top of page

Kui te vaatate videot, siis võite näha, kuidas Riina jagab enda esimese korra kogemust, millest ei osanud ta tol hetkel suurt midagi arvata. Nüüd aga soovitan lugeda, mida ta minuga jagas peale 4. täispika seansi kogemist:

 

Nii võimsaid emotsioone nagu ma EMF-i 4.seansi ajal kogesin, pole varem kordagi tundnud. Mitmel puhul näis, et seansi edasine kulg lähtub minu mõtetest - vaeval sain tunda rahutust, kui Stella teatas, et on aeg tegeleda tasakaalustamisega, kui meelde tuli minevik, oligi Stella kinnitusel aeg liikuda sinna, kuskohast olen tulnud. Muide, selle aja jooksul ei kangastunud minu silme ette küll ühtegi pilti mälusopist, kuid lühikese aja jooksul tajusin kurbust, valasin silmanurgast pisaraid, olin õnnelik ja tänulik. Stella vasemat kätt oma kaela all tajusin täpselt seansi lõpuni, kuigi tegelikult oli see seal vaid mõni minut. Üpris seansi algusest tundsin oma kätes ja kehas uskumatult intensiivset surinat. Kuigi Stella askeldas minu ümber pidevalt, tajusin kinnisilmi täpselt, kus ta oma kätt keha kohal hoidis. Kontrollimise mõttes paar korda piilusin ka. Kõhuli lamades tajusin pikki kaarjaid kiude oma pea kohalt jalataldadeni suunduvat. Täpselt selliseid nagu Stella õhus joonistas. Nende kuldsete kaarte all nägin kuldse säraga pastelseid toone. Ma ei tea, mida need tähendasid, aga igal juhul muutsid nad meeleolu helgeks ja enesetunde kergeks.

 

Aitäh, armas Riina!

Seanss toimib inimeselt inimesele edastatava elektromagnetilise seadistuse kaudu. Sinu sisemine tarkus valib, kuidas seda vastu võtta nii, et saaksid seansist suurima kasu. Kogu protsess on loodud olema austuses ja helguses.

 

Seansi saaja heidab täies riietuses massaažilauale ning seansi sooritaja teeb kindlas järjestuses liigutusi ning lausub sõnalisi taotlusi, et aidata energiad taas tasakaalustatult voolama just nii nagu see on Sinu jaoks parim.

 

EMF Balancing Technique on ülemaailmselt tunnustatud energiatöö, mida mitmetes maades kasutatakse ka ametlikult taastusravina.

 

Inimesed, kes seanssi on kogenud, toovad sageli välja järgmist:

suurem selgus mõtetes ja olemises

parem tervis

emotsionaalne tasakaal ja rahu seisund

heaolu tunde suurenemine

uued inspireerivad ideed ja rohkem elujõudu

parem uni ja arusaamine maailmast paraneb

 

Peale seanssi saad kaasa ka iseseisvaks tööks taotluste lehe, ja sellega saad järgneva ajaperioodi ise kaasa aidata oma seansi mõju tugevnemisele

Rahvusvaheline leht: 

 

http://www.emfbalancingtechnique.com

 

 

Eesti lehekülg: 

 

http://tasakaal.ee

 

Soovikaardi täitmise õpetus ja energeetiliselt tasakaalustav animatsioon:

 

http://www.thesymbolworldwide.com

bottom of page