top of page
b-tk-fb.png

Tervendava Kunsti

e-koolitus Marje Berlokko ja Stella Shaktiga

järgmine koolitus 10.02.2024

Koolitus nii algajaile kui ka juba edasijõudnud loovusefännidele – oodatud on igas vanuses inimesed! Saad osaleda kas omapead või kasvõi terve perega!

Eriti sobilik neile, kes tahaks alustada uutmoodi ja uues hoos enda inspiratsioonivoo avamist.

KURSUSEL* SAAD
 • vabastada oma hirmud ja blokeeringud seoses piltide loomise, hääle avamise või kirjasõna kaudu enda väljendamisega – võid kasutada kõiki kolme või ka soovi korral vaid ühte neist väljendusviisidest

 • kogeda mõnusaid meditatsioone loovuse ja inspiratsioonivoo avamiseks

 • valida suure hulga loovuse avamise harjutuste vahel – eelnev kunstikogemus pole absoluutselt vajalik – kui saad paberile tõmmata kriipsu või maalida täpi, siis saad sel kursusel ka osaleda! Võid teha läbi kõiki harjutusi või valida, missugune sind parasjagu kõnetab

 • õppida tundma eri kunstivahendeid ka klassikalise loomise võtmes. Stella: olen ise küll juba varem õppinud eri kunstikoolides, aga nii head ja ülevaatlikku õpetust nagu Marje seda oma videodes jagab, pole ma varem ise kogenudki! Sain hulganisti targemaks nii õlivärvi, pastellide kui ka muude praktikate osas!

 • kasutada endale sobivaid kunstitarbeid, ei pea kalleid ja keerulisi asju ostma – alustuseks piisab täiesti ka lihtsast joonistuspaberist, harilikust pliiatsist ja mingist komplektist (pliiatsid või/ ja värvid – akrüül, õli või akvarell).

 • nelja nädala jooksul meilt neli linki eri nädala materjalide juurde, mis koosnevad videodest, audiofailidest, kirjalikest õpetustest ning nippidest, kuidas enda igapäevaelu palju helgemaks ja kirevamaks luua 

 • saad liituda ka meie privaatse FB-grupiga, kus saad näha teiste töid ja ka enda omasid jagada vaatamiseks – kõik jagatav on alati kriitikavaba! Me ei anna üksteisele hinnanguid, vaid lihtsalt õpime neutraalselt vaatlema

 • eesmärk ei ole teha kunsti lihtsalt kunsti pärast või kedagi matkida, vaid avada enda loovus ja rõõm millegi uue kogemisest ning avastada enda võimeid

 • õppida, kuidas luua lihtsalt loomislusti pärast ja võimalik, et seeläbi kogeda ka stressi vabanemist ja tervenemist – kunstiteraapia on üle maailma paljudes riikides ametlikult kasutuses ka taastusravis ning väga hea viis, kuidas pimedatesse õhtutesse tuua rõõmsamad noodid, et üle saada ka näiteks posttraumaatilisest stressist või ülemõtlemisest

 • kogeda elu uutmoodi nägemist ja võimalik, et tunda ennast peale selle kursuse läbimist kui täiesti uus inimene – maailm muutub, kui me õpime maailma nägema uutmoodi – mitte kui kannatuste rada, vaid loovuse allikat ja inspiratsiooni-varakambrit

KURSUSEKS VAHENDID

Ei ole vaja keerukaid ja kalleid kunstivahendeid:

alustuseks piisab, kui sul on

 1. joonistusplokk või valget või värvilist paberit

 2. harilik pliiats, kustukumm, teritamiseks nuga või teritaja, pulgaliim, käärid

 3. mingi komplekt midagi, millega saad värvilisemat joont teha

 4. koht, kus luua – võib olla ka põrandal istudes või mõne kaustiku peale asetatuna paber sülle võtta

 5. avatud meelt ja soovi avastada enda jaoks midagi uut ning mängulist

See on väga kursus ka neile, keda on kunstitunnis kringliks ehmatatud ja halbade hinnete ja kriitika tõttu oled oma loomiselusti lukku keeranud. Nüüd saame selle rõõmu taas lahti sulatada ja lasta hõrkudel enda üllatamise kogemustel oma elunaudingu taas ausse tõsta!

