top of page

Siit lehelt saad kuulata ja alla laadida järgmist faili:

 

ENDA VÄE TAGASIVÕTMINE

JA UNISTUSTE JÕUSTAMINE

TEEMANT-TERVIKLIKKUSE PÜHITSUS

 

 

See seanss on mõeldud neile, kes soovivad:

* tõusta hirmu ja ärevuse tasandil suuremasserahusse ja tasakaalu

* kogeda rahu ja sisemist kindlustunnet

* ebamugavuse vahetada mõnusa eluvoo vastu

* taibata, mis on sinu elu-ülesanne ning selle täitumisele väge anda

* suurendada armastamise ja armastuse vastuvõtmise võimet

* kiirendada isetervenemisprotsesse kehas

* tasakaalustada tšakraid, energiakeha ja avada enda käte energiakeskused uuel võimsamal moel

* kiirendada eduvoogudesse liikumist

 

VÄES SAAVAD ELADA NEED, KES ELAVAD ARMASTUSES

 

Inimesed, kes ei armasta ennast ja elavad pooltõdedes, on sageli hädas, sest nad tunnevad ennast nõrga, väeti ja saamatuna. Armastus on kõige tugevam jõud. Energiavoog, mis pole armastusest kantud, on hirm. Meie valik inimestena on – kas elame armastuse voogudes ja kantuses või laseme hirmul end toita ja täita. Terviklikkuses elav inimene arvestab kõikide osapoolte parima saatuse võimalusega. Hirmus elav inimene ei vaata seda, mis kõigile parim on, vaid enamast katsub vaid iseennast kaitsta. Hirm väsitab, armastus annab jõudu.

 

Väsimus, kurnatus, ohvritunne, ärevus ja pinge on tegelikult aga mitte kellegi isiklik teema, vaid meie kollektiivne epideemia vastuseks loodusrütmides väljas elamisele. Selline sunduslik eluviis, kus inimesed on end sundinud tegema asju, mida tegelikult teha ei taha, algab ju sageli lapsepõlvest peale. Introvertide jaoks on lasteaed kui piinakamber, samamoodi kohustuslik koolipingis tukkumine ja koolikiusamiste üleelamine. Lisaks kui on pereseisene vägivald ja "irooniline naljatamine", mis võib kesta mõnede laste jaoks terve igaviku ehk siis kuni täisealiseks saamiseni, ongi toimunud juba varakult noorte inimeste emotsionaalne invaliidistamine.

 

See viib inimesi tihtipeale sõltuvuste ja elu eest põgenemise rajale.

Kuidagi ellu jäämine ja elu eest põgenemine läbi ületöötamise, narkootikumide, alkoholi või tubaka on peetud tavaliseks eluks. Aga see, kui midagi on palju, ei tähenda seda, et see oleks tegelikult normaalne.

 

Inimesed, kes tunnevad, et nad peavad muudkui teiste meele järgi olema ning ei saa enda moodi enda elu elada, võivad end aga väga väetina tunda. Ohvritunne, mida endale tihtipeale ei teadvustatagi. Arvatakse, et küllap tuleb keegi, kes meid lõpuks päästab. Aga tegelikult oleme kutsutud ise enda VÄE ENDALE TAGASI VÕTMA ja andestama sellele pimeda aja mängule. 

 

Kui inimene enda väge tagasi ei võta, siis selline eluviis viib tihtipeale soovini teisi kontrollida (et teised oleks lõpuks need head emme ja issi aseained, kes kunagi olemata jäid), karistada, viha pidada ja süüdistada. Süüdistamine on esimene tunnus selle kohta, et inimene tunneb ennast tegelikult ise süüdi. Vägivaldsus mistahes tasandil on märgiks, et inimene tunneb ennast nõrgana. Selliste inimestega suhtlemine võib olla väga kurnav ja väsitav ning kuna siis tunneme ise end väljaväänatuna, võivad ka endas taolised mustrid hakata üles kerkima.

 

Need on vanad karmatsüklid, mida oleme tulnud ümber tegema. 

On vaja mõista, et ükski kogemus pole isiklik ja mistahes elu oled varasemalt elanud, oled Algallika silmis sama armastatud kui kõige vooruslikum pühak. Sul on võimelik igal hetkel oma elus uus lehekülg pöörata.

 

Läbi vastutuse võtmise ja selgete otsuste elada armastuses, saavad kõik varasemad harjumus jaa käitumismustrid tagasi valgusesse lahustatud.

