top of page

Siit lehelt saad kuulata ja alla laadida järgmist faili:

 

 

MAAGILINE METS

KÜPROSE TEINE PÜHITSUS

Kui soovid, siis Küprose esimest pühitsust saad samuti annetuse eest kuulata ja alla laadida siitkaudu.  Esimese osa kuulamine ei ole enne teise osa kuulamist kohustuslik, aga kes soovib, siis see on võimalik.

 

Seansi salvestasin kõrgel Küprose mäestikus ühe mäe kõige kõrgemas osas, kuhu jalgsi ligipääs oli. See oli väga maagiline koht, pilt meditatsiooni salvestamise kohast on banneril. Just selle pingi peal salvestasingi. Oli väga võimas protsess minu jaoks, kuidas tajusin energiate transformeerimist kiirelt ja efektiivselt. 

 

Selle salvestamine toimus 31. oktoobril, mis on teadupärast ju ülemaailmselt õudusfilmide ja koleduse energiate toitmise püha. Mõnel maal on see ka lahkunud hingede austamise püha, aga enamasti on sellest saanud valukeha toitmise päev. Olen juba aastaid sel päeval väga raskete energiate rünnakuid tajunud. Ka seekord ma lausa tundsin ette, et küllap ka seekord selline trall peale hakkab. Nagu ei-tea-kustkohast tulevad hirmumõtted või mingid koledad visioonid, Need on konksud ja söödad, mida hirmu-egregor meile ette üritab visata, et me kaasa hakkaks jooksma ja seega tema väge toitma. Aga ma teadsin juba, et see on vaid illusioon ning ma ei kavatsegi enam seda uskuma jääda.

Otsustasin kõik need energiad ära maandada ning salvestasingi sellesama meditatsiooni. Toimus väga imeline muutus. Lisaks sellele, et muutus meeleolu, tunnetus, avardus teadvus nii palju, et hakaksin veel selgemini läbi nägema, kuidas energiakogumid inimesi kasutavad. Kes toidab armastust, seda toidab armastus oma söödaga – õnnetunne, edu, rõõmustamine, suurepärased kokkusattumused jne. Kes aga toidab endas hirmukolli, siis tulevad ebaõnnestumised, raskused, äpardused jne.

Meil ei ole vaja nedne energiatega kakelda, aga VALIDA, mis energiatele me missugust toitu anname. Kõike saab transformeerida tagasi ekstaasi-energiaks läbi nede energiate valgusesse sulatamise.

Soovitus: kui tajud mistahes eluhetkel, et ei-tea-kust hakkavad mingid hirmulood peas tiirutama, siis transformeeri need ära. Näiteks läbi selle meditatsiooni.

Tunnete eitamine ei ole lahendus. Tunnete transformeerimine aga muundab kõik laengud taas puhtaks potentsiaaliks, mida saame suunata uutele kogemustele.

 

See seanss on mõeldud neile, kes soovivad:

* ennast hästi maandada ja häälestada armastuse sagedusele

* transformeerida enda hirmud ja ärevuse rahuks ja tasakaaluks

* kogeda Küprose toetavat sagedust ning mägede õnnistust

* pikalt toas olles tuua enda teadvus rohkem loodusega kontakti

* tasakaalustada oma tšakraid, energiakeha

* lõõgastuda ja läbi lõõgastuse aidata kaasa keha isetervenemise protsessidele

 

 

Oled teretulnud ja väga väga armastatud!

 

Helget avardumist!

 

 

❤️

 

Kingituseks saad registreerijana lugeda ka uut peatükki mu kohe ilmuvast raamatust, mis sisaldab 61 valgusepalvet, et me saaks tõsta end mistahes elumurest lahenduste ja uute võimaluste voogu.

Selle nädala palve:

 

Palve juhuks, kui. . .

MA TUNNEN EBAMEELDIVAID TUNDEID

Aitäh, et ma mõistan, et mu tunded suunavad mind õigesse suunda. Head tunded näitavad, et olen õigel teel. Ebameeldivad tunded annavad märku, et olen hakanud oma mõtetes, tegudes või hoiakutes suunduma kogemusse, mis ei ole minu hinge ja terviklikkusega kooskõlas.

