top of page

MEDITATSIOON

KÜLLUSTEADVUSE PROGRAMMID 

 

 

Elades harmoonias kõrgema tahte ja enda südame juhatusega, on loomulik, et inimene elab rikkuses ja rahulolus, kogemuses, kus kõik ta soovid on täidetud, täitumas ja on alati olemas kõik vajaminevad vahendid, et teostada enda suurepäraseid ideid.

Küllus võib olla nii vaimses kui maises mõistes.

 

Armastus soovib, et tunneksime enda armastusena ära, armastatuna, õnnelikuna ja rikkuses.
Mille valid sina, valib ka sind.

 

Uus aeg ja uus energia, mis planeedil on, toetab igati seda, et kõik inimesed teeksid seda, mida nad armastavad. Kui see nii pole, siis suure tõenäosusega annab see väga ruttu ka tervise kaudu märku.

 

Mistahes puuduse liik algab alati peale sellest, et inimene ei ole kuulanud enda südame kutset, ei ole mõistnud enda intuitsiooni või selle sõnumite äratundmiseks aega võtnud.

Õpitud vaesuse ja hüljatuse, saamatuse ja suutmatuse mustrid tuleb ise enda elus ümber muuta!

 

See seanss siin aitab meil taasjoonduda enda külluslikuima olemusega ning vaikselt elulaeva tagasi pöörata, sinu südame soovide täitumise suunas.

 

Kõik, kes me siin planeedil oleme, oleme osa tervikust ja aidates avaneda teiste inimeste kõrgeimal kogemsel, saab see ka sinu ellu voolata. Kas oled valmis teenima inimkonda raha teenimise asemel?

Kas oled valmis kuulama enda südant murejõgedes siplemise asemel?

Kas oled valmis elama loomuliku, tõese ja õnnelikuna?

Me kõik saame neid kogemusi samm-sammult enda ellu integreerida.

 

See seanss on 50% sinu soovide teekonna kiirendus, teine 50% sõltub su igapäevastest otsustest.

 

 

Küsimuste korral võta palun julgesti ühendust stella.shakti@gmail.com

Seanss on salvestatud aastal 2018

 

 

 

 

 

***

See on puhastav ja selgust loov protsess, kus läbi õnnistuse saatmise häälestub terve meie keha ümber armastuse sagedusele.Oled oodatud ja armastatud! Seanss on häälestatud olema kõikide hingede kõrgeima tee hüvanguks.

Seansi käigus vabastame vanad mittetoetavad mustrid ja suuname energia uuele ümber. See on lihtne, väga tõhus ja toimiv kaugreiki seanss.

Seansi vastuvõtmiseks käivita allolev mp3 või lae see endale eelnevalt internetist oma arvutisse alla. Seejärel lihtsalt sea end mugavalt istuma või heida mõnusalt pikali, võid seda vastu võtta ka uneajal.

Ja ütle enda südames:

***OLEN TÄNULIK KÕIGE EEST.***

Hea, kui saad ärgates või üles tõustes teha oma päevikusse märkmeid ja üles kirjutada ka seonduvad unenäod, neis võib olla vajalikke vihjeid tuleviku tarvis.
Keskendu seansi ajal lihtsalt keha tunnetusele ja sügavale hingamisele.

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole. Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim! Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!


Reiki kohta saad lisaks lugeda siit.


Õnnistust!
Stella

 

Küllusteadvuse programmidStella Shakti
00:00

 

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

 

SEANSS ON SALVESTATUD 2018 aastal

 

Seansi eest saad teha endale meelepärase annetuse, kui seda veel teinud pole:

MTÜ Südamekeskus 

IBAN: EE507700771001082851

Selgitus: annetus

Taevaskoja ritriidil osalejatele on see meditatsioon kingituseks.

bottom of page