top of page
b-imposter-vabastus-ruut.png

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu! Joo palun kindlasti enne ja peale seanssi piisavalt puhast vett!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Noodiga link Allalaadimine  avab kohe otsekuulamise lingi, kuid seal on paremal pool kolm üksteise kohal olevat täppi. Kui sinna vajutada, saad faili alla laadida, kui sul on Android telefon või arvuti. 

 

 

KUULAMISEKS PALUN VAJUTA KOLMNURGALE

imposter-sündroomi-vabastuse-meditatsioon - 23.03.2024, 12.16Stella Shakti
00:00 / 28:11

See seanss on annetuse eest kuulamiseks

/ annetuse saad teha

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

suur aitäh!

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Siit lehelt saad kuulata ja alla laadida järgmist faili:

MEDITATSIOON

MA OLEN PIISAV!

Imposter-sündroomi tervendus

Imposter sündroom on käitumuslik vaimse tervise nähtus, mille tunnuseks on sage eneses kahtlemine, oma võimete, oskuste või saavutuste alaväärtustamine. Tihti tunnevad selle sündroomi käes vaevlevad inimesed, et nagunii teised avastavad varem või hiljem, et nad pole piisavalt head või osavad, pädevad, et näiteks tööalaselt edu saavutada. Kuid see võib mõjutada ka partnerlussuhteid nii abikaasade, sõprade, aga ka laste ja vanemate kommunikatsioonis.

Petturi (imposter ingl.k.) sündroom on seisund, kus tunnete ärevust ja ei koge sisemist edutunnet, hoolimata sellest, et elu on väliselt hästi toimiv. Teine võimalus on, et kuna enesehinnang on niivõrd madal, siis luuakse ellu ka väga palju draamasid, puudusteadvust ja ka väliselt edu saavutamine on pärsitud.

Sellises kogemuses inimesed tihtipeale arvavad, et teised peavad nende edu puhtalt õnnelikuks kokkusattumuseks ja "nagunii teised arvavad, et ma pole piisav".

Alavääruse tunne ja hirm, et teised neid petisteks peavad, võivad mürgitada kogu elu. Selle teema tervenduseks saab väga edukalt kasutada afirmatsioone e taotlusi, mis aitavad ajusse kirjutada uued neuronrajad. Järjepidev enesele meenutamine, mil moel nüüd uutmoodi mõtlema hakata, saab sündroomi leevendada, neutraliseerida ja võimalik ka, et aidata terveneda.

Kuna mõtete kvaliteet määrab ära kogu meie elukvaliteedi, pannes sellega aluse meie manifesteerimise võimele, siis on taoliste ennast väestavate ja toetavate eluhoiakute sissejuurutamine hädavajalik — näiteks kasutades just neid ennast väestavaid afirmatsioone, et ennast senisest ebakõlalisest ja loodusega vastuolus endasse suhtumisest uude ja loodusega kooskõlas olevasse väesse astuda.

Et seda sündroomi neutraliseerida, on enese sisemaailma korrastuse töö hädavajalik, ilma selleta on väga keeruline elul meile uut kogemust luua. Oodates, et abikaasa või lapsed aitaksid oma heade sõnade ja toetusega sellest raskest meeleseisundist väljuda, on väga libe tee, sest kui nendel on näiteks halb tuju või midagi ei toimis, siis võib inimene tunda, et justkui vaip tõmmatakse jalge alt ära. Ikka enda seest tuleb peale hakata ja mõista, et sa oled tegelikult imeline ja piisav ning kasvatades selliselt endale sisemise vaimse tugeva selgroo, saame me muuta kogu maailmapildi, või vähemalt tuua kiiret kergendust, kui seda vaja peaks minema.

Selle tarbeks olengi salvestanud just selle meditatsiooni, mida saate siit kuni R hommikuni alla laadida.

LISASOOVITUSED, KUIDAS SÜNDROOMI LEEVENDADA

räägi oma lähedastega, kuidas end tunned, tutvude imposter-sündroomi tunnustega – palu oma lähedastel sulle sõbralikult märku anda, kui nad näevad sind vanades mustrites siplevat ja kuula siis näiteks seda meditatsiooni (lae see palun endale alla, et see sul kindlasti olemas oleks ja käepärast võtta!)

õpi asju mitte nii korralikult tegema, kõik ei pea olema perfektne!

kui tunned, et võrdled end teistega, kutsu enda teadvus keskenduma enda elule ja oma elus naudingu leidmisele

tähista igat võitu, harjuta kaastundlikkust ja halastust ja kannatlikkust

teadvusta enda tundeid, keskendud enam oma kehale ja pannes näiteks sporti tehes või hingamisharjutusi praktiseerides energiad tööle, nii on aju enam energetiseeritud ja sa näed olukordi kõrgemast aspektist ja suurema rahu vaatenurgast

võid abi saada ka näiteks rännaku-teraapiast, maagilsiest reikist, konstellatsiooniteraapiast jms, et avastada oma käitumusharjumuste algpõhjused ning seega kiirendades oma vaimse tervise taastumist

Õnnistusega

Stella

 

Helifail on salvestatud 2024. aastal.

 

Soovi korral said seansiga kaasa tellida ka personaalsed kaardisõnumid kevade väestamiseks, saadame laiali lähema 14 päeva jooksul.

bottom of page