top of page

VISIOONIKAARDI LOOMINE

 

 

Tere tulemast ja õnnitlen Sind julge pealehakkamise puhul!
Siit leheküljelt leiad minupoolsed soovitused ja juhendid,

mismoodi me seda kõike üheskoos manifesteerida saame.

Soovitan, et prindi või kirjuta need järgmised viis sammu

enda jaks välja ja loe iga päev!

 

      Manifesteerimise viis astet on:

  1. Vali välja ja otsusta, mida soovid, läbi tänutunde hakkavad liikuma kõik vajalikud protsessid

  2. Visualiseeri ja anna jõudu oma tunnete ja kohase tegevusega

  3. Õpi vajalikud oskused, et selles uues olemises olla - armastades, väärtustades ja austades ennast teeb seda ka maailm Sinu suhtes!

  4. Loo endale meelepärane maailm

  5. Tähista ja täna

 

Nüüd keskendumegi 2. punktile.... Aitäh, aitäh, aitäh!


1) juhend VISIOONIKAARDI materjali leidmiseks

 

Kõige parem on see, kui otsiksid internetist 12-20 pilti, mis Sinu jaoks tõeliselt kõnetavad ja tekitavad Sinus rõõmu, elevuse ja entusiasmi tunde, kui neid näed. On tähtis, et pildi meeleolu oleks just see, mida kogeda tahad. Ehk mis tunnet Sinus mingi pilt tekitab? Pole tähtis, et kõik VÄGA ÕIGESTI SAAKS. Kõik saabki õigesti.

 

Võime selle loomiseks lausuda ka taotluse:

 

KALLIS SISEMINE TARKUS JA SÜDAME JUHATUS, PALUN JUHATA MULLE TÄPSELT NEED ÕIGED MATERJALID, IDEED JA VISIOONID, MIS ON KOOSKÕLAS MINU KÕRGEIMA POTENTSIAALI JA TEEGA KÕIKIDE KÕRGEIMAKS HÜVANGUKS.

 

Annan Sulle siinjuures nõu, missuguste märksõnadega mina vägevaid pilte olen leidnud. Otsin neid tavaliselt inglise keeles, sest ingliskeelseid kasutajaid on internetis palju enam, kui eestikeelseid.

 

a) Saad otsida näiteks Google'ist. Vajuta lingile ning sisesta märksõna. https://www.google.com

 

Abundance, loving, romance, creativity, rich, flowing, enlightenment, manifesting, magic jne

 

Kui selle otsingureale kirjutad, siis esimesena tulevad ette LEHEKÜLJED, kus neid märksõnu esineb, aga Sina vajuta otsingurea allolevale lingile PILDID või IMAGES, sõltub, mis keeles su internetilehitseja on. See võib välja näha umbes nii (telefonist vaadates skrolli lehe allaossa)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Seejärel avanevad pildid, vali välja, milline Sulle meeldib ja KLÕPSA SELLELE!

Siis muutub pilt suuremaks. Alles siis SALVESTA paremklõpsuga hiirele ilmub ekraanile valik, vali sealt save as ja salvesta arvutis sellesse kausta, kust pärast need üles leiad, et mulle saata.

 

Tähelepanu! Kordan üle – palun salvesta pildid võimalikult suurelt, ehk kui seal lehel pildi välja valid, siis kliki selle peale üks kord, see muutub suuremaks, salvesta see arvutisse. Kui pildi oled välja valinud ja selle peale klikkinud, siis näed pildi pealkirja all ka selle mõõtmeid. Parim oleks kui pikem külg pildil oleks vähemalt 1000 ühikut või enam.

 

KUI SA KAHTLED, saada mulle üks pilt testiks ja ma ütlen, kas oled selle õige suurusega versiooni salvestanud, siis ei tule Sul pärast kogu tööd uuesti teha!

 

Mina pilte eriti suurendada ei saa, sest muidu nende kvaliteet muutub kehvaks. Seepärast on hea välja valida suuremad pildid, siis on ka Su väljaprint pärast kvaliteetsem. Kui jääd hätta, kirjuta mulle või küsi mõne sõbra abi, et ta Sulle näitaks

 

Muidugi võid ka ise mõelda ja tunnetada, missugused Sinu jaoks need märksõnad või tunded on, mida Sa oma elus kogeda soovid. Ka sellest pole lugu, kui hiljem ümber mõtled, visioonikaarte võib teha uusi igal aastal. 

Näiteks enne iga kooliaasta algust, see on justkui üks tsükkel elus - aktiivsem loomise aeg.

 

b) võid valida vahvaid pilte ka facebookist, gruppidest, mis Sulle meeldivad

c) võid lisada ka ENDA FOTOSID!

d) ma soovitan jälgida, mis on see UUS kvaliteedi tase elus, mida kogeda soovid ja alla mille Sa enam nõus olema pole.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vali umbes 12-20 pilti, mis Sulle kõige rohkem meeldivad ja saada need mulle

HILJEMALT 23. MÄRTSIL!

 

Kui oled pildid välja valinud, siis attachi need ÜHES kirjas mulle

Stella.Shakti@gmail.com

 

LISAKS PALUN LISA KIRJA KA 1-4 põhiteema nimetust, millega sel kevadel eriliselt tegeleda tahad. Ja nimeta need teemad oma märksõnadega

 

Minul on need näiteks: ARMASTUS, RÕÕM, KÜLLUS

 

Tunneta, mis on Sinu jaoks need olla võiks.

palun lisa neile piltidele, mida mulle saadad, need nimetused.

Näiteks pilt, mis sümboliseerib sinu jaoks armastust, pane sellele failile nimeks armastus.

Lisaks: PALUN VALI VÄLJA KA 1-3 PILTI, mis lähevad su soovikaardi keskele, mis sümboliseerivad sind ennast olekus, kus su soovid ongi juba täitunud!

Sellele pildile pane nimeks MINA. /mina1/mina2 jne.

 

2) Aitan kokku panna Sulle kaardi, mille lasen Sulle välja printida A3 FORMAADIS u 42x30 cm ja kasutada enda arvuti desktopi pildina.

 

Kui olen sult pildid saanud, panen need kokku märtsi viimastel päevadel/aprilli algul üheks visioonikaardiks ja saadan sulle vaatamiseks näha, siis lepime kokku ka sobiliku seansiaja, et saaksin sulle ka lisaks võtta kaarte ja teha väikest nõustamist, kui mingis teemas veel juhatust peaksid soovima.

 

Lisaks saab Sinu kasutusse ka mp3-na

 

3) ENERGIASEANSS terveks eluks kasutamiseks
Selle leiad siit.

Soovitan seda kuulata ajavahelmikus 19-21 märts kolmel korral. Või just nii mitmel korral, kui palju põhiteemasid sa selleks kevadeks valisid. Ning seejärel peale seanssi pane endale ka kirja enda südame juhatus, mil moel seda soovide täitumist süda soovitab ette võtta.

Seega palun pane endale kõrvale paber ja kirjutusvahend, et kohe peale seansilt tõusmist, või kui tõused hommikul peale und, siis kohe enda mõtteid üles tähendada.

Meie väiksel eraseansil aitan sul su taotlusi ka üle vaadata ja veelgi täpsemaks muuta, kui tahad. Praegu usalda enda sisetunnet ja voogu ja tea, et su süda teab kõiki vastuseid!


Kas on veel küsimusi?
Võta julgelt ühendust stella.shakti@gmail.com

Jään Su pilte ja märksõnu ootama!

 

 

 

 

lihtne ja kiire internetikursus

bottom of page