top of page

Siit lehelt saad kuulata ja alla laadida järgmist faili:

 

TÄISKUU KÜLLUSE SEANSS

ENESE VÄÄRTUSTAMISE TEEKONNA TOETUSEKS

Seanss on salvestatud augustis 2018

 

See seanss on mõeldud neile, kes soovivad:

 

* tõsta enda elukvaliteeti

* häälestuda edu ja küllusevoo lainele

* vabastada endas vaesusteadvuse piirangud

* saada täiskuuajast maksimaalset kasu

* joondada oma energiakeha enda kõrgema potentsiaali kogemusega

* tuua endasse suuremat rahu ja tasakaalu

 

MEIE TUUMOLEMUS ON KÜLLUS 

SIIN VÄIKE JUHATUS SULLE EDASISEKS KÜLLUSE VOOKS...

 

Täiskuuaega on juba aastatuhandeid kasutatud võimsate rituaalide tegemiseks, kuna sel ajal on tunnetus enamasti tugevaim ning seeläbi a võime korda saata suuri muudatusi vähese vaevaga.

 

Parim aeg selle seansi kuulamiseks on 3 päeva enne täiskuumomenti kuni kolm päeva peale täiskuuaega.

 

Sisemine avanemine enese väärtustamisele on alati esimene samm, kes soovib püsivat küllusteadvuse muutust teha. Ilma selleta inimene raiskab oma ressursse ning seeläbi ei toimu mitte rikastumine, vaid arutu kulutamine.

 

Enese väärtustamise õppimine võib olla aeganõudev ja järjepidev iseenda ja oma mõtete ning elukogemuste jälgimise ja suunamise teekond, aga ometigi ka väga tulus, sest juba väiksed muudatused toovad pikema aja peale kaasa endaga vägagi külluslikud uued kogemused.

 

Inimesed, kes ennast ei väärtusta, süüdistavad oma vaesuses teisi.

Kes ennast väärtustab, võtab ma elu eest vastutuse ja asub looma, mis on südame ja mõistusega kooskõlas.

 

See seanss siin ongi abiks, et aidata sul inspireeruda ning võtta rahulikult aega, et enda energiat suunata sellele, mida tegelikult kogeda tahad.

 

Nagu ikka, siis seansi seadistus annab 50% sinu uueks eduvooks, teine 50% sõltub su enda otsustest, tegevustest ja eluhoiakutest ning käitumisest.

 

Enne seanssi soovitan sul võtta rahulikult aega, et enda jaoks üles kirjutada, mis küllus sinu jaoks tähendab. Eluvaldkondade kaupa.

Mida oled senini arvanud end väärivat, selline ongi su elu praegu. Kui tahad uut elukogemust, on vaja enda enese väärtustamise latt kõrgemale tõsta ja selgelt otsustada: ALLA SELLE MA ENAM EI LEPI!

Seda latti keegi teine sinu eest ära otsustada ei saa, see on su enda kokkulepe universumiga.

 

See seanss siin ongi selleks, et saaksime hästi leebelt ja elegantselt seda energeetilist muudatust teha, ka oma rakumälust ja kehapingetest vabastada kõik see, mis enam ei teeni, ega toeta ja häälestuda uuele elukogemusele.

 

Oled teretulnud ja väga väga armastatud!

 

Helget avardumist!

 

 

❤️

 

 

 

 

Seansi kuulamise soovitused

 

Tere tulemast seanssi kogema!

 

Võid seda vastu võtta vabalt valitud ajal ja kohas. Saad seansi salvestist kuulata otse internetist.

Seansse hoiame internetis üleval vähemalt 3 kuud, aga ei garanteeri nende olemasolu peale 6 kuud.

 

Inimeste vastukaja on näidanud, et toimib sama hästi kui kohapeal seanss. Paremaks keskendumiseks saad alla laadida endale ja seansi salvestise ja vastu võtmise ajal kuulata.

 

Vastunäidustusi tasakaalustava seansi kogemiseks pole. Kui tunned kutset osaleda, oled selleks ka valmis. Terviklikkuse seansse võib kogeda nii palju kui süda kutsub. Terviklikkus tähendab armastuse energiat. Mida enam oleme armastuse energias, seda suuremas voos saame toimetada. Seepärast soovitan ka ise tulla õppima kui kogemus meeldib ja huvi pakub.

 

1) Seansil osaleda võid kus iganes see Sinu jaoks mugav on.

Võid lihtsalt lõõgastuda ning võtta vastu pühitsuse omaenese väelt. Mina praktikuna ei muuda Sinus midagi. Mina olen inspiratsiooniks sinu valguskehale. See on Sinu enda sisemine tarkus, mis otsustab, mil määral selle valguse- ja armastusevooga kaasa võnkuda!

