top of page

10-10-10 PORTAAL ON MEIE JAOKS AVATUD!

10-10-10 võimas energia on juba kohal! Kas soovid kogeda elus suuremat kergust ja elu kantust? Siis see infovoog on siin sulle!10. oktoobril avaneb tohutu valguseportaalide periood, mis kestab peale seda veel 10 päeva. Seda aega on väga hea kasutada, et luua tugevam ühendus looduse ja Looja-energiaga, et saaksid luua oma elu suuremas kerguses ja lihtsuses. Me võtame Universumi endale partneriks, üksi siplemise asemel. Ego ja duaalsustes vaevlemine saab selle energia toel paljude jaoks ületatud ja ühtsusteadvus võimsalt äratatud!


Laiemal tasandil on selle portaali avatuse märksõnaks KOOSTÖÖ UNIVERSUMIGA.

Individuaalsel tasandil võib see paljude jaoks olla aeg, mil hakkab väga tugevalt aktiveeruma ja mõnel isegi valutama see kehapiirkond, mis on südame ja kõrikeskuse vahel e hormonaalnäärme piirkond, kus asub TÜÜMUS e HARKNÄÄRE. Portaali päevade ajal on võimalik, et see hakkab toimima palju tugevamalt kui varem. Mõned kogevad seda lausa valuna, kuna uskumused, et sa ei tohi armastada, mida sa armastad, on nii sügavalt kehasse talletatud ja see ei lase vabalt elada.


Harknääre on lastel sündides vägagi aktiivne, see hormonaalnääre vastutab hormoonide toimimise eest, et sa saaksid olla õnnelik ja immuunsüsteem oleks tugev. Kui meid on aga kasvatatud sundimise/keskimise/enda tahte allasurumise vaimus, on inimeste harknääre hakanud känguma kui lausa peaaegu et kärbuma meie sees. Nii nagu iga asi – kui seda ei kasutata, siis see kaob, samuti on ka meie allasurutud õnnevoog olnud põhjuseks, miks kehas toimuvad tohutud muutused, mis võivad viia depressioonini ja lausa oma kehastusest kadumiseni välja. Igasugune rõõmu ja õnne ja armastuse endale keelamine on olnud meie ühiskonnas nii tavaline, et keegi ei näi seda enam isegi tähele panevat.


Küll aga oleme evolutsioonilised olendid ja teadlikkuse kasvades me õpime aru saama, et selline elukvaliteet ei pea olema enam harju keskmine ja igapäevane elu. Inimesed, kes õpivad oma harknääret aktiveerima, kogevad aga tohutuid imesid, mõnusat voogu ja tõesti oma kõrgeima armastusküllaseima potentsiaali avaldumist. Sh võivad avaneda sellised võimed nagu


1) kiire manifesteerimine (soovin ja saan)

2) elu nautimine ja tõmban järjest mõnusamaid kogemusi ligi 3) naudingus elamine igapäevaselt (mul polegi palju vaja, et olla rõõmus)

4) tõmban ligi õigeid inimesi ja olukordi, mis meeldivad mulle

5) kogen suurt toetatust oma projektidele/ideedele 8sest need on looduse e loomulikkusega kooskõlas)

6) olen terve ja tunnen end õnnejoovastuses

jne


Seda energeetilist piirkonda nimetatakse Südame ülakeskuseks, mis harknäärme ümber hõõgub. Värvuselt on see energiakeskus kaunis roosa või magenta/roosa toon, mis on vägagi elumuutuev, kui see energiakeskus kehas aktiivseks saab.


Saad aru, et su Kõrgem Südamekeskus pole avatud, kui sa


* oled tihti tõbine või lausa väga haige

* tunned tihti eraldatust, võõristust, mitte kuulumist sellesse peresse, kohta kus oled

* pole õnnelik oma igaopäevaelu asju tehes – väiksed asjad ei rõõmusta sind

* koged pidevat rahutust, ärevushäireid või lausa paanikat

* tunned, et sind ei armastata ja sul on endal raske kogeda siirast sügavat avatust


Kui Kõrgem Südamekeskus aktiveerub, hakkab inimene hakkab tajuma terviklikkust ja ühendust looduse ja loomulikkuse väega. Lihtne on armuda, armastada, näha ilu ja saada inspiratsiooni. Õnnejoovastus on tavaline meeleseisund.


Selleks, et aktiveerida oma Kõrgem südamekeskus ja see kängumisest päästa, on vaja esiteks endale tunnistada, et oled hakanud elama mitte-enda-rõõmu teed.

Selle tunnistamine on juba pool võitu.


See on koht, kus sageli inimesed tunnevad ka, et nad ei taha enam elada. Aga point pole mitte selles, et ei taha elada, aga ei taha NIIMOODI elada. selles on suur vahe. On vaja aru saada, et on vaja oma harknääre päästa väljasuretamisest, et õnnehormoonid saaks jälle voolama! Väga lihtne, praktiline ja elumuutev teadmine, kui seda endale teadvustad ja meelde jätad. Ja mis kõige olulisem – asud ise ennast aitama!


Vaatled ausalt – mis mind enam ei tõmba?

Aga mis tõmbab?