 

Me oleme inimesed ja on väga loomulik, et me pimedamast ajast valgemasse aega liikudes hakkame nägema oma vanade tegutsemiste "ebatäiust" või lausa "koledust". See aga ei tähenda, et me ise koledad oleksime. Need olid mustrid, mida me ühise valgusmeeskonnana tulime läbi enda elu vabsatama. Selleks, et mustrit vabastada, oli meil kõigepealt tarvis ise sellesse mustrisse sukelduda. Ja seejärel ärgata valgusele. Seega pole tarvis enam kellelgi tunda süüd, vaid lihtsalt võtta need valerüüd ja lood enda ümbert ja hoopiski ärgata uuena, puhtana, väekana, valgusena, Armastuse endana.

 

See seanss siin ongi selleks, et saaksime hästi leebelt ja elegantselt seda energeetilist muudatust teha, ka oma rakumälust ja kehapingetest vabastada kõik see, mis enam ei teeni, ega toeta.

 

Oled teretulnud ja väga väga armastatud!

 

Helget avardumist!

 

 

❤️

 

Kingituseks saad registreerijana lugeda ka peatükki mu juba ilmunud  raamatust SOOVIN ÕNNE, mis sisaldab 61 valgusepalvet, et me saaks tõsta end mistahes elumurest lahenduste ja uute võimaluste voogu.

Selle nädala palve:

 

Palve juhuks, kui. . .

TUNNEN SUURT RAHUTUST VÕI VALU

 

Aitäh, et ka sellel olukorral on lahendus. Aitäh, et võin seda lahenduse energiat endasse kohe sisse hingata. Ma olen nii lõpmatult tänulik ja õnnelik, et lahendus, mis minusse praegu laskub, on imeline, armastusküllane, lihtsust, kergust, rõõmu ja tänulikkust loov.

 

Ma olen nii õnnelik ja tänulik, et täna on mu elu parim päev ja ma mõistan, kuidas iga olukord on mind arendanud ja edasi aidanud, isegi kui see on alguses tundunud väga ebamugav.

 

Ma kuulan oma sisetunnet ja küsin oma südamelt, mida ta vajab, mida mu keha vajab, mida mu hing soovib just praegusel hetkel kogeda ja mida ette võtta, et minusse tuleks taas armastus, rahu ja kergus.

 

Ma olen nii tänulik, et minu tõeline tuumolemus on rahu, rõõm ja Armastus ja palun, et mu Kõrgem Mina võtaks nüüd juhtimise mu elus üle. Aitäh, et julgen naerda ka kõige tobedamates olukordades ja ei jää tõsiduse porilompi igavesti seisma, vaid astun julgelt oma elus uuele kogemusele tänu ja algaja meelega vastu.

 

Minu hing teab, miks see kogemus mulle praegu vajalik on ning ma valin tema sõnumeid mulle kuulatada. Kui see on minu sisetundega praegu kooskõlas, panen peale kõige lemmikuma rahuliku muusika ja lõõgastun ja küsin oma keha juhatust, mida ta vajab, et ma taas end suurepäraselt tunda võiks.

 

Kui see ei tundu hea idee, panen peale metsikult mõnusa tantsumuusika ja tantsin selle tunde või ebamugavuse endast välja. Kui ka see ei tundu kohaseim, võtan paberi ja pastaka ja palun, et süda kirjutaks mulle kirja tema soovituste, soovide ja juhendusega edasiseks eluks.

 

Võib-olla tahan sellest oma murest kellegagi rääkida – ka see on superidee, kui ma tunnen, et tahan seda teha. Ma olen iseenda jaoks täielikult kohal ja ei põgene, vaid kuulan enda sisemise lapse, enda sisetunde lõpuni ära.

 

Kõigele on olemas suurepärane lahendus.

 

 

Õnnistusega

Stella

P.S. Seanss on salvestatud novembris 2020 Eestis

 

 

 

Seansi kuulamise soovitused

 

Tere tulemast seanssi kogema!

 

Võid seda vastu võtta vabalt valitud ajal ja kohas. Saad seansi salvestist kuulata otse internetist.

Seansse hoiame internetis üleval vähemalt 3 kuud, aga ei garanteeri nende olemasolu peale 6 kuud.

 

Inimeste vastukaja on näidanud, et toimib sama hästi kui kohapeal seanss. Paremaks keskendumiseks saad alla laadida endale ja seansi salvestise ja vastu võtmise ajal kuulata.

 

Vastunäidustusi tasakaalustava seansi kogemiseks pole. Kui tunned kutset osaleda, oled selleks ka valmis. Terviklikkuse seansse võib kogeda nii palju kui süda kutsub. Terviklikkus tähendab armastuse energiat. Mida enam oleme armastuse energias, seda suuremas voos saame toimetada. Seepärast soovitan ka ise tulla õppima kui kogemus meeldib ja huvi pakub.

 

1) Seansil osaleda võid kus iganes see Sinu jaoks mugav on.

