top of page

Alateadlike mittetoetavate mustrite vabastamine

Armas Teekaaslane, kas tahaksid olla uues kerguses, helguses, voo kantuses?

Kas soovid end taas tunda vabana, õnnelikuna, päris iseendana?

Oled aga tundnud nagu mingi nähtamatu raske koorem lasuks su üle ja sa ei tea, mida peale hakata?

Või asjad lihtsalt ei suju nagu sooviksid, ehmatad ka ise enda kohatistest kummalistest emotsioonipursetest?

Kui jah, siis see info siin on sulle!

TEADVUS ON KOGU AEG ÕPPIMISES

Alateadvus, tavateadvus ja üliteadvus on tegelikult kõik üks suur teadvuseväli. Selliselt oleme suutelised tunnetama ja teadma ka neid asju, mida ratsionaalne meel teada ei saa.


Võime seda teadvusevälja nimetada ka infopangaks, kuhu on salvestunud kõik su mõtted, tunded, kogemused, eluhoiakud ja ka vanad traumad, mis on sind suunanud uuel ennastsäästval moel toimima.


Küll aga võib alateadvuses olla paljugi nö väärarusaamal põhinevat.

KUIDAS ME OLEME INSPIRATSIOONIVOO ENDAST KATKESTANUD?

Näiteks ema käratas kunagi, et ära laula ja sa lõpetasid laulmise terveks eluks.

Või kui proovisid elus esimest korda tantsida, naerdi su kohmakuse üle ja sa arvad, et tants pole sinu jaoks.

Või jäid uskuma, et elu ei või olla rikkalik, külluslik ja lahe, sest su vanematel ju ka polnud ning kui kuidas sa hakkad paremini elama, vanemaid see ju solvaks jne.

Ema oli näiteks stressis ja kurtis oma sõbrannale, et sinu pärast pole tal enam elu ega saa öösiti magada ja kannad endas sõnulseletamatut süütunnet seoses emaga kogu aeg kaasas.

PUURIST VÄLJA?

Sellised väärarusaamad võivad tihti tekkida juba beebieas, mida me nö tavateadlikkusega ei mäleta. Need on aga jäänud alateadvusesse programmidna tööle. See aga ei tähenda, et sa peaksid sellisesse enda loodud puuri luku taha jääma. Vastupidi. Nüüd kõrgeneva armastuse sageduse ajastul kutsub universum su enda loodud puurist välja lendama ja tundma ennast õnnelikuna, külluses ja vabalt.

Ka sinu vanemad olid lihtsalt oma alateadlike ja suurema stressi ajastu lapsed ning nad tegid, kuidas oskasid. Kellelegi teisele näpuga näitamine meid ei päästa. Aitab see, kui võtame vastutuse oma elu eest ja häälestame om alateadvuse nüüd ja praegu üliteadvusega koostööd tegema, ehk saama tõest informatsiooni otse enda Kõrgemalt Minalt. Seega me sulatame teadvusetasandid üheks Valgustatuse Teadvuseväljaks.

MIS ON LAHENDUS?

Kui alateadvuse ja tavateadvuse olemus on teadlikult häälestunud alluma üliteadvusele ehk armastusele, ja on vaba alateadlikest kalduvustest ennast või kedagi oma mõtte, sõna või teoga vigastada, siis kogeb inimene enda elus suurt õndsust ja armastust.

Seda kogemust saab endas taasäratada!


MIS HOIAB LÕKSUS?

Kui aga alateadvuses on harjumuslikud hoovused ja kalduvused olla vaenulik mistahes kogemuse suhtes, kogeb inimene ikka ja jälle korduvaid mustreid, nö nõiaringe, mis õpetavad inimest ühendust võtma enda kõrgema mina tarkuse ehk armastusega. Ükski mure või probleem pole tegelikult millekski muuks, kui disainitud selleks, et me inimestena üles ärkaks enda tõelisele LOOJA olemusele! Kes seda mõistab, hakkab maailma nägema hoopis uuel ja väga kergendust tooval moel!

VÄÄRARUSAAM

Alateadvus pole meie vaenlane – see on programmeeringute tulemus, mil moel me enda elu kogeme. Alateadvust saab ümber koolitada, ümber programmeerida ja häälestada olema lõpmatu armastuse teenistuses. On pärssiv uskuda, et alateadvus töötab meie vastu. On atrvis selline uskumus ümber teha, kui see meis alateadlikult istub. Treenida alateadvus leidma lahendusi!

Hirmu ajastust saab armu ajastu. Mida rutem seda enda ellu lubad, seda kiiremini ka õndsuse tasandil elamist koged.

Kui koged elus segadust ja kaost, siis teadvusta, et teadlik meel on sinu valik – kas valid enda elu luua teadlikult või jääd ohvripositsioonile kannatajarolli.

Palun pea meeles, et su teadvus on kui kaleidoskoop – muutes kasvõi üht väikest uskumust, saab muutuda kogu su elupilt uueks, kordumatuks, ainulaadseks meistriteoseks. Mida sügavamaid uskumusi ja tõekspidamisi endas muudad, seda suurem saab olla muutus kogu sinu maailmas, sinu universumis – nii nagu sina seda tead.


Kes soovib, siis mul on salvestatud üks spetsiaalne juhendatud meditatsioon, mis sind saab ehk edasi aidata, et tuleksid oma mõistuse vanglast südamesageduse vabadusse elama. Suure tõenäosusega oled õppinud maailmas selgeks palju asju, aga võimalik, et väga suure osa sellest moodustuvad mitte lihtsalt teadmised, aga vääritimõistmised. Mitte sa ei ole asju valesti teinud, aga sa said faktide põhjal oma loogikat kasutades asjadest lihtsalt valesti aru, sest olid alles väike beebi ja arvasid, et maailm teab, kuidas asjad käivad ja sinu arvamus on vale.


Seansiga saad kaasa boonuseks ka kaardilugemise ALATEADLIKE USKUMUSTE MUUTMISEKS, leiad lingi seansilehelt peale registreerimist!


Leiad MP3 kas otse internetis kuulamiseks või alla laadimiseks siitkaudu: https://www.inspiratsioonikool.ee/meditatsioon


L 7. oktoobril teeme ka ühe mõnusa Naisteringi Tallinnas, oled teretulnud lähemalt lugema siitkaudu: https://www.inspiratsioonikool.ee/meditatsioon23Mõnusat voogu!

Stella


Comments


bottom of page