Ja teed elus korrektuurid, ei jää ootama, vaid teedki muutused!


Mõnes mõttes me ei õpi midagi uut enda jaoks, pigem me õpime neid valemustreid eest ära sulatama, mida meile kasvatuse ja kultuurinormidega ette on kirjutatud. Tuleb aru saada, et me ISE hakkasime mängima Vale-Mina mängusid. Siis ise saame ka tagasi loomulikkusesse tulla. Kui jääme kellelegi teisele näpuga näitama, me ei taipa ikka veel oma väe eest vastutust võtta ja seega jääme ohvrimängu kinni.


Ikka kõik, mida kogeme, oleme ise enda ellu tellinud!

See 10-10-10 portaal on justkui ukseavaks, mil meie energiakehasid laetakse tugevama armastuse ja tervendava energiaga kui tavaliselt. Meie südame aktiveerimiseks saadetakse meie ellu just need õiged inimesed, olukorrad ja võimalused, et me saaks nüüd tagasi Oma teele pöörata. Sel ajaperioodil nn lihtsam ühendust saada loodusjõudude ja valgusmaailma abilistega. loorid on justkui õhemad. Võime näha tähendusrikkaid unesid, saada vastuseid küsimustele oma süfdamelt veelgi lihtsamalt, näha lahendusi, kus varem nägime probleeme jne. Selleks on aga vaja ennast avada, võtta see aeg, et seda suhtlust luua ja kogeda.


Seda portaalide avatust võime vaadelda Tzolkini kalendrist (näete, neid kahte tulpa, mis tabeli keskel koos on. See vasakpoolne tulp oli aktiivne 9-9-9 portaali ajal ja see parempoolne on nüüd 10-10-10 portaal, mis on väga huvitavalt sel aastal ka sünkroonsuses ka kalendri kuupäeva numbritega!MAAGILINE 10-10-10 PORTAAL

10 on maagiline number, mis tähendab nii ühe tsükli lõpulejõudmist kui ka järgmise tsükli alguseks vajalike ressursside olemasolu.

Sel ajal on väga võimas aeg, et luu uus algus ja mitte seda vaid oma personaalset jõudu ja isiklikku tarkust kasutades, vaid võttes abiks kogu Universumi toetava ja tugevdava väe.

Teisisõnu – astume töisesse partnerlusse Universumiga, kus me lihtsalt ei ole ainult inimkonna teenistuses, vaid tegelikult on kogu loodus ja loodu ka meie teenistuses. Meie ülesanne on astuda sellesse ühendusse.

Vaba tahte planeedil olles on selge reegel see, et need, kes ise looduse e loomulikkusega e armastusega ühendusse astuda ei kavatse, neid inimesi sinna ka jõuga ei suruta, Seda ühendust on vaja ise oma tahtega luua ja seejärel sellesse lõdvestuda. Seekordne kanaldatud meditatsioon on salvestatud väepaigas jõekeste vahel, et edastus saaks olla võimalikult puhas ja täielikult looduse väest kantud.

10. oktoobril avaneb tohutu valguseportaalide periood, mis kestab veel 10 päeva.

Seega kuupäevadel 10-20 okroober on ülioluline tegeleda OMAENDA VALITUD ELU ELAMISE ja ENDA RÕÕMUVOO suurenadmisega.


Seda aega on väga hea kasutada, et luua tugevam ühendus looduse ja Looja-energiaga, et saaksid luua oma elu suuremas kerguses ja lihtsuses.


Kui tunned, et sooviksid/vajaksid selle teema tugevdamisks lisatoetust, siis spetsiaalselt selle jaoks salvestasin eelmise aasta 10-10-10 portaali päeval selleteemalise meditatsiooni, mida sel aastal esimest korda ka avalikult jagan.

Meditatsiooni salvestasin selle koha ligidal maagilises kanjonis Türgis, mis on näha ka banneril. Banneril oleva foto tegin sellel aastal.


Minu jaoks on olnud see elumuutev ja väga südant avav aasta, seega võin kinnitada, et minu puhul on see päris kindlasti toiminud.
See seanss on neile, kes soovivad saada

* tagasi voogu iseenda olemusega

* rahunemise ja kehaga kontakti tugevnemist

* maandust ja tasakaalu, ühendust looduse abistavava väega

* üksolemise mäletamise tugevnemist

* oma väe kohaletoomine siia ja praegu

* manifesteerimine läbi tänutunde

* vee-energia puhastust ja uus voo kantusesse kandmist

* ühendust omaenda sisemise tarkuse ja juhatusega

Kui kohe vastuseid ei tule (mida meditatsioonis endalt küsid), siis tea, et vastused tulevad su ellu KINDLASTI, seda siis jumalikult õigel hetkel. Järelikult on vaja rohkem lõdvestuda ja end lõõgastada.

Seansiga saad kaasa individuaalsed sõnumid 10-10-10 portaali energiast parima võidu saamiseks. Saadame need laiali kõigile, kes on seansile registreerinud enne 9. oktoobri südaööd. Peaksid saama selle kirja enne 12. oktoobrit.


Õnnistustega

Stella


🌞

Comments


bottom of page