top of page
tasuta-ptk-kevadetunde.png

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu! Joo palun kindlasti enne ja peale seanssi piisavalt puhast vett!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Noodiga link Allalaadimine  avab kohe otsekuulamise lingi, kuid seal on paremal pool kolm üksteise kohal olevat täppi. Kui sinna vajutada, saad faili alla laadida, kui sul on Android telefon või arvuti. 

 

 

KUULAMISEKS PALUN VAJUTA KOLMNURGALE

ptk-kevadetunne - 28.04.2024, 12.43Stella Shakti
00:00 / 09:13

See seanss on nii tasuta, aga soovi korral ka annetuse eest kuulamiseks

/ annetuse saad teha

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

suur aitäh!

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Siit lehelt saad kuulata ja alla laadida järgmist faili:

MEDITATSIOON

KEVADETUNDE TOOMINE

See meditatsioon on peatükk raamatust ARMASTUSE KUTSE (ilmumas 2024 sügistalve perioodil)

Meditatsioon on osa kaksikleegi tee e-kursusest, mille kohta saad lähemalt lugeda siitkaudu: https://www.stellashakti.com/kaksikleegikursus

Peatüki saad tasuta enda jaoks teksti kujul alla laadida siitkaudu.

MP3 allalaadimise leiad siitsamast lehelt.

Kui tahad ka sõpradega seda jagada, palun jaga neile seda linki: https://www.stellashakti.com/tasutameditatsioon

UUE KEVADETUNDE TOOMINE

peatükkStella Shakti uuest raamatust Armastuse Kutse

(ilmumas sügisel 2024)

 

Luban endal tunda, et olen üks kogu ilmaruumiga, olen üks loodusega. Selles ühtsuses kujustan, et olen lõpmatu ja igavikuline, piiritu ja ääretu. Hingan sügavalt ja luban endal lõdvestuda. Selles lõdvestuses hajuvad mu mõtted justkui pilved taevast ning tajun enda piiritut rahu olemust, mis on kõikjal kohalolev, kõike läbistav, võitmatu ja ääretu rahu.

 

Läbi armastuse energia luban endasse uued algused, uue lõpmatu kevadetunde kandva ja värskust toova väe. Kõik, kuhu olen lubanud ilmuda avarusel, tühjusel ja vabanemisel, saab nüüd täituda uue kõrgema potentsiaali väe ja õitsenguga. Lasen endal seda kogeda ja hingan endasse tunnet, et olen ise lõpmatult helendav helge kevadõhtu taevas.

 

Luban tärgata entusiasmil, põnevusel, avaruse tundel. Ma hingan sisse avarust ja uudsust ning hingan välja vanadesse mustritesse kinnijäämise. Ma valin olla pehme, paindlik ja tänulik, et ma võin nüüd ja praegu astuda uude iseendasse. Aitäh, et ma võin! Aitäh, et ma suudan! Aitäh, et ma teen seda just nüüd! Aitäh, et ma just tegin seda! Aitäh, et ma olen nüüd uues iseendas, uue iseendana!

 

Ma armastan ennast, ma tahan ennast kogeda just sellisena nagu ma olen. Ma jumaldan ennast, tunnistan enda jumalikkust ja pühadust. Minu maine olemus on samuti püha, ei ole vastandit, on lõpmatu sulandumine ja avardumine.

 

Luban enda teekonnal jätkuda lõpmatu kevade, õidepuhkemise tundes.

 

Taotlen usaldust just praeguse antud olukorra suhtes. Sündigu sellest praegusest uus õitsemine ja eduvoog kõigisse asjassepuutuvate jaoks.

 

Olgu mul julgust olla armastav ning kannatlik iseenda suhtes, et suudaksin seda olla ka teistega.

Soovin tunda ning luban endal juba praegu ja kohe sisse hingata ja kujustada turvalist ja sooja hoituse ja lõpmatult lõpmatu armastusega täidetud armastuse embust. Tänan üksolemist Armastusega nüüd ja praegu ja kohe.

 

Ma olen armastus, ma olen valgus!

 

Luban omaenda lõpmatu armastuse valgusel panna särama terve mu ilmaruumi. See lõpmatu kevade tunne võib jätkuda, jätkuda, jätkuda, nii kaua kui ma valin ja luban.

 

Annan loa oma sisemisel tarkusel mind juhatada elama imede ja imeliste uute alguste väes nüüd ja alati. Minu teadvus on häälestunud, et magnetiseerida armastust. Ma valin olla puhas armastuse magnet, täies hiilguses, õndsuses ja selguses.

 

Selles kevade tundes luban kõigel tärgata ja õitseda just siis, kui on selleks õige aeg. Väga rahulikult ja kannatlikult naudin erinevate olukordade lahtirullumist ja tean, et see kõik viib mind veel suuremasse õitsengusse – suvetundesse.

 

Kõike on piisavalt ja kõik ilmutab end jumalikult õigel hetkel.

 

Tänan selgust, selget nägemist, selgelt mõistmist, selguses elamist kõikide kõrgeimaks hüvanguks.

Luban endal olla kohal, kõik mu energiakeha tasandid joondatud ja maandatud. Luban tõusta oma teadvusel tänu tugevatele juurtele, usaldusele elu suhtes.

***

 

Lisainfo Stella tegemiste kohta: http://inspiratsioonikool.ee

Õnnistusega

Stella

b-kodu-ruut.webp
bottom of page