 

Ma olen nii õnnelik ja tänulik, et luban endal tundeid tunda ja tänan iga kogemust, sest  tean, et igas ebamugavuses on tegelikult väärtuslik teemant peidus. Iseenda eest peitu pugemise asemel valin ja otsustan jääda hästi kohale, juurdunuks usaldusse ja Armastusse ning avan oma südame taipamisele ja mõistmisele.

 

Tundele vastuhakk ei aita sellest lahti saada, seepärast õpin oma tundeid oma südame valgusesse lahustama  ja vastu võtma.*

 

See on lihtne ja loomulik kogemus. Tervitan ebamugavust kui võimalikku suurepärast kasvamise kohta. See aga ei tähenda, et jätaksin ennast sellesse tundesse siplema. Selle asemel vaatan veel sügavamale – mis on selle tunde kingitus mulle?

 

Kui mul on endal keeruline seda kohta vaadata ja mõista, palun abi oma lähedastelt või terapeudilt, nõustajalt, õpetajalt või meditsiinitöötajalt. Ükski tunne ei kesta igavesti ja ma tean, et ka see koht on täiesti kindlasti lahendatav.

 

Ma valin ja otsustan, et ma ei peatu enne oma teekonnal, kui kogen täiesti puhast, siirast, suurt elurõõmu ja õndsust.  See on võimalik ka minu jaoks.

 

Just nimelt need inimesed, kes julgevad ka  kõige koledamad tunded endas lõpuni läbi tunda, saavad neist kogemustest vabaks. Ma valin olla vaba.

 

Mäletades oma Armastuse olemust mõistan ma, et mu Valgus on suurem mistahes elumustritest. Võttes vastu kõik enda tunded, saab neist taas tagasi Lõpmatu Armastus ja seega kasvab mu sisemise rahu võime iga transformatsiooniprotsessiga.

 

Ma luban endal liikuda kannatuste kogemustest tagasi enda armastamise kogemusse.

 

*Seda saab õppida StellaShakti.com kaudu Maagilise Reiki internetikoolitusel.

 

Olen iseenda jaoks iseendas Valgusena kohal.

 

Õnnistusega

Stella

P.S. Seanss on salvestatud oktoobris 2020 Küprosel

 

 

 

 

Seansi kuulamise soovitused

 

Tere tulemast seanssi kogema!

 

Võid seda vastu võtta vabalt valitud ajal ja kohas. Saad seansi salvestist kuulata otse internetist.

Seansse hoiame internetis üleval vähemalt 3 kuud, aga ei garanteeri nende olemasolu peale 6 kuud.

 

Inimeste vastukaja on näidanud, et toimib sama hästi kui kohapeal seanss. Paremaks keskendumiseks saad alla laadida endale ja seansi salvestise ja vastu võtmise ajal kuulata.

 

Vastunäidustusi tasakaalustava seansi kogemiseks pole. Kui tunned kutset osaleda, oled selleks ka valmis. Terviklikkuse seansse võib kogeda nii palju kui süda kutsub. Terviklikkus tähendab armastuse energiat. Mida enam oleme armastuse energias, seda suuremas voos saame toimetada. Seepärast soovitan ka ise tulla õppima kui kogemus meeldib ja huvi pakub.

 

1) Seansil osaleda võid kus iganes see Sinu jaoks mugav on.

Võid lihtsalt lõõgastuda ning võtta vastu pühitsuse omaenese väelt. Mina praktikuna ei muuda Sinus midagi. Mina olen inspiratsiooniks sinu valguskehale. See on Sinu enda sisemine tarkus, mis otsustab, mil määral selle valguse- ja armastusevooga kaasa võnkuda!

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole.

Või koged kõigepealt enda vanade mõtete, tunnete, stresside vabanemist, enne kui paremaks läheb.

Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim!

 

Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!

