top of page

Teemant-tervenduse I faas

Jätkame mõnusa uue vooga

TEEMANTITE AKTIVEERIMINE

Nädala jooksul iga päev u 15 min,

esimesel päeval u 25 min

Pühitsused terveks armastuse-nädalaks

e Tšakranädal - igaks päevaks maiuspala

Jätkame meie maagilise valguseteekonnaga!
Kas oled valmis!?
Lõpmatult minus, lõpmatule Sinus,
ja austuses igasse meie valikusse, alustagem!

 

Õnnelikud inimesed kogevad õnnelikke kogemusi.

Siin on meile lühike meditatsioon täna kannab nimetust SA OLED TÄIUSLIK ja need 8 min on spetsiaalselt selleks, et saaksid end õnnelainesse häälestada.
Kui Sul on aeglane interneti-ühendus, lae see meditatsioon endale kõigepealt arvutisse, et heli poleks katkendlik.
Hoolitse, et saad olla selle aja segamatult, helida pikali või säti mugavalt istuma.
Hinga sügavalt, võid sulgeda ka silmad, et paremini tunnetada.
 

Sissejuhatus armastuse nädalasse - täiuslikult ;)

Käivita helisalvestis ja naudi – olgu see Su elu parim nädal ja nii ka iga järgmine. Peale kuulamist palun loe siit edasi.

 

Tänasest alates igal päeval 7 päeva järjest saad siit kuulata ja vastu võtta tšakratervendus-sessiooni. Iga päeva juurde kuuluvat lühi-meditatsiooni soovitan kuulata hommikul enne päeva juurde asumist.

Loe kindlasti lisaks ka eelmise loomepunkti tšakrateemasid ja soovitan õppida selgeks iga tšakra omadused, tasakaalustamise viisid, et oskaksid end kiirelt aidata, kui tarvis.

 

Meditatsiooni kuulates palun kujusta teemantit enda selles tšakras, mille kohta meditatsioon käib.

1. päev JUURKESKUS

Su süda teab, mis on Sinu kõrgeim tee. Kui juhindud oma tegudes ja otsustes nüüdsest armastusest ja valgusest, saab Su elu täidetud suure rõõmu ja rikkusega igas eluvaldkonnas! On oluline jääda seejuures maandatuks, ühendusse oma keha ja rahuga, sest nagu puud saavad kasvada kõrgeks, kui neil on tugevad juured, saame ka meie kogeda kõrgeid sagedusi, kui oskame olla seejuures lõdvestunud ja tänutundes.

 

Kui juurkeskus on tasakaalust väljas või töötab ebaefektiivselt, võib inimene kogeda enda elus apaatiat, väsimust, füüsilisi vaevusi, kurnatust, vaesuse ja puuduse tunnet, ärevust ja muretsemist.

Tugeva juurkeskuse korral kogeb inimene elujõudu, elurõõmu, tasakaalu, muretust, küllust ja heasoovlikkust. Lisaks on see ka maise rikkuse ehk raha-teemadega seotud keskus, seega on ülioluline, et hoiaksime enda maa-ühenduse korras.

Asukoht umbes sabakondi juures, võid värvusena kujustada PUNAST.

Taotlus, mis käivitab ja hoiab Sind maandatud:
MA USALDAN ELU JA TAOTLEN TUGEVAT MAANDUST

 

Toidud, mida soovitan süüa juurkeskuse tugevduseks on igasugused söödavad juurikad, sh peet, kaalikas, porgand, bataat, kartul jne.

Loomulikult tasakaalusta neid ka rohelise salati ja piisava vedelikuga.

Ideaalne juurkeskuse toit on juurikatest tehtud soe supp.

 

Kindlasti soovitan teha ka jõutrenni lihastele, kui tahad, et sul oleks suurem rahu tunne. Korrasta enda suhtumist rahasse, küllusesse, korista kodu, hoolitse keha ja maise heaolu eest.

 

Kristallid: turmaliin, hematiit, punane jaspis, suitsukvarts, verekivi

 

Ilusat rahuküllast päeva!
 

2. päev LOOMEKESKUS

Kas soovid kogeda suuremat voolamist ja loomingulisust? 
Jah!? Siis see on Su õnnepäev!

