top of page

MAAEMA JA ESIVANEMATE TOETUS SULLE

 

See meditatsioon-energiaseanss on spetsiaalselt loodud ja kanaldatud neile, kes soovivad kogeda suuremat turvatunnet, hoitust, kaitstust, mis saab avalduda igapäevaselt läbi iseenda tunnetuse.

 

Me võime küll luua nö väliseid näilisi turvalisuse kogemusi - sõprusringkonnad, suuerm kogus raha pangaaarvel, kindlustused jms, aga tegelikult sügav sisemine kindlustunne saab alguse mitte väliste tegurite kogemusest, aga iseenda sees tundest ja energeetilisest ühendatusest maa-energiaga - armastusest elu suhtes ja planeedi suhtes, iseenda elu suhtes ja teadmisest ning tundest, et igas olukorras on olemas suurepärane lahendus ning et oled kogu aeg hoitud ja kaitstud, ükskõik, mis välises maailmas toimub.

 

See energeetiline toetus, mida saame oma esivanematelt, kes on juba planeedilt lahkunud, on kogemus, mida on vaja ise taasluua, kui tunned, et ühendus on katkenud või tunned end üksiku ja hüljatuna. Universumi seadus on see, et meil on maapealsete hingedena tarvis osata ise ühendust võtta, kui soovime abi nö nähtamatust maailmast.

 

Kõik on omavahel ühenduses ja kõikidel kogemustel on nii edasiulatuv kui tagasiulatuv vägi.

 

See tähendab seda, et kuigi võib tunduda, et minevik mõjutab meie olevikku ja seeläbi tulevikku, toimib see süsteem ka teistpidi – kui me praeguse aja energiates teeme otsused ja palved ja selged uued seadistused ja programmeeringud vabastada, kustutada ja neutraliseerida enda DNA-s ja geneetikas need kalduvused, hoiakud või ka võimalikud haigused, mis ei ole meie kõrgema tee hüvanguks, siis võivad sellest terveneda või tasakaalustuda peale meie endi ka kõik põlvkonnad enne ja peale meid. See tervenemine kandub üle, sest oleme multidimensionaalselt kõik ühenduses!

 

DNA-d on võimalik muuta, seda on selgeks teinud ka meie sõbrad teadlased. Seda saabki teha läbi enda uute otsuste, sõnade, energeetiliste seadistuste, mida saad õppida ise tegema näiteks ka Maagilise Reiki internetikoolitusel.

 

SAAD KOHESELT KUULATA JA ALLA LAADIDA KA MP3 SPETSIAALSE ENERGIASEANSINA SELLE TEEMA VÄESTAMISEKS

Selle nädala seanss on spetsiaalselt pühendatud sellele, et saaksime kiiret ühendus enda kõrgema mina, sügava rahu kogemusega, tugeva õnnistuse kogemuse ja õnnistuse läbi ühenduse ka enda esiemade ja esi-isade väe ja toetusega. Läbi rahu saab sündida uus tugevus, mõistmine ja teadmine, inspiratsioon edasiseks eluks kõrgeimal moel. Sa väärid elamist tõelises rõõmus ja armastuses, mis kiirgub sinu enda seest tervesse maailmasse!

 

Suur aitäh ka annetuse eest!

 

Küsimuste korral võta palun julgesti ühendust stella.shakti@gmail.com

 

 

 

 

***

See on puhastav ja selgust loov protsess, kus läbi õnnistuse saatmise häälestub terve meie keha ümber armastuse sagedusele.Oled oodatud ja armastatud! Seanss on häälestatud olema kõikide hingede kõrgeima tee hüvanguks.

Seansi käigus vabastame vanad mittetoetavad mustrid ja suuname energia uuele ümber. See on lihtne, väga tõhus ja toimiv kaugreiki seanss.

Seansi vastuvõtmiseks käivita allolev mp3 või lae see endale eelnevalt internetist oma arvutisse alla. Seejärel lihtsalt sea end mugavalt istuma või heida mõnusalt pikali, võid seda vastu võtta ka uneajal.

Ja ütle enda südames:

***OLEN TÄNULIK KÕIGE EEST.***

Hea, kui saad ärgates või üles tõustes teha oma päevikusse märkmeid ja üles kirjutada ka seonduvad unenäod, neis võib olla vajalikke vihjeid tuleviku tarvis.
Keskendu seansi ajal lihtsalt keha tunnetusele ja sügavale hingamisele.

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole. Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim! Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!


Reiki kohta saad lisaks lugeda siit.


Õnnistust!
Stella

 

MAAEMA JA ESIVANEMATE ÕNNISTUSStella Shakti 2019
00:00

 

 

Seansi eest saad teha endale meelepärase annetuse, kui seda veel teinud pole:

MTÜ Südamekeskus 

IBAN: EE507700771001082851

Selgitus: annetus

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

 

SEANSS ON SALVESTATUD SEPTEMBRIS 2019

bottom of page