Kogu kursus on vabatahtlik. Kui sa ei taha kellegagi oma loomingut jagada, kohustusi pole! Kui aga tunned, et heal meelel lubad oma vool end juhatada, et pilte ka teistega jagada, siis see võimalus on meie FB grupis täiesti olemas!

KOOLITUSE FORMAAT

Kursus koosneb videoloengutest, kirjalikest materjalidest ja helifailidest, mida edastame sulle 4 nädalavahetuse eel. 

Võid koolitust läbida endale sobivatel aegadel, piiranguteta.

Koolitus sisaldab lihtsaid juhendeid, soovitusi ja ka juhendatud meditatsioone, et enda voog täielikult avada..

Saad materjalidega tutvuda endale sobivatel aegadel, ei pea olema kindlal ajal arvuti taga! Kursus jääb sulle vaadatavaks vähemalt 2 aasta jooksul!

Koolituse ametlik kestvus 4 nädalat. Võid neid harjutusi ja kõike üle korrata ja teha nii palju, kui vähegi süda kutsub!

SUL ON PERSONAALSE TOETUSE VÕIMALUS TERVE KOOLITUSE VÄLTEL JA KA PEALE SEDA!

Saad esitada ka küsimusi otse Stellale või Marjele messengeri kaudu ning lülituda soovi korral ka FB toetusgruppi, kus saad suhelda nii Stella kui ka teiste kaas-loojatega.

 

 

KURSUSE LÄBIVIIJATEKS ON

Marje Berlokko

Stella Shakt

Mõlemad on pikaajalise kunstiharidusega, Marje jaoks on kunstnikuks olemine lausa üks elu kõige vägevamaid eneseväljenduse vahendeid olnud. Marje juures saad võtta ka eratunde Raplas või online vahendusel, saad võtta lisatunde, et valmistuda ka näiteks kunstikooli sisseastumiseks või kui on mingi erilisem projekt, mille kohta tahaksid asjalikku ja toetavat ning armastusküllast nõu.

Marje on ka Maagilise Reiki Meister ja Teemant-tervenduse praktik.

Stella on lõpetanud nii Tartu Lastekunstikooli kui ka praeguse Pallase (omal ajal Tartu Kõrgema Kunstikooli nime all), lisaks õppinud veedalikku kunsti ka Taanis ja praegu on õppimas kunstiterapeudiks.

Stella on ka Maagilise Reiki Meister ja mitmete e-koolituste ja inspiratsiooniraamatute autor, meditatsioonide kanaldaja ja igatepidi loovuse andunud fänn.

KOOLITUSTASU

Koolitus on kogetav kõigile annetuse eest:

Tavahind ühele 166€ / Perele 188 €

SOODUSHIND kuni 20. jaanuarini

Soodushind 144€

(nii perele kui ükshaaval – sama hind)

Mitmekesi osaledes palun täitke eraldi ankeedid, et oleks kõigi osalejate e-mailid

Kui need variandid tunduvad ikkagi ülejõu käivat, palun kirjuta julgesti inspiratsioonikool@gmail.com oma ettepanekuga ja leiame lahenduse!

Annetuse koolituse eest saad mugavalt teha

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

Selgitus: tervenduskunsti annetus + Osaleja Nimi

*koolitusel osalemine ei asenda tavameditsiini ega tervemõistuslikkuse kohaselt elamist – enese tervendamist läbi selle kursuse saab igaüks teha oma vastutusel, kursuse juhendajad ei vastuta inimeste tervisliku seisundi eest

Registreeri TK
e-koolitusele
Mis ajal sulle meeldib endale aega võtta

Oled koolitusele registreeritud! Võtame sinuga koolituse alguskuupäeval ühendust!

 

 

bottom of page