top of page

Energiavälja tasakaalustamine armastusega

EMF Balancing Technique

 

Tasakaalustamine armastuse energias on terviklikkuse ja tervenduse loomine enda elus. See on lihtne viis oma elu korraldada, korrastatada, tasakaalustada ja luua läbi armastuse energia. Enda energiasüsteemi tundmisest on abi igaühel, kes soovib olla oma elu meister.

 

Iga kogemus, mida loome, on aluspinnaks ja vundamendiks tulevikule. Luues enda elu teadlikult on meil võimalik luua ka just selliseid tulemusi, mida soovime – on see küllus, meeldivad suhted, tulevikuvõimalused arenguks, hea tervis, meeldivad elukogemused, need kõik on meie endi teha.

 

Koolitusel saad väga lihtsad ja tõhusad abivahendid igapäevaseks eluks, et ümber häälestuda uuele sagedusele, milleks on armastuse energia.

 

Sul on võimalik läbi omaenda kogemuse mõista, mil viisil elada oma elu igapäevaselt armastuse energias ja luua valgusküllaseimat elu.

Iga õpitoa läbinu on saanud kogeda energiaseanssi ning võib seda ka ise sooritada.

 

  • Inimese energia-anatoomia teoorias ja praktikas

  • Spiraalpühke meditatsioon

  • Soovide soovimine tõhusal moel

  • Energiaseansi sooritamine

  • Energia aktiveerimise sümbolid

  • Vee, toidu, loomade, taimede pühitsemine energiasümboliga

  • Energia juhtimine silmadega 

  • Meisterlikkuse tunnused ja saladus

  • Suhete tervendamine

 

Peale õpitoa läbimist on võimalik igal soovijal jätkata õppimist I-IV faasi koolitusel, kus õpitakse sooritama nii faase endid kui ka mitmeid lisa-harjutusi igapäevaseks valgusküllaseima elu kaasloomeks, nii teoorias kui praktikas. 

 

 "Mida enam me õpime, seda enam me saame aru, et on olemas palju enam kui see, mida silmaga näeme."  

Peggy Phoenix Dubro 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koolituste rahvusvahelised hinnad:

1-päevase intensiikoolituse tasu on 72€

2-päevase koolituse hind 144€*

*vähemalt nädal enne koolitust registreerides / peale seda 155€

Registreerimine: stella.shakti@gmail.com

Universaalne kalibreerimisvõre ehk uue aja energiatesse ümberhäälestuse energiastruktuur on olemas kõigil inimestel.

See aitab meil häälestuda terviklikkusesse ehk olekusse, kus me tajume, et me loome oma reaalsust oma mõtte abil ja kohase käitumisega.

Meie südamesoovid on loodud täituma ja sa saad sellele ise kaasa aidata.

Rahvusvaheline leht: 

 

http://www.emfbalancingtechnique.com

 

 

 

Soovikaardi täitmise õpetus ja energeetiliselt tasakaalustav animatsioon:

 

http://www.thesymbolworldwide.com

Osalenute kogemustest

Koolitus andis võimaluse endaga rohkem tuttavaks saada, ennast rohkem mõista. Koolitus annab võimaluse endaga rahu sõlmida ja asuda soovitud muutuste teele, tehes seda väga teadlikult.

 

Jäin koolitusega väga rahule ja sain palju kasulikke teadmisi ja oskusi kõndida edasi oma vaimsel teerjal. Esimene koolitus, kus olin 100% kohal nii füüsiliselt kui vaimselt, nii huvitaval koolitusel ei õnnestu mõtetel lihtsalt laiali joosta, olin kogu aeg mõttega teemades kinni.Siin ja praegu – kohaloleku jõud – kui soovid kogeda, tule EMF koolitusele.

 

Nautisin koolitust täiega!
Sain omale "tööriistakasti" suure hulga imelisi, smas uskumatult lihtsaid tööriistu. Nüüd lähen ja praktiseerin iga päev oma suurepäraseid meisterlikkuse omadusi. Minu potentsiaal on piiritu. Tänasest alates naudin ma iga hetke oma elus ja tänan kõiki meistreid, keda kohtan oma teel. Oma "tõe" järgi tuleks põhiõiguse ja põhikohustusena kirjutada iga riigi põhiseadusesse.

Kui te vaatate videot, siis võite näha, kuidas Riina jagab enda esimese korra kogemust, millest ei osanud ta tol hetkel suurt midagi arvata. Nüüd aga soovitan lugeda, mida ta minuga jagas peale 4. täispika seansi kogemist:

 

Nii võimsaid emotsioone nagu ma EMF-i 4.seansi ajal kogesin, pole varem kordagi tundnud. Mitmel puhul näis, et seansi edasine kulg lähtub minu mõtetest - vaeval sain tunda rahutust, kui Stella teatas, et on aeg tegeleda tasakaalustamisega, kui meelde tuli minevik, oligi Stella kinnitusel aeg liikuda sinna, kuskohast olen tulnud. Muide, selle aja jooksul ei kangastunud minu silme ette küll ühtegi pilti mälusopist, kuid lühikese aja jooksul tajusin kurbust, valasin silmanurgast pisaraid, olin õnnelik ja tänulik. Stella vasemat kätt oma kaela all tajusin täpselt seansi lõpuni, kuigi tegelikult oli see seal vaid mõni minut. Üpris seansi algusest tundsin oma kätes ja kehas uskumatult intensiivset surinat. Kuigi Stella askeldas minu ümber pidevalt, tajusin kinnisilmi täpselt, kus ta oma kätt keha kohal hoidis. Kontrollimise mõttes paar korda piilusin ka. Kõhuli lamades tajusin pikki kaarjaid kiude oma pea kohalt jalataldadeni suunduvat. Täpselt selliseid nagu Stella õhus joonistas. Nende kuldsete kaarte all nägin kuldse säraga pastelseid toone. Ma ei tea, mida need tähendasid, aga igal juhul muutsid nad meeleolu helgeks ja enesetunde kergeks.

 

Aitäh, armas Riina!

Jälgi meid FB-s!

bottom of page