top of page

Siit lehelt saad kuulata ja alla laadida järgmist faili:

MINEVIKUVALUDE JA

-RASKUSTE VABASTUS

Uus kergus saab tulla sinna, kus on ruumi.

 

Seanss on mõeldud neile, kes soovivad:

* vabaneda minevikupainetest

* korrastada oma energiavälja, et magnetiseerida uusi imelisi kogemusi

* tõsta enda eluvibratsioonitaset

* kogeda suurte murede ja väiksemate probleemide lahustumist ja lahkumist

* hakata nägema lahendusi, uusi võimalusi

* olla oma elu kaptenid lihtsalt läbi elu lohisemise asemel

* tõusta oma teadvuses uuele tasandile, mis on täidetud armastuses

* kogeda rahu neis teemades, kus enne on olnud rahutus

 

Universum tühja kohta ei salli.

Kõik, kuhu teed ruumi ja sead selged taotlused, saab täituda uue ja värske, kõrgeimasageduslikuima kogemusega, mis vähegi võimalik.

Sinu otsus olla vaba ja õnnelik tõstab sind sellesse kohta, kui vanad valuahelad endast vabaks oled andnud.

 

Kingituseks sulle seansiga kaasa ka üks peatükk mu kohe ilmuvast raamatust SOOVIN ÕNNE. Saad raamatut kohe praegub ka ette tellida siitkaudu.

 

 

Palve juhuks, kui

TAHAN PROBLEEMILE LAHENDUST

 

 

Aitäh, kallis Armastus, et juhatad mind selgelt nägema, kui mu elus on probleem, mis vajaks minupoolset panust, et saaks tekkida lahend.

 

Aitäh, et saan koheselt aru, kas saan seda ise lahendada või vajan abi.

 

Aitäh, et keskendun koheselt lahenduse energiale ja seega magnetiseerin kõige kiirema, leebema, elegantsema ja lahedama lahenduse, mis võimalik. Olen juba ette tänulik, sest tean, et kõigele on lahendus olemas.

 

Aitäh, et ma olen tänulik tekkinud olukorrale, sest mõistan, et saan sellest midagi vajalikku õppida. Olen väga õnnelik ja tänulik, et lahendus on veel lihtsam, lõbusam ja rõõmustavam, kui olen seda senini arvanud.

 

Luban lahendustevool mind endaga kaasa kanda, ilma vastu punnimata – eriti juhul, kui ma ei tea, mida teha. Kui mõistuse arukus ja südame tunnetus annavad üheskoos märku, et see hetk on kohane, siis ülemõtlemise asemel hoopiski lõõgastun ja võtan aja maha.

 

Ma luban endal lõdvestudes ja lõõgastudes tõusta probleemi tasandist kõrgemale – rahu ja sisemise tarkuse lainepikkusele. Selles olukorras näen kõike selgemini ja lahendused tulevad minu ellu pingutusevabalt. Igas hetkes on juurdepääs Lõpmatu Armastuse e Lõpmatu Tarkuse võimsa potentsiaalivälja juurde.

 

Kasutan praegust hetke, et see uks enda jaoks avada. Hingan sügavalt, sulgen silmad ja tunnetan jalgades tugevat maandust, juuri, mis annavad mulle usalduse ja stabiilsuse. Seejärel kujustan Valguse väravat pea kohal avanemas, mille kaudu mu Kõrgema Mina tarkus saab selge juhatuse mulle edastada.

 

Avan oma südame ja toon endale huvipakkuva või murettekitava küsimuse südamesse ja lasen sellel kanduda Algallikasse koos palvega – kuidas tahan, et asjad oleks.

Tänan lahenduse eest juba ette.

 

Õige vastus saabub õigel hetkel.

 

 

Saad raamatut kohe praegub ka ette tellida siitkaudu.

 

Õnnistused sulle ja su perele!

 

 

Õnnistusega

Stella

 

 

 

Seansi kuulamise soovitused

 

Tere tulemast seanssi kogema!

 

Võid seda vastu võtta vabalt valitud ajal ja kohas. Saad seansi salvestist kuulata otse internetist.

Seansse hoiame internetis üleval vähemalt 3 kuud, aga ei garanteeri nende olemasolu peale 6 kuud.

 

Inimeste vastukaja on näidanud, et toimib sama hästi kui kohapeal seanss. Paremaks keskendumiseks saad alla laadida endale ja seansi salvestise ja vastu võtmise ajal kuulata.

 

Vastunäidustusi tasakaalustava seansi kogemiseks pole. Kui tunned kutset osaleda, oled selleks ka valmis. Terviklikkuse seansse võib kogeda nii palju kui süda kutsub. Terviklikkus tähendab armastuse energiat. Mida enam oleme armastuse energias, seda suuremas voos saame toimetada. Seepärast soovitan ka ise tulla õppima kui kogemus meeldib ja huvi pakub.