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole.

Või koged kõigepealt enda vanade mõtete, tunnete, stresside vabanemist, enne kui paremaks läheb.

Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim!

 

Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!

 

 

2) Seansi ajaks on hea kui saad mugavalt heita pikali kohas, kus saad olla segamatult, kuulata vastavat mp3, võid panna ka näiteks küünlad või teha oma olemine nii mõnusaks kui võimalik. Seansi vältel hingata sügavalt ja hoida tähelepanu oma kehas. Kui tulevad mingid tunded, visioonid, tundmused, las nad lihtsalt olla. Luba kõigel sündida, ei pea sundima end kuidagi. Siis peale seanssi võid kirjutada üles, mida kogesid ja kui raatsid, võid ka mulle saata paar rida. Ent see ei pea sündima täna, võid ka näiteks järgmisel hommikul. Kui tunned, et jääd magama, siis ka see on ok ka seansi ajal :)

 

 

Sügav hingamine aitab alati kaasa, keskenduma ja pingutama ei pea, lõdvestumine on kõige olulisem. Kui tunned, et on palju pingeid ka seansi ajal, siis see tähendab suurt vabanemist ja see on ka väga hea :)

 

 

Sügavamaks lõõgastumiseks on hea kui aeglustad oma hingamist. Sügav hingamine aitab aju võnkesagedusel rahuneda ning mõtetel vaibuda. Hakka tähele panema väikseseid pause, mis mõtete vahel on, nendest saavad üha suuremad ja kestvamad rahu seisundid kui selliselt end treenida.

 

 

3) Palun joo ka kindlasti piisavalt puhast vett või vedelikku, mis aitab keha puhastada!

Seanss ei asenda tavameditsiooni, aga on loodud olema toetavaks ja tasakaalustavaks vahendiks.

 

4) Miks on hea seansi eest annetus saata?

Esiteks meeldib mulle, et mul on head töövahendid, et neid seansse teha, see tähendab, et mul on tarvis arvutit, kõlareid, pildipanka, arvutiprogramme, aega, et mul on toas soe ja mõnus olla. 

 

Teiseks meeldib mulle ennast harida, nii õpin pea kogu aeg midagi juurde, et neid teadmisi ja praktilisi kogemusi ka teiega jagada. Iga õppeprotsess võtab aga samuti aega ja vajab ressursse. 

 

Kolmandaks olen avastanud, et mida enam ma ise tänutundega küllust teistega jagan ja mida enam teevad seda ka teised, seda enam suureneb ka rahaline sissevool. Seega – andes tänuga, kasvab ka juurdevool tänuga! Ja see on täpselt see, mida ma Sulle kui seansi kogejale soovin – et näeksid, kuidas küllus ja rahaline voog Su elus kasvada saab.

 

Olen täheldanud, et inimesed, kes investeerivad oma isiklikult loodud küllust, võidavad seanssidest enam, sest nad oskavad seda teadmist ja kogemust enam väärtustada. See on investeering iseendasse.

 

Tulgu iga investeering Sulle tuhandekordselt rõõmu ja lahedusega tagasi. Või midagi veel paremat ;)

 

Ja juhul kui Sul on tarvis ja tunned teisiti, kirjuta mulle ja leiame mingi muu energiavahetuse vormi, mis mõlemile rõõmu valmistab.

 

 

 

Võid lugeda Reiki kohta ka lähemalt siit.

 

 

Õnnistust ja helget seanssi!

Armastusega

 

Stella

 

 

 

b-t2iskuuseanss-ruut.png

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

 

 

KUULAMISEKS OTSE VAJUTA PUNASELE KOLMNURGALE

Täiskuu KülluseseanssStella Shakti 2018
00:00

Seansi kogemus on annetuse* eest!

Aitäh sulle panustamise eest minu tegemistesse ja enda arengusse!

Aitäh, kui saadad annetuse**

(kui sa seda veel teinud pole :)

 

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

Annetus

 

*Kellega on erikokkulepe tehtud,

teie palun ärge rahalist panust saatke.

 

**mina kontrollima ei hakka, kas oled annetuse teinud kui seda kuulad või enda jaoks alla laed. Igaüks ise teab, missugust karmat ta endale luua tahab ja seega usaldan universumit ja sind, et teed parima otsuse ;)

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Aitäh, kui jätad siia ka enda seansi tagasisidet!

Tehniliste probleemide korral võta palun ühendust inspiratsioonikool@gmail.com

bottom of page