top of page

18-24. detsembri energiad

Jõulude aeg on emotsionaalne periood, kuna sellega võib seonduda palju minevikumälestusi. Igal inimesel ongi õigus täpselt sellistele tunnetele, nagu ta sellel ajal tunda tahab. Kuid tasub meeles pidada, et kes on valinud õnnelik olla, seda inimest ei saa keegi õnnetuks muuta ja see, kes on valinud õnnetu olla, siis ei saa keegi seda inimest õnnelikuks muuta. Igaühe otsus on, kuidas sellesse ajasse suhestuda.


22.12 reede - talve algus. Pööripäev olulisemgi kui jõulude päev. Algab uus 3-kuuline tsükkel, mis lõpetab aastase tsükli. Looduses on kevadine pööripäev uue aasta algus. Nüüd lõppeb protsesside korrastus ja häälestus, millega kevadel algust on tehtud.


Nädala üldised energiad


  • USALDUS. Elu palub, et me usaldaksime seda, et me oleme alati hoitud ja kaitstud. Suhtleksime valgusmaailmaga. Kui keegi või miski suunab sind ebatervislikusesse või sellesse, mida sa ei taha, siis palu inglitelt abi, et nad aitaksid sul hoida enesekindlust. Mitte enda tõest eemale minna, jääda endale truuks. 

  • USU. Headus ja rõõm on alati sinuga. Kui sa valid olla heasüdamlik ja rõõmus, sa tõmbad ligi selliseid inimesi, kes selles energias on. 

  • RAHULIKKUS. Hoia rahulikku meelt. Tunneta rahu ja vaikust eneses. Selles meenub sulle kõige kergemini, kes sa tegelikult oled. „Mis on sinu ülesanne siin maa peal? Miks sa siia tulnud oled? Mis kingitused sinu südames on, mida sa oled tahtnud maailmaga jagada? Nüüd on aeg neil lubada särada.“

  • Kosmiline Vikerkaar - usalda, et sind on ees ootamas suur õnn. Võta rõõm vastu enda ellu. Sa oled kutsutud elama õnnelikuna ja rõõmsana.

  • Ole iseenda elu Lõvi/Lõvitar. Võta oma sisemine laps sülle ja lase sinu Kõrgem Mina juhatab sind. Läbi sinu südame tuleb väga õige info, väga õige valgus, mis on kõikide kõrgeimaks hüvanguks, kõikidele toetuseks ja jõustamiseks. Ära hoia tagasi enda tõde. 

  • Kui sa tajud keerulisemaid olukordi, siis tunneta oma võimsust. Oled kui energia suunaja. Sa suudad väga hästi koguda jõudu selleks, mida sa tahad korda saata ja sa suudad ka väga hästi seda suunata. Sinu tegudel on need viljad, mida sa oled lootnud. Hoia endas tasast meelt. Ära kiirusta ja trügi draamadega kaasa jooksma. Selle asemel jää keskmesse, rahusse, usaldusse. Sinu sees on lõpmatu armastuse vägi. Ja kui sa oled enda olemuses rahus, siis sul on see väe kasutamine hästi lihtne. Läbi rahu sa tunned ära, millal tegutseda, millal jääda paigale, mida öelda või millal olla vaikselt. Kui huvitud, uuri vaimseid õpetusi. Usalda, et sa tead, kuidas ja millal ja mil moel olla.


2024 aasta loomise internetiseminarid tulekul! Saad lähemalt lugeda siitkaudu:


Kadi Tallinna sündmusel praegu soodukas ka imelistele kvaliteetstele sallidele:

Kõik sallid kohapeal -15%

Ostes 5 salli, saad 6nda tasuta (nii saad iga salli palju soodsamalt, nt kui on mitu sõbrannat, nii saate teha ühisostu

Naturaalne käsitöö sall on ilus ja praktiline kink. Sobilik igale vanusele, sh beebidele.

Valikus on:


100% Cashmere (sh meestele sallid)


Siid+Cashmere


Siid+Pashmina (ülim kvaliteet)

Kui soovid endale v kingiks osta mõnda muud Reial toodet (salv, õli vms ) siis anna PM v fb evendi kommentaarides märku ja võtame sallikale kaasa. Saad samuti tellimuse e-poes teha ja märkida kättesaamine Sallikalt.


uudista: www.reial.ee
Õnnistusega ja häid pühi soovides

Stella

bottom of page