 

Kui loomekeskus on taskaalust väljas, kaob inimese loomingulisus ja spontaanne elurõõm. Võivad esineda ka depressioonihood, vaimne kõrvalekalle, emotsionaalne tasakaalutus, ülevoolavad tunded vahelduvad apaatiaga, enda alla surumine, viha, stress, pinged, esineda sõltuvused (emotsionaalsed, füüsilised), klammerdumine ja omandi-ihalus, üleliigne seksuaalsuse vajadus või vastikus seksuaalsuse suhtes.

Kui loome-seksuaalkeskus on tugev ja tasakaalus, kogeb inimene suurt selfgust, elurõõmu, kergust, lihtne mõista enda tundeid, saada ühendust enda naudinguga igal valitud hetkel, olla elujõuline, karismaatiline, väljendada enda loomingut ja seksuaalsust vabalt ja näha maailma nii nagu see on, tahtmata seda ümber teha või kedagi või midagi moonutada. See toob suure vaimse loomevõime nagu näiteks kirjanikel, maalikunstnikel, tantsijatel, lauljatel jne.

Taotlus: ARMASTAN ENNAST, MIS IGANES MU ELUS TOIMUNUD ON

 

Asukoht umbes alakõhupiirkonnas, võid värvusena kujustada ORANŽ.
Loomekeskus on seotud sugunäärmete talitlusega.

Toidud, mida soovitan süüa loomekeskuse väestamiseks on igasugused oranžid toidud, kõrvits, paprika, oranžid tomatid, vürtsid, tooršokolaad, spargel, goji marjad, maca, Brahmi pulber või Aswagandha pulber, Catuaba pulber. Neid pulbreid saab ökopoodidest,

Hea on teha ka veeprotseduure nagu vann või saun ja kogeda ka armastusega tehtud massaaži. Sensuaalsus, õrnus ja lähedus on loomulikud elu kogemused. 
Kui oled oma ellu uut partnerit valimas või kahtled oma praeguses valikus, siis vaata, kas teed ikka allahindlusi, kuigi tead, et ei peaks, või oled valinud tõesti selle, mis Sulle kõige enam meeldib?!

 

Kristallid: karneool, tsitriin, mäekristall, oranž kaltsiit, merevaik, kuukuvi

Imelist päeva!
Stella

3. päev PÄIKSEPÕIMIK

Kas soovid kogeda suurt ENESEKINDLUSE JA JULGUSE VOOGU? 
Teada ja ära tunda selgelt, kes oled ja mida oled tulnud siia maailmasse looma? Siis see on Su õnnepäev, sest korras päiksepõimik aitabki sellel kogemusel sündida, olla ja läbi Sinu Päiksena kiirata.

 

Kui päiksekeskus on blokeerunud või tasakaalust väljas, võivad esineda sisemise tahtejõu puudus, ei suuda alustatut lõpuni viia, seedehäired, emotsionaalselt raske teisi võtta nagu nad on, häiritus iseenda mõistmisel, kehtlused, süüdistamised, solvumised, enda võrdlemine teistega, näpuga näitamine, ohvritunne, ülemäärane jultumus, oma tahte peale surumine, enda õigustamine, domineerida soovimine või siis vastupidi – hoopis soovimine väikseks täpiks kokku ära tõmmata. Hirmud, ärevus, õudus-unenäod jne

Päiksekeskuse taskaalu ja terviklikkusega kooskõla korral kogeb inimene elurõõmu, suurt teotahet, energiat alustatut lõpule viia, koostöövalmidust ja head enesetunnet mõeldes enda elule. Ka kaasneb selle kogemusega selge äratundmine, kes ma tegelikult olen, mida elus teha soovin. Suudan aktsepteerida ennast ja teisi nagu kõik on. Suudan endale pakkuda parimat ja armastan ennast nii palju, et hoolitsen enda heaolu eest. Seedimine on korras ja korrapärane ning tuju hea.

REGULAARNE MEDITEERIMINE JA ENERGIASEANSID ON VÄGA SUUREKS ABIKS, SEST RAHUNEMINE ON KORRAS SEEDIMISE JA ARUKUSE ALUSEKS.

 

Asukoht umbes nabapiirkonnas, võid värvusena kujustada KULDKOLLAST.
Päiksepõimik on seotud kõhunäärme ja neerupealistega.

Toidud, mida soovitan päiksepõimiku tasakaalustamiseks, on kergemad toidud, supid, ühepajatoidud, süüa sooja toitu, süüa regulaarselt iga päev samal ajal, minna magama samal ajal ja ärgata samal ajal.

