top of page

Algab varjutusteperiood

ON ALGAMAS VARJUTUSTE PERIOOD – tundlikumad inimesed peaksid selleks ajaks kindlasti tegema energeetilist ettevalmistust, et ennast raskete energiate eest kaitsta! Kas oled teadlik, mis toimub inimese teadvuses, kui looduse stiihhiad ja energiad muutuvad? Ka inimteadvus on osa loodusest, me oleme kõik multidimensionaalselt ühenduses. Mis toimub planetaarselt, toimub ka meie sisekosmoses.

Parim kaitse on ennast tuua nii kõrgesse sagedusse kui võimalik ja vähendada suhtlemist negatiivsete või puudusteadvuses elavate inimestega – sa ei pea teiste mängudega kaasa minema!


Iga varjutus on justkui värav ja vastavalt sagedusele, kuidas endasse suhtud, sellesse sagedusse sa ka edasi liigud.


Kuigi osaline päiksevarjutus on alles 25. oktoober, siis ettevalmistus selleks juba toimub.

Meie eludes pannakse püsti nö õppeolukorrad, millede lahendus hakkab kulmineeruma varjutuste eel, ajal ja peale neid.


Osaline päiksevarjutus on selgema ilma korral jälgitav ka Eestis.

Mitte kunagi ei tohiks vaadata varjutust ilma spetsiaalse varustuseta, et mitte rikkuda silmi!


Varjutusteperiood algab aga meie teadvuse jaoks varem ja selle energeetilised järellainetused võivad kesta veel kuni poole novembrini. Täielik kuuvarjutus on 8. novembril, aga selle kohta kirjutan teile hiljem.


Tuletan ka meelde, et praegu on väga paljud planeedid retrograadis, st et väga paljude jaoks on tohutu vaimse kasvamise periood. Varjutuste energia aitab enamasti teha kiired järeleaitamistunnid, et kui sa veel ikka millestki aru pole saanud või tunnistada tahtnud, siis nüüd pannakse meid nagu kassipoegasid piimatassi sisse. Egodele jube ebamugav, aga kõrgemad minad on teadlikud, et see on ettevalmistus tõesti suureks hingede piduajaks.


Varjutusteperioodil võivad ininiemsed tihti tunda, et

* nad on justkui liimist lahti

* mingid asjad kerkivad eriti teravalt esile

* on tugevnenud füüsilised vaevused – peavalu, seljavalu jms – keha räägib sinuga!

* on tunne justkui hakkaks hulluks minema

* infot on korraga kas liiga palju v üldse nagu info ei liiguks

* senised võimed on neid justkui maha jätnud v vastupidi – avalduvad kummalised uued

* ei taha enam suhelda kellagagi – kas ei meeldi see peegeldus, mida see inimene näitab või ongi tegelikult hingelepingud läbi

* sisemine segadus kasvab iga päevaga – see on kutse tegelema enam vaimsete praktikatega


Väga hea on juba praegu olla teadlik, et sellised asjad võivad lähipäevadel ees oodata, et ei oleks üllatusi. Informeerige oma lähedasi ka – inimesed ka tänaval, poes, koolis ja tööl vivad käituda ettearvamatult. Ärge võtke midagi isklikult. Varjutuste ajal seadistatakse meie teadvus kõrgemale tasandile üle, aga on selge, et paljude jaoks hakkab seejuures toimuma suurpuhastus ja energiaid ja segaseid emotsioone võib olla kuhjaga.


Väga hea on varjutusteperioodil tegeleda just nimelt enda tõelise mina avastamise ja meenutamisega, teha reikit, kuulata ja laulda mantraid ja pühendada aega heategevuslikele projektidele. Kes soovib, siis toetavaid meditatsioone ja e-koolitusi leiate ka minu kodulehe kaudu: https://www.inspiratsioonikool.ee/


Saate vaadata ka spetsiaalset videot varjutusteaja üldenergiate kohta ning näha ka valikutega kaardilugemist – mis nõiaringidest see varjutusteperiood sind välja on aitamas:Õnnistusega

Stella

Comments


bottom of page