top of page

11:11 PORTAALI AKTIVATSIOON

11:11 PORTAALI ENERGIAD ON JUBA AVATUD!

See periood kestab tänasest u 15. novembrini, kõrgpunkt 11. novembril.

On selle aasta portaalide üks olulisemaid kulminatsioone, kus me saame väga hõlpsasti teha suured sisemised nihked, mis viivad elu paremuse suunas, jäädes seejuures tasakaa lu ja harmooniasse. Kui oled ehk tihti näinud numbreid 11:11 ja/või 111, siis see on selge märk selle kohta, et elul on sulle väga põnevad uued algused plaanis ja ehk juba käimaski. Kuid et häälestuda kõrgeimale potentsiaalile, on tarvis luua selged uued taotlused e otsused, mismoodi sa oma elu elama tahad hakata.


See on ettevalmistus uueks eluperioodiks

11:11 on kood, mis aktiveerib su võime saada väga kiirelt peegeldusena vastu seda, mida sa maailmale jagad. See on kiirendus ja aktivaator.


Universumi silmis pole negatiivset ja positiivset energiat.

On energia, mis peegeldub algajamatele hingedele (kes alles harjutavad südame järgi elamist) aeglasemalt tagasi ja kes juba on proff, saab oma karma vastused ja kingitused selsamal hetkel, kui neid välja paiskab.


Me oleme hetkel liikumas väga kiiretesse häälestustesse, ehk siis on ülioluline, et sa oskaksid oma energiasagedust hoida kõrgena ja kiirata välja seda, mida soovid ka vastu võtta. See on tarvilik, et sa ei läheks oma peegelpiltidega kaklema. Tiigriaasta Tiigri õpetused on vahel kohati päris järsud. See tähendab, et ta jagab kõigile kätte uued hingeülesanded ja kus iganes sa oma arengus oled olnud, saad kiirelt tulla veelgi kõrgemale teadvusetasandile elama. See võib aga alguses tähendada mõningaid ebamugavustundeid, kuna uuega kohanemine on alati esmapilgul kummaline/veider/võõras. Uued ülesanded ei pea tulema vaid neile, kes on kuidagi enda eluga hädas. Suured muutused võivad tulla ka neile, kes on mingis mõttes kuhugi stabiilsesse kohta ennast juba sisse sättinud. Harjutada enast, et muutused viivad paremusse – seda on enamusel meie seast tarvis kiirelt endale teadvmiseks võtta.


Seega – mida enam sa juba ka heaolus ennast treenid veel suuremasse heaolusse, seda sujuvamalt su sõit siin eluradadel kulgeda saab. See on selleks, et kui olukorrad ja kurvid lähevad suuremaks, sul on juba AUTOMAATSELT sees harjumus


  1. olla vastutav oma energiasageduste eest

  2. olla maandatud ja usalduses

  3. leida abi ja hingekaaslasi, kellega sarnaselt mõtlevas seltskonnas sa soovid ja tahad oma elu edasi luua.


Kes soovib, saab inspiratsiooniks kasutada ka 11:11 portaali meditatsiooni, mida spetsiaalselt meie jaoks kanaldasin. See ongi taline seadistus, et ennast kiirelt saad tasakaalu tuua. Võid kuulata nii 11:11 portaali pühitsuse põhiperioodil 11. novembri paiku, kuid tehelikult iga kuu 11. kuupäev on see aktiivsem kui tavalistel aegadel.


Oled hoitud ja kaitsud!

Mida enam julged olla südamele truu, seda enam imesid ellu tulla saab.


11:11 PORTAALI AKTIVATSIOONI PÜHITSUS


Saad alla laadida MP3 või kuulata ka otse internetist.


Soovitan seda kuulata 11. kuupäeval ja enne seda, et 11. kuupäevaks parimal moel ette valmistuda.

Võid alustada kuulamist ka kell 11 või 11:11, kui see on sinu jaoks sobilik ja võimalik, et seda maagilist numeroloogilist tuge veelgi väekamalt kasutada.

Seansi teemadest:

* uute magnetlaengute loomine, et saaksid kogeda armastusküllasemat reaalsust

* oma meisterlikkuse väesse tulemine

* loome-energiate korrastus ja puhastus

* tšakrasüsteemi korrastus ja joondamine su valguskehaga

* valguskeha tervendus ja suhtlemistasandi korrastus

* maa-energiaga püha suhte süvendamine

* 11:11 portaali energiate toomine ja ankurdamine sulle toetuseks vastavalt sinu sisemise tarkuse juhatusele ja sinu individuaalsetele vajadustele

* häälestume oma eripära ja individuaalsuse täielikule vastuvõtmisele – see võib aga kiirendada ja soodustada ka tõelise armastuse /õnneliku suhte manifesteerimist või suhete paranemist nendega, kellega on kõrgeim elusaatuse kokkulepe koos seda reaalsust luua ja kogeda

Kingituseks saadame kõigile osalejaile spetsiaale 11:11 portaali märgi ja märgi kasutamise õpetuse meili teel, kes enne 11. kuupäeva kell 11 hommikul on ennast seansile registreerinud!


11:11 PORTAALI AKTIVATSIOONI PÜHITSUS


Õnnistusega

Stella Shakti

Comentarios


bottom of page