top of page
siit lehelt saad kuulata ja alla laadida meditatsiooni:
MEDITATSIOON
SEPTEMBRI KULDVALGUSSEANSS
Kui oled unistanud mõnusast hommikuäratuse meditatsioonist, mida saad kasvõi oma telefoniäratuseks panna ja ärgata õnnistuste voos, siis see seanss on sulle.

Meditatsiooni võid mõistagi kasutada ka igapäevaselt oma vahepeauside rikastamiseks, et tõeliselt ennast laadida ja mitte lõputu ringivurisemise ja skrollimisvõistluste olümpiaadil osalemisel oma energiat raisata.

September on imeline aeg, et just nimelt hakata enam oma sisemise valguse äratamisega tegelema. Kuna päevad jäävad järjest lühemaks, on meil vaja tuua tähelepanu sellele et me ennast seesmisel laeksime, et oleksime pikemaks pimedamaks ajaks taas parimal moel valmistunud.

Seansi põhiteemad:

magnetismi voo puhastamine – et tõmbaksid ligi armastuskülalseid kogemusi

energiakeha vabastamine ebaolulisest

häälestumine kuldajastu energiasse

tugeva maanduse loomine

oma kõrgema olemuse valguse oma kehasse kohale toomine

vastuste saamine südamelt

See lühike veidi alla 10 minuti kestev seanss on ideaalne, et see panna oma telefonisse äratuseks või juba õhtul varakult valmis, et see kohe ärgates mängima panna.

TÄHELEPANU

Õpetusi, kuidas telefonis seda äratuseks panna, ma ei jaga, seda saate teada kas telefonioperaatori või google'i või mõne hea tuttava abiga.

Kõigile enne P südaööd registreerunuile saadame seansiga kokkusobiva kingituse meili teel.

Seanss on salvestatud aastal 2016.


Tule ja koge ja kutsu ka sõbrad sellesse voogu, üheskoos oleme tugevamad!

Palun mäleta, et regulaarne sobilik trenn, hingamisharjutused ja liikumine looduses on samuti oluline osa enda eest hoolitsemisest ja seda kombineerides piisava lõdvestuse ja mediteerimisega, võivad tulemused olla kordades suuremad ja efektiivsemad kui lihtsalt seansside kuulamisel. Energiad tuleb liikuma panna, et need saaks su kehas hästi voolata!

Kui see seanss sulle meeldib ja tahaksid rohkem teada/osata/minna oma elu loomisel tõelise meisterlikkuseni iseendas, oled teretulnud liituma ka Maagilise Reiki internetikoolitusega. E-koolitusel saad rahulikus tempos u 4 nädala jooksul endasse võtta uued töövõtted ja hoiakud, et koheselt enda elukvaliteeti parandada. Koolitust saad järelvaadata mitme aasta jooksul, saad läbida endale sobivas tempos.

Peale II astme e-koolituse läbimist saad tulla osalema ka meie tasuta maagilistel internetiseminaridel, mida Maagilise Reiki II astme läbijatega/läbinutega aeg-ajalt teeme, et enda vibratsiooni ja selgust külluse teel hoida ja väestada.Õnnistuse ja armastusega
Stella

❤️

Võid selle MP3 alla laadida lähema 6 kuu jooksul (hilisemalt me ei garanteeri selle olemasolu) ja kasutada terve elu, nii palju kordi kui soovid.

 

Olen väga tänulik, kui saadate meditatsioonikogemuse tagasisidet inspiratsioonikool@gmail.com või siin lehel kommentaariumis.

 

Armastuse ja õnnistusega

Stella

b-septembriseanss-ruut.png

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu! Joo palun kindlasti enne ja peale seanssi piisavalt puhast vett!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Noodiga link Allalaadimine  avab kohe otsekuulamise lingi, kuid seal on paremal pool kolm üksteise kohal olevat täppi. Kui sinna vajutada, saad faili alla laadida, kui sul on Android telefon või arvuti.

 

 

KUULAMISEKS PALUN VAJUTA KOLMNURGALE

kuldvalgusseanss - 30.08.2022Stella Shakti
00:00 / 09:23

See seanss on annetuse eest kuulamiseks

/ annetuse saad teha

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

suur aitäh!

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Kui tahad kuulata küllusteadvuse suurendamise ja jõustamise seanssi, leiad MP3 jällegi annetuse eest siitkaudu.

Aitäh sulle!

bottom of page