top of page

Siit lehelt saad kuulata ja alla laadida järgmist faili:

MEDITATSIOON

JULGEN VASTU VÕTTA KOGU HEA

Elamine tasakaalus tähendab, et me võtame vastu ja jagame. Kui üks neist on suletud või takerdunud, takerdub ka teine.

 

Seanss on mõeldud neile, kes soovivad:

* õppida enda mõtteid ja keskendumist hoidma sellel, mida tõeliselt soovitakse kogeda

* vabastada enda energiaväli ebatervetest uskumustest ja hoiakutest, käitumisharjumustest ja ebakindlusest

* võimendada enda unistuste elu elamist

* luua uue reaalsuse, kus oleme nii vastu võtjad kui ka jagajad

* ületada sisemised blokeeringud seoses külluse vastu võtmisega

* teistele ja endale anda enam, kvaliteetsemat või võimsamat kogemust, küllusevoogu või mistahes viisil armastust – anda saame ikka siis, kui meil on, mida jagada ja selleks on vaja osata ise ka eelnevalt vastu võtta

 

Küllusevoo toimimisest lähemalt, võta siit palun, mis sulle sobib ja kaasa heliseb ja ülejäänu jäta lihtsalt kõrvale.

 

Selleks, et tekiks tervislik energiaringlus, on tarvis, et:

 

* selleks on südmes olemas kutse e meeldimise tunne

Paljud inimesed küll ütlevad, et tahaks rohkem raha, paremat suhet vms, aga sisemuses tunnevad raha suhtes põlgust, rikaste inimeste suhtes kadedust ja ei usu armastava suhte võimalikkusesse – kõik sellised eluhoiakud on aga takistused, miks uus kogemus ellu tulla ei saa. Siin on vaja lisaks seansi kogemusele ka päris kindlasti oma uskumustele ja eluhoiakutele ausalt otsa vaadata, need endast välja kirjutada ja luua uued programmeeringud, mismoodi elada tahad.

 

* on tarvis ise energiavoog käivitada

Energiavoo käivitamise all pean silmas seda, et kui me soovime midagi enda ellu, on meil tarvis olla sellele avatud, aga ka ise panustada. Mitte oodata nagu lapsed suud ammuli peas, kuniks emme neile midagi maitsvat pakub, vaid ise olla ettevõtlik ning pakkuda teistele inimestele seda, mida nemad soovivad või vajavad ning osaleda elu kaasloomises.

 

* on tarvis ennast väärtustada

Kui sina ennast ei väärtusta ega väärilist tasu julge küsida oma töö eest, siis ei julge sageli inimesed, kes ennast väärtustavad, su teenuseid kasutada, arvates, et sa pole selle ala meister. Muidugi võid alati teha ka heategevust, aga tavatöös ole palun endaga aus – kui teed asju armastusega, hea kvaliteediga, siis julge kaseda teistele teada anda ning vastu võtta väärilist tasu.

 

* kui energiaringlus on takerdunud, ole endaga aus, et seesama sinu armas ja väärtuslik elukorraldus hakkab peale sinust – sina oled end senini selliselt väärtustanud ja kogenud seesugust elu. Kui tahad kogeda uutmoodi elu, on tarvis panna oma enese väärtustamise latt kõrgemale.

 

* mäleta, et kui mingid asjad ei toimi ja jätkuvalt peale proovimist ja katsetamist ei lähe tööle, siis on universumil sulle midagi palju paremat plaanis! Ära jäta elamise nautimist maha, vaid enda negatiivsed eluhoiakud ja näed, et uued lahendused ja lahedad algused hakkavad ennast näitama! 

 

Võid seda meditatsiooni kuulata nii mitmeid kordi, kui tahad. Iga kord kuulates puhastad enda küllusevoo toimimist ning saad häälestuda järjest kandvamasse eluvoogu.

 

Õnnistused sulle ja su perele!

 

Armastus suudab kõike tervendada!

Stella

 

 

 

Seansi kuulamise soovitused

 

Tere tulemast seanssi kogema!

 

Võid seda vastu võtta vabalt valitud ajal ja kohas. Saad seansi salvestist kuulata otse internetist.

Seansse hoiame internetis üleval vähemalt 3 kuud, aga ei garanteeri nende olemasolu peale 6 kuud.

 

Inimeste vastukaja on näidanud, et toimib sama hästi kui kohapeal seanss. Paremaks keskendumiseks saad alla laadida endale ja seansi salvestise ja vastu võtmise ajal kuulata.

 

Vastunäidustusi tasakaalustava seansi kogemiseks pole. Kui tunned kutset osaleda, oled selleks ka valmis. Terviklikkuse seansse võib kogeda nii palju kui süda kutsub. Terviklikkus tähendab armastuse energiat. Mida enam oleme armastuse energias, seda suuremas voos saame toimetada. Seepärast soovitan ka ise tulla õppima kui kogemus meeldib ja huvi pakub.

