top of page

Siit lehelt saad kuulata ja alla laadida järgmist faili:

UUESTISÜND ARMASTUSSE ❤️

KÜPROSE ESIMENE PÜHITSUS

Tule elama Armastuse sagedusse!

 

Seanss on mõeldud neile, kes soovivad:

* mäletada oma hinge missiooni

* tuletada meelde ja täpsustada selle elu eesmärki

* puhastada end algallika rüpes

* tunda ennast selgemini ära

* vabaneda vanadest kurnavatest muredest ja end tervendada

* lahendada seni lahendamatu

* tõsta eluvibratsiooni taset

* selgemini mõista selle maailma olemust

* sündida uue ja säravana ilma füüsilisest kehast lahkumata

* lõõgastuda ja rahuneda

* võtta vastu Püha Oru esimese pühitsuse

 

Selle seansi järel soovitan kindlasti koheselt oma mõtted üles kirjutada.

Hea on võtta kirjutusvahend ja lausa eraldi päevik selliste Oma Elu Loomise ideede jaoks.

Sa võid küll arvata, et mäletad kõike pärast, aga tulles tagasi igapäevaellu võib see kogemus muutuda. See on tingitud sellest, et energiasagedus võib muutuda. Seepärast on väga kasulik enda ideed üles kirjutada, neid ka aeg-ajalt üle lugeda ning meeles pidada, et oma kõrgeima eluplaani kohaselt edasi liikuda. Mida kõrgemas sageduses oled, seda selgemalt näed ja mäletad. Mida rohkem stressi ja pingeid, seda kitsamaks vaatenurk võib muutuda.

Võid seda seanssi kuulata nii mitmeid kordi, kui soovid.

Soovitatav on see enne 2021 aasta lõppu enda jaoks arvutisse alla laadida, peale seda aega me ei garanteeri selle faili olemasolu.

 

VÄIKE TÄPSUSTUS:

Seansi käigus paaris kohas ma loen ette lauseid, millele on sul vaja ise enda südame käest vastused kanaldada. Seega kui tunned, et mingi lause on justkui "poolik", siis see on selleks, et sa oma sisemisel tarkusel laseksid NEED LÜNGAD TÄITA. On need läbi piltide, tunnete, mõtete, energiavoo – kuidas iganes neid lüngakohti tajud, tea, et SEE ON TÄIUSLIK! Kogu info hakkab sulle lahti rulluma jumalikult õigel hetkel ja ajal. Võimalik, et seansi ajal toimub suuremate valguspakettide allalaadimine, info hakkab ennast ilmutama aja jooksul, vaikselt lahti rullides su tavateadvusesse.

Kõik, mis seansi ajal toimub, on täiuslik!

 

Kingituseks sulle seansiga kaasa ka üks peatükk mu kohe ilmuvast raamatust SOOVIN ÕNNE. Saad raamatut kohe praegub ka ette tellida siitkaudu.

 

 

Palve juhuks, kui. . .

SOOVIN NÄHA MAAILMA ARMASTUSE SILMADEGA

 

 

Nagu kaunis lilleõis, avaneb kroonleht kroonlehe haaval, luban ka enda südamevalgusel kauni Armastuse Õiena avaneda. Hingan sügavalt ja toon tähelepanu enda kuklapiirkonnale.

 

Tunnetan oma pea tagumist osa. Siin kuklal asub oluline närv, mida stimuleerides on mul lihtsam kogeda kaastunnet, empaatiat ja südamlikkust. Tunnetan, kuidas mu tähelepanu vajub vaikselt nagu liftiga sõites peast südamesse. Sulgen sügavalt hingates korraks silmad ja silmi avades vaatan nüüd maailma läbi südame pehmuse.

 

Hingan endasse magusust, hoolimist, südamlikkust, voolavust ja sujuvuse energiat. Lihtsalt hingan ja keskendun neile tunnetele, mis tekitavad leevendumise ja kaastunde kogemuse. Läbi Armastuse energia taotlen elamist südame juhatusel ja avatud südamega. Selliselt olen iseenda armastamises tõeline meister ja kapten – ma ei lase kellelgi ega millelgi endast röövida head enesetunnet, sest ma olen väärt seda, et mul on kogu aeg hea.

 

Teised inimesed võivad teha, mis nad tahavad, mina valin jääda Armastusse. Isegi kui see kogemus võtab pisut harjutamise aega ja praktikat, teadvustan, et võin olla tõeline zen-meister.

 

Minu elukogemus on minu parim õpetaja. Ma austan enda elu ja õnnistan ja tänan kõiki oma kaaslasi, kes on mul aidanud jõuda tänasel päeval just siia – iseendas suuremasse meisterlikkusesse. Minu elu on kingitus maailmale ja see, kuidas ma valin end tunda, minu kingitus mulle endale.

 

Ennast armastades valin elada Armastuse sagedusel. Viha, ärevus ja ärplemine on nõrkuse tunnuseks. Tõelise tugevuse tunnen ära julgusest jääda armastavaks. Valin end treenida just seesugusele tasandile, mis mulle kõige enam meeldib.

 

Julgetele on avatud paradiis.

 

 

Saad raamatut kohe praegu ka ette tellida siitkaudu.

 

Õnnistused sulle ja su perele!

 

 

Õnnistusega

Stella

 

 

 

Seansi kuulamise soovitused

 

Tere tulemast seanssi kogema!

 

Võid seda vastu võtta vabalt valitud ajal ja kohas. Saad seansi salvestist kuulata otse internetist.