Kõiksugused kollased toidud ja vürtsid on väga head, toidus kasuta tublisti kurkumi (aitab tervendada põletikke kehas), süüa õunu. Paljud on väga suurt abi saanud ka hommikustest sellerimahla joomistest. Selle kohta saad lugeda ka A.W. Raamatust "Meditsiinimeedium".

Joo ka toidukordade vahepeal sooja või ingveriga vett. Kui keha seedib toitu halvasti, soovitan kindlasti ayurveda toidulisandeid juurde võtta. Näiteks nagu neem, probiootikumid, või juua tilliteed, ananassimahla enne toidukordade algust. 

Kasulik on teha joogat, sporti, tantsida. Kui on seedimisprobleemid, (sh ka candida, mis on tegelikult seedeprobleemide tulemus), pöörduda ayurveda arsti poole aurea.ee keskuses ja vaadata, mis toiduained Sulle üldse sobivad. 

 

Taotlus: MA HOIAN ENDA TEGEVUSED JA TAOTLUSED PUHTAD, KÕIGI KÕRGEIMAKS HÜVANGUKS

 

Kristallid: tsitriin, kollane kaltsiit, sodaliit, tiigrisilm, rutiilkvarts, obsidiaan, püriit


Väekat päeva!
Stella

4. päev SÜDA

Sinu süda on organ, mis arenes ema kõhus lootena olles kõige esimesena välja. Kõik muud osad Su kehas on kasvanud Su südame külge, selle ümber ja ja selle jaoks, et saaksid oma elus täide viia oma südame soove.

 

Kui südamekeskus(ed) on blokeerunud või tasakaalust väljas, kogeb inimene eraldatust, kuivust, üli-asjalik-olemist, maailm on kandiline, nurgeline ja keeruline. Ülemõtlemine, valude eest ära jooksmine, enda ära kustutada tahtmine (näiteks süüa liigselt suhkurt, juua alkoholi, suitsetada, hävitada mistahes moel). Sageli võivad inimesed tunda, et elu mõte ongi raha teenimine ja kuidagi ära elamine. See on aga tasakaalust väljas olek, sest et me oleme suutelised kogema palju suuremat naudingut kui arvatagi oled osanud!
Kui südamekeskus on üleaktiivne, võib see põhjustada tahtmist terve maailm ära päästa, aga seda pole vaja teha. Maailm on päästetud, keskendu sellele, et hoiad end ise kõige kõrgemas võimalikus energias.

Avatud südame korral tunneb inimene ühendatust, terviklikkust, mõistab enda elu-mõtet, näeb enda tegude võimalikke tulemusi ette, lähtub armastusest ja tõmbab ligi suuri armastuse-kogemusi. Elu sujub mõnusas voos ja iga päev on täidetud imedega. Senini lahenduseta jäänud teemad lahenevad kui võluväel.

Asukoht rinnakupiirkonnas, võid värvusena kujustada
ROHELIST JA ROOSAT.

SÜDAMEKESKUS on seotud südame ja harknäärmega südame kohal.

 

Taotlus: MA ARMASTAN (proovi täna võimalikult palju lauseid alustada nii)

Toidud, mida soovitan südame avamiseks süüa, on värsked smuutid, rohelised köögiviljad, kurk, spinat, rukkola, murulauk, kiivid, papaia, tooršokolaad (väga häid tooršokse saab Tallinnas Vanalinna ökopoest Pärnu maantee 4).

 

Kristallid: Roosa kvarts, malahiit, rodokrosiiit, mäekristall, aventuriin roheline v valge jaad

Soovitan kasutada kvaliteetseid eeterlikke õlisid ja lubada endale regulaarselt puhkust.

Südamlikku päeva!
Stella

5. päev KÕRI

Eneseväljendus, laul, tants, suhtlemine, avaruse ja piiritu armastuse kogemine on võimalikud, kui Su kõrikeskus on avatud ja töökorras.

 

Kui kõrikeskus on blokeerunud või tasakaalust väljas, võib inimene kogeda hirmu tõe väljendamise ja teadasaamise ees, raskused eneseväljendusel, esinemisel või suhtlusel. Sageli on need inimesed ka kurguvalus või köha või nohu küüsis. Ka võivad esineda ihnus, ahnus, tahtmine kätte maksta või teistest üle olla. Tihtipeale on see ärimeeste ja kaupmeeste teema, kes kardavad oma varandusest ilma jääda ja kasutavad teisi inimesi kui enda alluvaid, et nad neile raha sisse tooks. See on iidsetest aegadest orjapidamise jäänuk ja seda saab vabastada.

