top of page

Enesekindluse toomine enda ellu

Kallis teekaaslane, kas oled tajunud, et sa suudaksid oma elus saavutada palju enam, kui sa vaid julgeks? Julgus algab peale otsusest olla julge. Seda on tarvis kasvatada nagu jõusaalis kasvatame lihaseid – elu on meie treeningsaal ja sul on võimalus just täna!

Enesekindlus ei tule iseenesest, seda on tarvis ise valida. Nii nagu oleme ellujäämiseks valinud varem ehk minna hirmulugudega kaasa ja üritada meeldida neile, kellel on meie üle võim olnud, niisamuti tuleb nüüd teha vastupidine protsess, kus me


1) saame aru, et meil on vaja võtta vastutus oma elu eest ise

2) julgeda öelda EI asjadele, millega meil pole õige tunne kaasa liikuda (sh ka enda sees negatiivsed ja ennast ja teisi mahategevad mõtted)

3) öelda endale tõeliselt JAH valida tulla oma väesse ise täielikult kohale


Kui tunned, et vajad selles teemas inspiratsiooni, siis uus meditatsioon on sinu jaoks siin:ENESEKINDLUSE AFIRMATSIOONID

Oled tajunud, et on kõrini sellest hirmupusades siplemisest?

On aeg astuda enda enesekindluse väesse ja kokku korjata enda ootused leida õnne või armastust teiste käest. Olles enda väes hakkame ligi tõmbama neid, kes elavad samuti enda väes ja me näme läbi egode manipulatsioonid ning hirmu konksud, mida meisse on visatud.

Mitte keegi meist pole pidanud olema "täiuslik". Kõigile meil on enda enesekaitse mehhanismid, millega me oleme oma elu reguleerida proovinud.

Sageli hakkab juba meie väe, tahte ja loomulikkuse mahasurumine ja manipuleerimine peale lapsepõlvest. Seda seepärast, et ka meie vanemaid solgutati ja sunniti, käsutati ja karistati, kui nad ei teinud oma vanemate või õpetajate tahtmist mööda. Selline hingede väänamine on olnud trend. Enda väe äraandmine e elamine teiste inimeste juhatuse järgi ja mitte enda südant kuulates, on üks väga levinud mentaalne ja hingeline ebaterve muster. Mõnes mõttes võib öelda, et enamus inimesi on lausa hingeliselt sandistunud, sest pole olnud oskust lapse-staatusest välja astuda. Seda ei saa keegi sundida. Selle järgi isu peab endal olema. Kui see teema kõnetab sind, siis see meditatsioon siin on sulle. Võibolla oled juba teinud esimesi samme, et astuda tõelisesse hingelisse iseseisvumisse. See omakorda võib aga äratada ka hirmusid ja kartust, et keegi paneb meile ikka midagi pahaks. Selline sisemise pimedusega võitlus tuleb valida ise enda sees lõpetada.

On need olnud edukad üritamised või mitte nii edukad, see polegi tähtis. Sest sel hetkel, kui me oma väesse astume, saame aru, et see, mis on ära olnud, on minevik. Kui tahad eleda enesekindlana, on seda vaja ise enda sees selgelt otsustada, võtta ühendust planeet Maaga, enda Kõrgema olemusega ja luua selged otsused elada enda väes.

Seansil:

  • taastame ühenduse oma kõrgema juhatusega

  • loome selged otsused elada kõrgeima plaani kohaselt

  • häälestume kõrgsageduslikku voogu

  • jätame hüvasti igasuguste egomängudega kaasaminemisega

  • toome endasse sisemise tule elada enda valguses ja tõe

Seanss on salvestatud 2023 aastal Eestis.


Õnnistusega

Stella


Raamatute soodusmüük -50% kestab veel viimaseid päevi kuni 26. novembrini

Comments


bottom of page