Võid lihtsalt lõõgastuda ning võtta vastu pühitsuse omaenese väelt. Mina praktikuna ei muuda Sinus midagi. Mina olen inspiratsiooniks sinu valguskehale. See on Sinu enda sisemine tarkus, mis otsustab, mil määral selle valguse- ja armastusevooga kaasa võnkuda!

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole.

Või koged kõigepealt enda vanade mõtete, tunnete, stresside vabanemist, enne kui paremaks läheb.

Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim!

 

Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!

 

 

2) Seansi ajaks on hea kui saad mugavalt heita pikali kohas, kus saad olla segamatult, kuulata vastavat mp3, võid panna ka näiteks küünlad või teha oma olemine nii mõnusaks kui võimalik. Seansi vältel hingata sügavalt ja hoida tähelepanu oma kehas. Kui tulevad mingid tunded, visioonid, tundmused, las nad lihtsalt olla. Luba kõigel sündida, ei pea sundima end kuidagi. Siis peale seanssi võid kirjutada üles, mida kogesid ja kui raatsid, võid ka mulle saata paar rida. Ent see ei pea sündima täna, võid ka näiteks järgmisel hommikul. Kui tunned, et jääd magama, siis ka see on ok ka seansi ajal :)

 

 

Sügav hingamine aitab alati kaasa, keskenduma ja pingutama ei pea, lõdvestumine on kõige olulisem. Kui tunned, et on palju pingeid ka seansi ajal, siis see tähendab suurt vabanemist ja see on ka väga hea :)

 

 

Sügavamaks lõõgastumiseks on hea kui aeglustad oma hingamist. Sügav hingamine aitab aju võnkesagedusel rahuneda ning mõtetel vaibuda. Hakka tähele panema väikseseid pause, mis mõtete vahel on, nendest saavad üha suuremad ja kestvamad rahu seisundid kui selliselt end treenida.

 

 

3) Palun joo ka kindlasti piisavalt puhast vett või vedelikku, mis aitab keha puhastada!

Seanss ei asenda tavameditsiooni, aga on loodud olema toetavaks ja tasakaalustavaks vahendiks.

 

4) Miks on hea seansi eest annetus saata?

Esiteks meeldib mulle, et mul on head töövahendid, et neid seansse teha, see tähendab, et mul on tarvis arvutit, kõlareid, pildipanka, arvutiprogramme, aega, et mul on toas soe ja mõnus olla. 

 

Teiseks meeldib mulle ennast harida, nii õpin pea kogu aeg midagi juurde, et neid teadmisi ja praktilisi kogemusi ka teiega jagada. Iga õppeprotsess võtab aga samuti aega ja vajab ressursse. 

 

Kolmandaks olen avastanud, et mida enam ma ise tänutundega küllust teistega jagan ja mida enam teevad seda ka teised, seda enam suureneb ka rahaline sissevool. Seega – andes tänuga, kasvab ka juurdevool tänuga! Ja see on täpselt see, mida ma Sulle kui seansi kogejale soovin – et näeksid, kuidas küllus ja rahaline voog Su elus kasvada saab.

 

Olen täheldanud, et inimesed, kes investeerivad oma isiklikult loodud küllust, võidavad seanssidest enam, sest nad oskavad seda teadmist ja kogemust enam väärtustada. See on investeering iseendasse.

 

Tulgu iga investeering Sulle tuhandekordselt rõõmu ja lahedusega tagasi. Või midagi veel paremat ;)

 

Ja juhul kui Sul on tarvis ja tunned teisiti, kirjuta mulle ja leiame mingi muu energiavahetuse vormi, mis mõlemile rõõmu valmistab.

 

 

 

Võid lugeda Reiki kohta ka lähemalt siit.

 

 

Õnnistust ja helget seanssi!

Armastusega

 

Stella

 

 

 

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

 

 

KUULAMISEKS OTSE VAJUTA PUNASELE KOLMNURGALE

Väe tagasivõtmine ja unistuste...Stella Shakti 2020
00:00

Seansi kogemus on annetuse* eest!

Aitäh sulle panustamise eest minu tegemistesse ja enda arengusse!

Aitäh, kui saadad annetuse**

(kui sa seda veel teinud pole :)

 

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

Annetus

 

*Kellega on erikokkulepe tehtud,

teie palun ärge rahalist panust saatke.

 

**mina kontrollima ei hakka, kas oled annetuse teinud kui seda kuulad või enda jaoks alla laed. Igaüks ise teab, missugust karmat ta endale luua tahab ja seega usaldan universumit ja sind, et teed parima otsuse ;)

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Aitäh, kui jätad siia ka enda seansi tagasisidet!

Tehniliste probleemide korral võta palun ühendust inspiratsioonikool@gmail.com

bottom of page