On vaja õppida ennast selgelt väljendadma ja valima seltskonda, kellega suhtled. 

Head meetodid vabanemiseks on näiteks läbi hingamisharjutuste, mantrate laulmise, tõe rääkimise enda elu ülber transformeerimise, reiki seansside ja endaga aus olemise, tantsu ja rõõmustamise, tänulikkuse ja armastuse.

Avatud ja tasakaalus kõrikeskuse korral inimene naudib suhtlemist, esinemist, laulmist, tantsimist, eneseväljendust. On vaba nagu laps, ilma tõrgeteta alati tegemas seda, mis tegelikult teha meeldib. Enese väärtustamine, enese väärikus, lugupidamine iseenda vajadustest, kaastundlikkus ja aus ning sõbralik suhtlemisviis, kannatlikkus ja kaastunne ka nende suhtes, kes veel kogevad suuri hirmusid ja eraldatust. Neid inimesi saadab enamasti suur edu, sest TÕEL on kombeks inimesi hakata kätel kandma selles uue ajastu energias!

 

Asukoht kõripiirkonnas, võid värvusena kujustada ERESINIST.
Kõrikeskus on seotud kilpnäärme ja kõrvalkilpnäärmega.

Toidud, mida soovitan kõrikeskuse tasakaalustamiseks süüa, on mustikad, ingver, taimeteed, soe laimivesi, probiootikumid. Kui kõrikeskus on tasakaalust väljas, soobvitan vähendada või vältida piimatooteid, sest liigne lima võib põhjustada blokeeringuid.

Kristallidest soovitan kanda helesiniseid kristalle kaelakeena või ümber randme.

 

Taotlus: TÕDE VABASTAB KANNATUSTEST

 

Õnnistusküllast päeva!

Stella

TŠAKRASÜSTEEMI PÕHJALIKUM ÜLEVAADE

lae suurem fail alla siit

 

Lisan igaks juhuks ka veel kord siia alla - see tabel on hea abiline terveks eluks!

 

Kes seda tabelit peast teab, oskab väga hästi kohselt ka tegutseda, et koheselt parem hakkaks, kui on tekkinud tasakaalutused.

Hakkad nägema, kuidas kõik on omavahel ühendatud!

Su meeleolud, tunded, kogemused – kõik on su hormonaalsüsteemi ja tšakrasüsteemiga seotud!

 

Saad selle põhjaliku tabeli avada parema kvaliteediga PDF-i arvutis vaatamiseks või lausa lasta see enda jaoks printimiskohas A2 suuruses välja printida. (Hind tavaliselt sellel u 10-12eurot)

 

Kvaliteetse prindi jaoks ning suuremalt vaatamiseks lae palun fail alla siit.

6. päev KOLMAS SILM

Kolmas silm. See tundub nii mõstiline ja maagiline, aga tegelikult tähendab selle avanemine lihtsalt seda, et Su aju töötab nüüd suuremas tasakaalus ja võimsuses. See on normaalne ja tervislik ja võimalik, kui seda endas välja arendad!

 

Kui kolmas silm on blokeeritud, võib inimene tunda väga suurt alandatuse tunnet ja häbi, eraldatust ja tunnet, et tema arvamus ja tahtmised ei loe maailmale midagi. Selline sisemine vastuolu teadlikkusega, et oleme küll loojad, aga ei suuda luua seda, mida tegelikult sooviks. Ka võib kaasneda arvamus, et maailm ongi vaid need füüsilised objektid ja mida käega katsuda ei saa, seda pole olemas. Võimetus tunda tundeid või endast aru saada, segadus mõtlemises, ülemõtlemine, keskendumisraskused ja ummikus olemise tunne. Õudusunenäod ja suutmatus unistada.

Kolmanda silma avatuse korral saab inimene kogeda selgeltnägemist, selgelt-teadmist, mõistmist, kohalolekut, rahu, sügavat kaastunnet, enda sisemaailma tundmist ja teadmist, kuidas parimal moel enda elus edasi toimida. Võivad avalduda ka ülivõimed nagu näiteks asjade ettenägemine, teadmine, kiire manifesteerimise võime ehk siis millelel keskendud, see ka koheselt Su ellu tuleb. Unistuste täitumine ilmneb, kui Su mõistus ja süda on ühenduses.
Selleks on tarvis hoida enda käbinääre aktiivne ja energetiseeritud.