 

 

2) Seansi ajaks on hea kui saad mugavalt heita pikali kohas, kus saad olla segamatult, kuulata vastavat mp3, võid panna ka näiteks küünlad või teha oma olemine nii mõnusaks kui võimalik. Seansi vältel hingata sügavalt ja hoida tähelepanu oma kehas. Kui tulevad mingid tunded, visioonid, tundmused, las nad lihtsalt olla. Luba kõigel sündida, ei pea sundima end kuidagi. Siis peale seanssi võid kirjutada üles, mida kogesid ja kui raatsid, võid ka mulle saata paar rida. Ent see ei pea sündima täna, võid ka näiteks järgmisel hommikul. Kui tunned, et jääd magama, siis ka see on ok ka seansi ajal :)

 

 

Sügav hingamine aitab alati kaasa, keskenduma ja pingutama ei pea, lõdvestumine on kõige olulisem. Kui tunned, et on palju pingeid ka seansi ajal, siis see tähendab suurt vabanemist ja see on ka väga hea :)

 

 

Sügavamaks lõõgastumiseks on hea kui aeglustad oma hingamist. Sügav hingamine aitab aju võnkesagedusel rahuneda ning mõtetel vaibuda. Hakka tähele panema väikseseid pause, mis mõtete vahel on, nendest saavad üha suuremad ja kestvamad rahu seisundid kui selliselt end treenida.

 

 

3) Palun joo ka kindlasti piisavalt puhast vett või vedelikku, mis aitab keha puhastada!

Seanss ei asenda tavameditsiooni, aga on loodud olema toetavaks ja tasakaalustavaks vahendiks.

 

4) Miks on hea seansi eest annetus saata?

Esiteks meeldib mulle, et mul on head töövahendid, et neid seansse teha, see tähendab, et mul on tarvis arvutit, kõlareid, pildipanka, arvutiprogramme, aega, et mul on toas soe ja mõnus olla. 

 

Teiseks meeldib mulle ennast harida, nii õpin pea kogu aeg midagi juurde, et neid teadmisi ja praktilisi kogemusi ka teiega jagada. Iga õppeprotsess võtab aga samuti aega ja vajab ressursse. 

 

Kolmandaks olen avastanud, et mida enam ma ise tänutundega küllust teistega jagan ja mida enam teevad seda ka teised, seda enam suureneb ka rahaline sissevool. Seega – andes tänuga, kasvab ka juurdevool tänuga! Ja see on täpselt see, mida ma Sulle kui seansi kogejale soovin – et näeksid, kuidas küllus ja rahaline voog Su elus kasvada saab.

 

Olen täheldanud, et inimesed, kes investeerivad oma isiklikult loodud küllust, võidavad seanssidest enam, sest nad oskavad seda teadmist ja kogemust enam väärtustada. See on investeering iseendasse.

 

Tulgu iga investeering Sulle tuhandekordselt rõõmu ja lahedusega tagasi. Või midagi veel paremat ;)

 

Ja juhul kui Sul on tarvis ja tunned teisiti, kirjuta mulle ja leiame mingi muu energiavahetuse vormi, mis mõlemile rõõmu valmistab.

 

 

 

Võid lugeda Reiki kohta ka lähemalt siit.

 

 

Õnnistust ja helget seanssi!

Armastusega

 

Stella

 

 

 

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

 

 

KUULAMISEKS OTSE VAJUTA PUNASELE KOLMNURGALE

Maagiline MetsStella Shakti
00:00

Seansi kogemus on annetuse* eest!

Aitäh sulle panustamise eest minu tegemistesse ja enda arengusse!

Aitäh, kui saadad annetuse**

(kui sa seda veel teinud pole :)

 

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

Annetus

 

*Kellega on erikokkulepe tehtud,

teie palun ärge rahalist panust saatke.

 

**mina kontrollima ei hakka, kas oled annetuse teinud kui seda kuulad või enda jaoks alla laed. Igaüks ise teab, missugust karmat ta endale luua tahab ja seega usaldan universumit ja sind, et teed parima otsuse ;)

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Aitäh, kui jätad siia ka enda seansi tagasisidet!

Tehniliste probleemide korral võta palun ühendust inspiratsioonikool@gmail.com

bottom of page