 

1) Seansil osaleda võid kus iganes see Sinu jaoks mugav on.

Võid lihtsalt lõõgastuda ning võtta vastu pühitsuse omaenese väelt. Mina praktikuna ei muuda Sinus midagi. Mina olen inspiratsiooniks sinu valguskehale. See on Sinu enda sisemine tarkus, mis otsustab, mil määral selle valguse- ja armastusevooga kaasa võnkuda!

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole.

Või koged kõigepealt enda vanade mõtete, tunnete, stresside vabanemist, enne kui paremaks läheb.

Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim!

 

Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!

 

 

2) Seansi ajaks on hea kui saad mugavalt heita pikali kohas, kus saad olla segamatult, kuulata vastavat mp3, võid panna ka näiteks küünlad või teha oma olemine nii mõnusaks kui võimalik. Seansi vältel hingata sügavalt ja hoida tähelepanu oma kehas. Kui tulevad mingid tunded, visioonid, tundmused, las nad lihtsalt olla. Luba kõigel sündida, ei pea sundima end kuidagi. Siis peale seanssi võid kirjutada üles, mida kogesid ja kui raatsid, võid ka mulle saata paar rida. Ent see ei pea sündima täna, võid ka näiteks järgmisel hommikul. Kui tunned, et jääd magama, siis ka see on ok ka seansi ajal :)

 

 

Sügav hingamine aitab alati kaasa, keskenduma ja pingutama ei pea, lõdvestumine on kõige olulisem. Kui tunned, et on palju pingeid ka seansi ajal, siis see tähendab suurt vabanemist ja see on ka väga hea :)

 

 

Sügavamaks lõõgastumiseks on hea kui aeglustad oma hingamist. Sügav hingamine aitab aju võnkesagedusel rahuneda ning mõtetel vaibuda. Hakka tähele panema väikseseid pause, mis mõtete vahel on, nendest saavad üha suuremad ja kestvamad rahu seisundid kui selliselt end treenida.

 

 

3) Palun joo ka kindlasti piisavalt puhast vett või vedelikku, mis aitab keha puhastada!

Seanss ei asenda tavameditsiooni, aga on loodud olema toetavaks ja tasakaalustavaks vahendiks.

 

4) Miks on hea seansi eest annetus saata?

Esiteks meeldib mulle, et mul on head töövahendid, et neid seansse teha, see tähendab, et mul on tarvis arvutit, kõlareid, pildipanka, arvutiprogramme, aega, et mul on toas soe ja mõnus olla. 

 

Teiseks meeldib mulle ennast harida, nii õpin pea kogu aeg midagi juurde, et neid teadmisi ja praktilisi kogemusi ka teiega jagada. Iga õppeprotsess võtab aga samuti aega ja vajab ressursse. 

 

Kolmandaks olen avastanud, et mida enam ma ise tänutundega küllust teistega jagan ja mida enam teevad seda ka teised, seda enam suureneb ka rahaline sissevool. Seega – andes tänuga, kasvab ka juurdevool tänuga! Ja see on täpselt see, mida ma Sulle kui seansi kogejale soovin – et näeksid, kuidas küllus ja rahaline voog Su elus kasvada saab.

 

Olen täheldanud, et inimesed, kes investeerivad oma isiklikult loodud küllust, võidavad seanssidest enam, sest nad oskavad seda teadmist ja kogemust enam väärtustada. See on investeering iseendasse.

 

Tulgu iga investeering Sulle tuhandekordselt rõõmu ja lahedusega tagasi. Või midagi veel paremat ;)

 

Ja juhul kui Sul on tarvis ja tunned teisiti, kirjuta mulle ja leiame mingi muu energiavahetuse vormi, mis mõlemile rõõmu valmistab.

 

 

 

Võid lugeda Reiki kohta ka lähemalt siit.

 

 

Õnnistust ja helget seanssi!

Armastusega

 

Stella

 

 

 

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

 

 

KUULAMISEKS OTSE VAJUTA PUNASELE KOLMNURGALE

Julgus vastu võttaStella Shakti 2020
00:00

Seansi kogemus on annetuse* eest!

Aitäh sulle panustamise eest minu tegemistesse ja enda arengusse!

Aitäh, kui saadad annetuse**

(kui sa seda veel teinud pole :)

 

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

Annetus

 

*Kellega on erikokkulepe tehtud,

teie palun ärge rahalist panust saatke.

 

**mina kontrollima ei hakka, kas oled annetuse teinud kui seda kuulad või enda jaoks alla laed. Igaüks ise teab, missugust karmat ta endale luua tahab ja seega usaldan universumit ja sind, et teed parima otsuse ;)

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Aitäh, kui jätad siia ka enda seansi tagasisidet!

Tehniliste probleemide korral võta palun ühendust inspiratsioonikool@gmail.com

bottom of page