Võivad avalduda ka ülivõimed nagu näiteks asjade ettenägemine, teadmine, kiire manifesteerimise võime ehk siis millele keskendud, see ka koheselt Su ellu tuleb. Unistuste täitumine ilmneb, kui Su mõistus ja süda on ühenduses.

Selleks on tarvis hoida enda käbinääre aktiivne ja energetiseeritud, süda avatud ja keha energiad liikumas.

 

Käbinäärme aktiveerimiseks 
sobivad väga hästi jooga, mediteerimine, mantrate laulmine, palvetamine, looduses viibimine ja visualiseerimisvõime välja arendamine, reiki seansid ja hingamisharjutused.

Asukoht otsaesine ja aju, võid värvusena kujustada ÖÖTAEVA-SINIST.
Kolmas silm on seotud käbinäärme ja ajuripatsiga.

Toidud, mida soovitan kolmanda silma korrashoiuks süüa on vaarikad, kaneel, koriander, spirulina, sidrunivesi, tatar ja lagritsajuuretee, soojendavad toidud.

Puhasta keha põletikest, jäta ära põletikke soodustavad toidud ja lõõgastu regulaarselt teiste tegevuste vahepeal.

Kristallidest soovitan kanda tumesiniseid kristalle kaelakeena või ümber randme.

 

Taotlus: MA NÄEN LÄBI ARMASTUSE SELGELT

Kaunist ja helget voogu!
Stella

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kroonkeskus on värav Su pea kohal Su Kõrgema Mina ja selle
Lõpmatu Tarkuse, Lõpmatu Armastuse ja Lõpmatu Inspiratsiooni juurde.

 

Kroonkeskuse blokeeringute korral võib inimene kaotada oma elusihi, miski ei huvita enam, keskendumisraskused, negatiivsus, ohvritunne, survestatuse ja vastuolude kogemus. Maailm võib tunduda raske ja keeruline.

Kroonkeskuse avatuse korral kogeb inimene pidevat tervendavat ja jõustavat inspiratsioonitulva, õnnetunnet, selgust, kergust maailmaga suhestumisel ja olukordade selgelt nägemise võimet, tasakaalu ja suurt positiivsust, mis on loomulik olek. On lihtne jääda armastavaks ja kohale ja tasakaalu.

Kroonkeskuse aktiveerimiseks on väga head meetodid õnnistamine, andestamine, vabastav tants, mantrate laulmine, endaga aus olemine, julgus kõigele ausalt otsa vaadata, vastutuse võtmine enda elu eest, piisav sport ja liikumine, looduses ja loomulikkuses viibimine.

On vaja teha elus seda ja ainult seda, mis tõeliselt meeldib!

 

Taotlus: ELAN OMA UNISTUSTE ELU JA OLEN TÄISULIK JUST NII NAGU OLEN

 

Toidud ja toidulisandid, mida soovitan kroonkeskuse tervenduseks süüa on kookos, lillkapsas, pähklid, maarjaohakaõli kapslid, magneesium, tsink, foolhape, B-grupi vitamiinid, raud ja seleen, magusad valmis puuviljad ja ka kaneel*, toorkakao, Brahmi pulber, 5HTP toidulisand. Enne toidulisandite tarvitamist palun kindlasti konsulteeri mõne spetsialisti või asjatundliku arstiga, eriti kui oled rase, imetad või tarvitad mingeid ravimeid.

*KANEELI süüa palun ainuklt Ceyloni sorti. Teised kaneelisordid võivad olla maksale väga kahjulikud!

Kristallidest soovitan koju osta seleniidist kristallkuuli ja panna keset elutuba. Ka on väga head mäekristallist ehted ja ka preniit, ahhaat ja sodaliit, tselestiit, herkimeri teemant


Õnnitlused!

OLEDKI EDUKALT LÕPETANUD TŠAKRANÄDALA!

Mõistagi võid seda ka alti korrata, kui soovid!

7. päev KROONKESKUS

Võid selle spikri ka enda jaoks välja printida või ise endale skeemi joonistada.

 

Printimiseks leiad faili siit.

 

Aitäh, kui jätad siia alla kommentaaridesse ka enda kogemusest selle nädala jooksul ja kohtumiseni meie viimases koolituse osas juba peagi!

 

 

Õnnistust ja armastust!

Stella

Kohtumiseni armastuses!

 

 

 

 

 

 

 

Stella

Laulame koos :)

bottom of page