top of page
siit lehelt saad kuulata ja alla laadida meditatsiooni:

ÜHISVÄLJA MÜRKIDE

VABASTUS

Halloweeni aeg on sageli risustatud väga suure hirmu-, õuduse- ja surmateemadega. Et mitte neid ebaterveid energiajususid ja olendeid endasse korjata, on tarvis luua selged piirid, mis energiaid endasse võtad ja millel lased minna!

Siin planeedil pole vigu – on kogemused, mis suunavad meid järgmistesse kogemustesse! Me oleme vigadeks pidanud asju, mis toovad meile ebamugavust, kuid sageli on need kohad just head kiirendajad, et me oma elus uude mustrisse tuleks. Seega teenib ka pimedus valgust.

Valgustatusesse saab tulla mitmel moel – läbi juhuslikkuse lõdvestudes ja teadlikult lõdvestudes. Juhuslikkus kui selline on kogemus, mida esile kutsuda pole teadlikult võimalik, see juhtub spontaanselt. Küll aga saame teadlikult kasutada seda pimedamat aega, et luua teadlik energiate transformatsioon ja seega kasutada misiganes ka ebameeldivamaid või ebamugavamaid elusituatsioone kui hüppelaudu mõnusamasse ellu.

Halloweeni-aja trall võib paljude jaoks tunduda lõbustus, kuid tegelikkuses külvatakse meie energiaväljad täis õudust, hirmu ja nimetatakse seda meelelahutuseks. Lisaks ka veel meedias kajastatavatele ja välja mõeldud lugudele ning ongi meie ühisväli tegelikult suurest tohutult reostatud.

Aga ega siis sellest meie sõit pooleli ei jää – tuleb teadlikkuse e valgusega minna ka sellest ajast läbi. Mulle meeldib suhtumine, et kui ma liglen nagu luik, ja lähen oma teed, jään oma keskmesse kohale, ei mõjuta mind väline eriti palju. Energiad voolavad must mööda – nagu hane selga vesi, need energiad ei saagi tegelikult enam minussa hakata, kui ma just mingeid konksusid ei lähe ise alla neelama. Ometigi on selle Oma Teed minemise juures võimalik, et on tarvis seda harjutada ja harjutamisperioodil on lihtne ikkagi minna kaasa nende mustritega, mis nii terved ja terviklikud pole. 

See meditatsioon siin ongi, et kui oled avastanud, et vaatamata oma parimatele kavatustele oled ikkagi hakanud muretsema, hirmuga kaasa sõitma, tunned paanikat, äervust, raskusi oma tee valimisel ja käimisel, siis suure tõenäosusega oled ikkagi ühisvälja mürke endasse haakinud ja need on vaja lihtsalt vabaks anda. Ja tulla enda eneregiasse kohale. Saad seda teha läbi selgete taotluste, enda maandamise ja oma jumalikkusesse kohale tulemise. 

Sinu sisemine olemus on puhas valgus, õndsus, rõõm ja sisemise päikse lõpmatu sära. Kui sa ennast ja oma elu nii ei koge, oled olnud mürgitatud välisest tuleneva tõttu. Oma tegeliku Mina Olemuse taipamine võib olla väga erakordne ja helge, kui lubad endal seda meenutada!

Ma nimetaks seda polaarsuste pöördeks – imamise asemel hakkad kiirgama!

Sa võtad vastu algallika valgust enda seest ja selle valgusega transmuteerid ebaterved ja mittetoetavad energiad ümber – sind toetavateks ja väestavateks mustriteks. See, mis on olnud valu ja kannatust loov, saab väravaks uuele valgusele ja õnnistustele – seega kasutame sõnnikut väetiseks, misiganes varasemalt toimunud on.

Kes soovib, saab siis kuulata minu kanaldatud energiaseanssi selle teema toetuseks siitsamast lehelt.

Seda meditatsiooni saad kuulata nii ise, aga jätta ka lihtsalt näiteks koju mängima, kuniks ära oled, et ka naabritelt, või ümberringi elavatel inimestelt levivatelt ebatervetelt mustritelt mitte koju salvestisi luua.

Kuna me oleme kõik multidimensionaalselt ühenduses, siis kuulates seda meditatsiooni, aitad sa mitte ainult ennast, aga võimalik, et tuhandeid inimesi ümber sinu, kes oleksid muidu vägagi pimedastesse energiatesse läinud oma "lõbustuste" saatel.

Võid seda meditatsiooni soovitada ka oma tuttavatele, sõpradele jne. Meditatsioon on kuulamiseks annetuse eest. Energiavahetus on vajalik, et kellelgi ei jääks karmalist võlga.

Seanss on salvestatud 2019 aastal.

Kingituseks saad siit lehelt alla laadida spetsiaalsed taotlused: 

VALGUSEPALVE OMA KÕRGEIMA ELUSAATUSE MANIFESTEERIMISEKS. 

Soovitan neid lugeda nii tihti või harva – kuidas ise soovid!

Mida kordad 21 päeva järjest (soovitatavalt kas ärgates või enne uinumist), see saab sinu pärisolemuse osaks!

Esimesi kordi seansse kogedes palun loe läbi ka instruktsioonid.

Soovitan võtta kõrvale ka kirjutsvahendid, et saadud sõnumeid enda jaoks üles tähendada.

Kui kohe vastuseid ei tule, siis tea, et vastused tulevad su ellu KINDLASTI, seda siis jumalikult õigel hetkel. Järelikult on vaja rohkem lõdvestuda ja end lõõgastada.

Kui need teemad huvitavad sind, saad tulla õppima, kuidas oma sisetunnetust ja maailmanägemust kiirelt avardada.

Kõigile meditatsiooni läbijaile on järgmise Maagilise Reiki e-koolitusel osalemine 50% soodustusega (arvutatakse tavahinnast).

Saad tulla ka ise e-koolitustele õppima siitkaudu.

Õnnistustega

Stella

❤️

Võid selle MP3 alla laadida lähema 6 kuu jooksul (hilisemalt me ei garanteeri selle olemasolu) ja kasutada terve elu, nii palju kordi kui soovid.

 

Olen väga tänulik, kui saadate meditatsioonikogemuse tagasisidet inspiratsioonikool@gmail.com või siin lehel kommentaariumis.

 

Armastuse ja õnnistusega

Stella

yhisväli2.png

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu! Joo palun kindlasti enne ja peale seanssi piisavalt puhast vett!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Noodiga link Allalaadimine  avab kohe otsekuulamise lingi, kuid seal on paremal pool kolm üksteise kohal olevat täppi. Kui sinna vajutada, saad faili alla laadida, kui sul on Android telefon või arvuti. 

 

 

KUULAMISEKS PALUN VAJUTA KOLMNURGALE

kaugseanss-yhisvälja-myrkide-vabastus - 23_02_2019, 16.12Stella Shakti
00:00 / 32:51

See seanss on annetuse eest kuulamiseks

/ annetuse saad teha

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

suur aitäh!

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Kui tahad kuulata küllusteadvuse suurendamise ja jõustamise seanssi, leiad MP3 jällegi annetuse eest siitkaudu.

Aitäh sulle!

bottom of page