Seansse hoiame internetis üleval vähemalt 3 kuud, aga ei garanteeri nende olemasolu peale 6 kuud.

 

Inimeste vastukaja on näidanud, et toimib sama hästi kui kohapeal seanss. Paremaks keskendumiseks saad alla laadida endale ja seansi salvestise ja vastu võtmise ajal kuulata.

 

Vastunäidustusi tasakaalustava seansi kogemiseks pole. Kui tunned kutset osaleda, oled selleks ka valmis. Terviklikkuse seansse võib kogeda nii palju kui süda kutsub. Terviklikkus tähendab armastuse energiat. Mida enam oleme armastuse energias, seda suuremas voos saame toimetada. Seepärast soovitan ka ise tulla õppima kui kogemus meeldib ja huvi pakub.

 

1) Seansil osaleda võid kus iganes see Sinu jaoks mugav on.

Võid lihtsalt lõõgastuda ning võtta vastu pühitsuse omaenese väelt. Mina praktikuna ei muuda Sinus midagi. Mina olen inspiratsiooniks sinu valguskehale. See on Sinu enda sisemine tarkus, mis otsustab, mil määral selle valguse- ja armastusevooga kaasa võnkuda!

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole.

Või koged kõigepealt enda vanade mõtete, tunnete, stresside vabanemist, enne kui paremaks läheb.

Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim!

 

Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!

 

 

2) Seansi ajaks on hea kui saad mugavalt heita pikali kohas, kus saad olla segamatult, kuulata vastavat mp3, võid panna ka näiteks küünlad või teha oma olemine nii mõnusaks kui võimalik. Seansi vältel hingata sügavalt ja hoida tähelepanu oma kehas. Kui tulevad mingid tunded, visioonid, tundmused, las nad lihtsalt olla. Luba kõigel sündida, ei pea sundima end kuidagi. Siis peale seanssi võid kirjutada üles, mida kogesid ja kui raatsid, võid ka mulle saata paar rida. Ent see ei pea sündima täna, võid ka näiteks järgmisel hommikul. Kui tunned, et jääd magama, siis ka see on ok ka seansi ajal :)

 

 

Sügav hingamine aitab alati kaasa, keskenduma ja pingutama ei pea, lõdvestumine on kõige olulisem. Kui tunned, et on palju pingeid ka seansi ajal, siis see tähendab suurt vabanemist ja see on ka väga hea :)

 

 

Sügavamaks lõõgastumiseks on hea kui aeglustad oma hingamist. Sügav hingamine aitab aju võnkesagedusel rahuneda ning mõtetel vaibuda. Hakka tähele panema väikseseid pause, mis mõtete vahel on, nendest saavad üha suuremad ja kestvamad rahu seisundid kui selliselt end treenida.

 

 

3) Palun joo ka kindlasti piisavalt puhast vett või vedelikku, mis aitab keha puhastada!

Seanss ei asenda tavameditsiooni, aga on loodud olema toetavaks ja tasakaalustavaks vahendiks.

 

4) Miks on hea seansi eest annetus saata?

Esiteks meeldib mulle, et mul on head töövahendid, et neid seansse teha, see tähendab, et mul on tarvis arvutit, kõlareid, pildipanka, arvutiprogramme, aega, et mul on toas soe ja mõnus olla. 

 

Teiseks meeldib mulle ennast harida, nii õpin pea kogu aeg midagi juurde, et neid teadmisi ja praktilisi kogemusi ka teiega jagada. Iga õppeprotsess võtab aga samuti aega ja vajab ressursse. 

 

Kolmandaks olen avastanud, et mida enam ma ise tänutundega küllust teistega jagan ja mida enam teevad seda ka teised, seda enam suureneb ka rahaline sissevool. Seega – andes tänuga, kasvab ka juurdevool tänuga! Ja see on täpselt see, mida ma Sulle kui seansi kogejale soovin – et näeksid, kuidas küllus ja rahaline voog Su elus kasvada saab.

 

Olen täheldanud, et inimesed, kes investeerivad oma isiklikult loodud küllust, võidavad seanssidest enam, sest nad oskavad seda teadmist ja kogemust enam väärtustada. See on investeering iseendasse.

 

Tulgu iga investeering Sulle tuhandekordselt rõõmu ja lahedusega tagasi. Või midagi veel paremat ;)

 

Ja juhul kui Sul on tarvis ja tunned teisiti, kirjuta mulle ja leiame mingi muu energiavahetuse vormi, mis mõlemile rõõmu valmistab.

 

 

 

Võid lugeda Reiki kohta ka lähemalt siit.

 

 

Õnnistust ja helget seanssi!

Armastusega

 

Stella

 

 

 

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

 

 

KUULAMISEKS OTSE VAJUTA PUNASELE KOLMNURGALE

Uuestisünd ArmastusseStella Shakti 2020 Küprosel
00:00

Seansi kogemus on annetuse* eest!

Aitäh sulle panustamise eest minu tegemistesse ja enda arengusse!

Aitäh, kui saadad annetuse**

(kui sa seda veel teinud pole :)

 

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

Annetus

 

*Kellega on erikokkulepe tehtud,

teie palun ärge rahalist panust saatke.

 

**mina kontrollima ei hakka, kas oled annetuse teinud kui seda kuulad või enda jaoks alla laed. Igaüks ise teab, missugust karmat ta endale luua tahab ja seega usaldan universumit ja sind, et teed parima otsuse ;)

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Aitäh, kui jätad siia ka enda seansi tagasisidet!

Tehniliste probleemide korral võta palun ühendust inspiratsioonikool@gmail.com

bottom of page