top of page

MEDITATSIOON

HALDJALOSS

TALVISE PÖÖRIPÄEVA PÜHITSUS HALDJAMAAILMA ABIGA

See juhendatud meditatsioon on sisemine rännak Haldjariiki, kus meid võtavad vastu kaunid energiad, vabastamine rasketest hingelepingutest, kes soovib ja ka mõnusa häälestuse tegemine, kingitused haldjamaailmalt.

Ükskõik, kas usud haldjatesse või ei, selle rännaku käigus võid tunda ka lihtsalt seda, kuidas saab toimuda vabanemine igapäevaelulisest rutiinist ja pingest.

Olen selliselt Maagilise Maailmaga suhelnud terve oma elu, ja ma olen tähele pannud, et Eestis on tegelikult väga palju inimesi, kes tunnetavad ja tajuvad, et on palju enam kui silmaga näha.

Mulle selline muinasjutuline lähenemine elule väga meeldib. Mitte selles mõttes, et kaotame reaalsusega kontakti, vaid tegelikult olen mõistnud, et reaalsus ongi palju enamat kui see, mis kolmemõõtmelises maailmas meile varasemalt paistnud on. Mulle meeldib see, et me võime ja oskame olla väga ratsionaalsed, asjalikud, kahe jalaga maa peal, kuid samas suudame vastu võtta ka peenemaid vibratsioone ning kanaldada enda ellu vägevaid imesid loovaid sagedusi.

Võid võtta seda Haldjamaailma külastust kui sümboolikat, kui tahad. Haldjamaailm kui Kõrgema Minana Loodusega üksolemises elamise sagedus.

 

Sisemine korrastus ja muutus, mis selles protsessis toimuda saab, on häälestatud olema kõikide kõrgeimaks hüvanguks. Iga inimene saab täiesti erisguse pühitsuse. ka iga kord seanssi kuulates, võid tajuda erinevust.

Seda seanssi võid kuulata nii enne pööripäeva, pööripäeva ajal kui ka peale pööripäeva (talve esimese kuufaasi vältel).

Soovitan seda meditatsiooni kuulata kindlasti juba enne talvise pööripäeva hetke. Pööripäeva murdepunkt on siin Eestis 21. detsembril kell 23:48.

Missugusesse energiasse end selleks ajaks häälestad, sellest sõltub tegelikult terve su talve kvaliteet ja seega terve ülejäänud elu.

Ka võid seansi eel teha väikse tseremoonia selle protsessi tugevdamiseks.

SOOVITUS (MITTE KOHUSTUSLIK) RITUAAL ENNE SEANSSI

Selleks võta palun üks küünal ja pane põlema (ohutult, et meditatsiooni ajal oled veendunud, et sellega on kõik hästi!) ning lausu:

MA KUTSUN OMA HALDJATEST ÕED JA VENNAD MIND TOETAMA JA PEEGELDAMA MULLE MINU TÕELIST ALGSET OLEMUST

Siis võid ette kujutada, kuidas Haldjariigis süüdatakse küünal sinu kõrgeima elutee ja saatuse lahtirullumise toetuseks.

Taotlusega süüdatud küünlapõlemine on juba väga vana maagiline rituaal ja sellist protsessi soovitan siin ka pühade ajal kasutada. Mitte niisama panna küünlaid, vaid ikka heade soovidega – endale, oma lähedastele, inimkonna kõrgeimaks hüvanguks!

Võta kindlasti kirjutusvahend ja paber/kaustik kõrvale, et saaksid peale seanssi enda nägemused üles kirjutada ❤️

Soovin teile maagilist imesid täis talve ja õnnistused!

Stella

b-haldjaloss-ruut.png

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu! Joo palun kindlasti enne ja peale seanssi piisavalt puhast vett!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Noodiga link Allalaadimine  avab kohe otsekuulamise lingi, kuid seal on paremal pool kolm üksteise kohal olevat täppi. Kui sinna vajutada, saad faili alla laadida, kui sul on Android telefon või arvuti. 

 

 

KUULAMISEKS PALUN VAJUTA KOLMNURGALE

talv2022 (2)Stella Shakti
00:00 / 1:03:14

See seanss on annetuse eest kuulamiseks

/ annetuse saad teha

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

suur aitäh!

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Kui tahad kuulata küllusteadvuse suurendamise ja jõustamise seanssi, leiad MP3 jällegi annetuse eest siitkaudu.

Aitäh sulle!

bottom of page