 

1) Seansil osaleda võid kus iganes see Sinu jaoks mugav on.

Võid lihtsalt lõõgastuda ning võtta vastu pühitsuse omaenese väelt. Mina praktikuna ei muuda Sinus midagi. Mina olen inspiratsiooniks sinu valguskehale. See on Sinu enda sisemine tarkus, mis otsustab, mil määral selle valguse- ja armastusevooga kaasa võnkuda!

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole.

Või koged kõigepealt enda vanade mõtete, tunnete, stresside vabanemist, enne kui paremaks läheb.

Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim!

 

Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!

 

 

2) Seansi ajaks on hea kui saad mugavalt heita pikali kohas, kus saad olla segamatult, kuulata vastavat mp3, võid panna ka näiteks küünlad või teha oma olemine nii mõnusaks kui võimalik. Seansi vältel hingata sügavalt ja hoida tähelepanu oma kehas. Kui tulevad mingid tunded, visioonid, tundmused, las nad lihtsalt olla. Luba kõigel sündida, ei pea sundima end kuidagi. Siis peale seanssi võid kirjutada üles, mida kogesid ja kui raatsid, võid ka mulle saata paar rida. Ent see ei pea sündima täna, võid ka näiteks järgmisel hommikul. Kui tunned, et jääd magama, siis ka see on ok ka seansi ajal :)

 

 

Sügav hingamine aitab alati kaasa, keskenduma ja pingutama ei pea, lõdvestumine on kõige olulisem. Kui tunned, et on palju pingeid ka seansi ajal, siis see tähendab suurt vabanemist ja see on ka väga hea :)

 

 

Sügavamaks lõõgastumiseks on hea kui aeglustad oma hingamist. Sügav hingamine aitab aju võnkesagedusel rahuneda ning mõtetel vaibuda. Hakka tähele panema väikseseid pause, mis mõtete vahel on, nendest saavad üha suuremad ja kestvamad rahu seisundid kui selliselt end treenida.

 

 

3) Palun joo ka kindlasti piisavalt puhast vett või vedelikku, mis aitab keha puhastada!

Seanss ei asenda tavameditsiooni, aga on loodud olema toetavaks ja tasakaalustavaks vahendiks.

 

4) Miks on hea seansi eest annetus saata?

Esiteks meeldib mulle, et mul on head töövahendid, et neid seansse teha, see tähendab, et mul on tarvis arvutit, kõlareid, pildipanka, arvutiprogramme, aega, et mul on toas soe ja mõnus olla. 

 

Teiseks meeldib mulle ennast harida, nii õpin pea kogu aeg midagi juurde, et neid teadmisi ja praktilisi kogemusi ka teiega jagada. Iga õppeprotsess võtab aga samuti aega ja vajab ressursse. 

 

Kolmandaks olen avastanud, et mida enam ma ise tänutundega küllust teistega jagan ja mida enam teevad seda ka teised, seda enam suureneb ka rahaline sissevool. Seega – andes tänuga, kasvab ka juurdevool tänuga! Ja see on täpselt see, mida ma Sulle kui seansi kogejale soovin – et näeksid, kuidas küllus ja rahaline voog Su elus kasvada saab.

 

Olen täheldanud, et inimesed, kes investeerivad oma isiklikult loodud küllust, võidavad seanssidest enam, sest nad oskavad seda teadmist ja kogemust enam väärtustada. See on investeering iseendasse.

 

Tulgu iga investeering Sulle tuhandekordselt rõõmu ja lahedusega tagasi. Või midagi veel paremat ;)

 

Ja juhul kui Sul on tarvis ja tunned teisiti, kirjuta mulle ja leiame mingi muu energiavahetuse vormi, mis mõlemile rõõmu valmistab.

 

 

 

Võid lugeda Reiki kohta ka lähemalt siit.

 

 

Õnnistust ja helget seanssi!

Armastusega

 

Stella

 

 

 

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

 

 

KUULAMISEKS OTSE VAJUTA PUNASELE KOLMNURGALE

Minevikuraskuste vabastusStella Shakti 2018
00:00

Seansi kogemus on annetuse* eest!

Aitäh sulle panustamise eest minu tegemistesse ja enda arengusse!

Aitäh, kui saadad annetuse**

(kui sa seda veel teinud pole :)

 

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

Annetus

 

*Kellega on erikokkulepe tehtud,

teie palun ärge rahalist panust saatke.

 

**mina kontrollima ei hakka, kas oled annetuse teinud kui seda kuulad või enda jaoks alla laed. Igaüks ise teab, missugust karmat ta endale luua tahab ja seega usaldan universumit ja sind, et teed parima otsuse ;)

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Aitäh, kui jätad siia ka enda seansi tagasisidet!

Tehniliste probleemide korral võta palun ühendust inspiratsioonikool@gmail.com

bottom of page