, ET ON SUPERHEA LAHENDUS, MIS KÕIGILE SOBIB!


Niimoodi oma sõnadega võid hakata kutsuma. Ja kõige tähtsam – peale lahenduste loomist on RAHUNEDA. rahunemise ajal toimub transformatsioon. Muutus saab tulla, kui annad ohjad käest Algallika kätte. Annad lahti klammerdumise ja julged lõdvestuda.

Üks viis on teha selleteemaline meditatsioon ja anda raskused lahendamiseks Algallikale tagasi. Kui tunned, et iseseisvalt on raske, või tahaksid inspiratsiooni, olen kanaldanud spetsiaalse MP3, mida saad kasvõi praegu kohe kuulata:

Kuni P südaööni registreerunuile kaasa ka kingitus!


Hirmude ja murede vabastamise seanss sobib hästi neile, kes tunnevad, et maadlevad juba pikemat aega mingisuguse raskuse või raskete kogemuse tsükliga. Pidev muretsemine ja ebamugavus on haaranud suure osa ajast ja ei tea, kuidas sellest kogemusest välja astuda.


Seanss sobib väga hästi, et luua uutmoodi partnerlussuhe Universumiga. Usaldades, et need kogemused pole isiklikud, vaid kollektiivsete energiate järelkajad ja peegeldused, hakkame mõistma enda mängulisemat olemuse tahku, kes ei pea asju saavutama rassimisega või tohutu mõttetööga, vaid hakates kasutama intelligentse armastuse välja abi.​


Selline läbi taotlustega töö on olnud väga populaarne tegelikult juba sajandeid. On neid nimetatud loitsudeks või võlusõnadeks, valguskoodideks või misteab mis muu keeruka nimega – tegelikult on idee ja ülesanne lihtne ja ühene – luua uued programmeeringud, läbi mille meie teadvuseruum end korrastab ja ümber seab.


See seanss on väga põhjalik ja peen häälestus, et taoline energieetiline seadistus saaks toimuda kõikide kõrgeimaks hüvanguks kõige sujuvamal viisil, mis võimalik. Muidugi, kes tahab kärtsu ja mürtsuga, võib ka seda eraldi taotlusena teha.Õnnistusega

Stella

Comments


bottom of page