top of page

SIIT LEHELT SAAD KUULATA:

MUUSIKALIST MEDITATSIOONI - MAAGILIST SISERÄNNAKUT

VETE-EMA PÜHITSUS

salvestatud aastal 2020

 

Taolist meditatsiooni jagan sinuga avalikult esmakordselt. Olen muusikalisi meditatsioone läbi viinud varasemalt oma koolitustel, ent salvestisena selliselt on see esimene kord.

 

Tuli juhatus juba oktoobris, et meile on tulemas kanaldusena läbi mu südame mitu esivanemate pühitsust. Siis sai ka esimene kanaldus loodud. Nüüd on aeg teise pühitsuse jaoks. See on järg seanssidele

ESIVANEMATE PÜHITSUS

HALDJARIIGI PÜHITSUS.

Kui sa neid varasemalt kuulanud pole, siis on sulle soovitus seda teha enne selle seansi kuulamist. (See pole kohustuslik).

 

Novott, aga jõuame siis selle seansi teema juurde tagasi.

Uskuge mind, kui üllatunud ma olin!

Midagi sellist, mis lõpuks sündis, ma küll ette näha ei osanud!

Noh, natuke aimasin, aga et päriselt...

Eks ma natukene pablasin ka, et ei tea, kas ikka saan hakkama, ent märgid tulid ikka ja jälle, et mulle on selleks puhuks väga mitmeid imelisi valgusolendeid appi saadetud.

Ega mul siis miskit muud üle jäänudki, kui et usaldasin, lubasin ja nautisin.

 

Olen nii lõpmatult tänulik selle võimaluse ees siin planeedil koos sinuga olla ja luua, kallis teekaaslane. Aitäh kõigile, kes on mind meie teekonnal toetanud! Teie toetus ja abi on lihtsalt võrratud! Aitäh! Aitäh! Aitäh!

 

Ja kui sellest seansist on sulle rõõmu, siis rõõmustan koos sinuga siiralt ja südamest ja ... ja novott, siis nii ongi. Pidu!

 

See meditatsioon on Vete-Ema sõnum meile läbi energeetilise edastuse, helide ja sõnumite. Seekordne meditatsioon ongi väga eriline just selle poolest, et nagu sa ka ise kuulma hakkad, on selels palju enam muusikat ja helivärve kui minu varasemates edastustes. 

Vete-Ema palub ka selgelt edasi öelda, et iga kord, kui seda pühitsust koged, saad endale vajalikud järgmised valguselaengud ise enda jaoks alla laadida. Võid seda kuulata mitmeid kordi, kui soovid! 

Tema sõnumid on toetavad ja väestavad! Sinu enda süda valib igal kuulamisel enda jaoks joonduda just sellega, mis on su kõrgeimaks hüvanguks.

 

On hea, kui saad selle helifaili endale arvutisse või telefonisse salvestada enne 6 kuu möödumist :)

 

Mõnusat voolamist!

 

Õnnistustega

Stella

 

 

 

Palun ole teadlik sellest, et see seanss ja seadistus, kui seda koged, on 50% sinu edasisele elu häälestusest kõrgeimasse potentsiaali. Teine 50% sõltub sinu igapäevastest otsusest, tegevustest, mõtetest ja eelkõige TUNNETEST - mis tundega asju teed või lood. Mõnusat praktikat!

 

Küsimuste korral võta palun julgesti ühendust inspiratsioonikool@gmail.com

Seanss on salvestatud aastal 2020

 

 

 

 

 

***

See on puhastav ja selgust loov protsess, kus läbi õnnistuse saatmise häälestub terve meie keha ümber armastuse sagedusele.Oled oodatud ja armastatud! Seanss on häälestatud olema kõikide hingede kõrgeima tee hüvanguks.

 

Palun teadvusta, et seanss on 50% häälestusest, teine 50% sõltub su enda igapäevastest tegevustest, valikutest ja otsustest!

 

Palun ära kuula meditatsiooni autoga sõites või elutähtsaid asjalikke toiminguid tehes.

Seansi vastuvõtmiseks käivita allolev mp3 või lae see endale eelnevalt internetist oma arvutisse alla. Seejärel lihtsalt sea end mugavalt istuma või heida mõnusalt pikali, võid seda vastu võtta ka uneajal.

Ja ütle enda südames:

***OLEN TÄNULIK KÕIGE EEST.***

Hea, kui saad ärgates või üles tõustes teha oma päevikusse märkmeid ja üles kirjutada ka seonduvad unenäod, neis võib olla vajalikke vihjeid tuleviku tarvis.
Keskendu seansi ajal lihtsalt keha tunnetusele ja sügavale hingamisele.

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole. Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim! Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!


Reiki kohta saad lisaks lugeda siit.
 

Meditatsioone hoiame üleval siin lehel vähemalt 6 kuu jooksul.

Peale seda MP3 siin olekut ei garanteeri.

Soovitatav on seanss alla laadida endale arvutisse, kui soovid ka hiljem kuulata.
Õnnistust!
Stella

 

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

 

 

Vete-ema pühitsusStella Shakti 2020
00:00

Seansi kogemus on annetuse* eest!

Aitäh sulle panustamise eest minu tegemistesse ja enda arengusse!

Aitäh, kui saadad annetuse**

(kui sa seda veel teinud pole :)

 

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

Annetus

 

*Kellega on erikokkulepe tehtud,

teie palun ärge rahalist panust saatke.

 

**mina kontrollima ei hakka, kas oled annetuse teinud kui seda kuulad või enda jaoks alla laed. Igaüks ise teab, missugust karmat ta endale luua tahab ja seega usaldan universumit ja sind, et teed parima otsuse ;)

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Aitäh, kui jätad siia ka enda seansi tagasisidet!

Tehniliste probleemide korral võta palun ühendust inspiratsioonikool@gmail.com

bottom of page