top of page

SEANSID &

NÕUSTAMINE

Elutee valik/Selguse loomine/Oma elu loomine/

Tasakaalustatud eluviis/Külluse loomine

Väärtuslikkuse äratundmine/Karma vabastus

 

Seansside sisuks on inimese jõustamine ja tasakaalustamine, et areng praeguses kiires energiasageduses oleks võimalikult sujuv ja selguses. Igaühel on meil teatavad mustrid, mida me nimetame inimese personaalseks isikupärasks. Eesmärgiks on saada edasi kitsaskohtadeks ning mõista nende olukordade sügavalt toetavat iseloomu, mistahes elus on ette tulnud. Tõsta oma elujõu taset ning liikuda armastuse energias, on igaühe võimalus.

Eraseanss on kanaldusprotsess vastavalt iga inimese vajadustele edasises arengutees, energeetiline harmoniseerimine ja tasakaalustamine.

Vastuvõtte teen enamasti Tallinnas ja Tartus, kuid huvi korral on võimalik neid teha ka mujal Eestis ja ka Skype'i vahenduse.

Kaugseansse saad kogeda, kustahes asud. nende kohta leiad rohkem infot ajakava alt.

Teemasid, millest tavaliselt juttu on olnud:

Kuidas muuta oma elu endale meelepärasemaks?
Kuidas luua oma tegelikkus nii, et see oleks harmooniline, külluslik ja helge?
Karmavabastus ja uinunud annete ja võimete äratamine.
Valgustunud inimese töövahendite “alla laadimine” ja aktiveerimine.
Mida on vaja teada uue aja energiates, et igapäevaselt hästi toime tulla?
Kuidas kutsuda oma ellu jumalik meespartner või naispartner?
Kuidas luua küllust kõikidel tasanditel mänguliselt ja loovalt?


Eraseanss koosneb individuaalsest nõustamisest ja energeetilisest tasakaalustamisest vastavalt inimese soovile ja vajadusele.

Olen hingetasandil nooremõpetaja, ehk siis veel maa peal kehastuv õpetaja. Minu ülesandeks on aidata ärgata meistritel ning toppamajäänud küsimustes edasi juhatada ning julgustada inimesi elama selliselt, et see oleks nii nende kui kõikide kõrgeima tee hüvanguks.


Senini on olnud minu tööks väga paljude selgeltnägijate, vaimsete võimetega inimeste aitamine, et nad enda arengus edasi liiguks, avaneks oma tõelisele hinge kutsumusele ja jätkaks maapealset aega täies aktiivsuses enda südame juhatusel. Ka on abi saanud mitmed inimesed, kes on olnud kimpus pereküsimustes, suhetes või mistahes valdkonnas. Inimeste olemuseks on särada ja sätendada ning minu roll on olnud neil aidata seda enda seest üles leida.


Olen viimased seitse aastat tegelenud inimeste nõustamise, aitamise ja aktiivse energeetilise korrastusega kõikidel tasanditel – nii enese kui ka ümbritsevate elus, universaalses üksolemise teadvuseväljas. Suhtlen igapäevaselt ülestõusnud meistrite, ning teiste valgusmaailma tegelastega – puhta armastuse olenditega ja omaenda kõrgema tarkusega. Olen õppinud üle maailma väga võimsate meistrite juures ja saanud pühitsusi, et neid ka teile edastada.


Meis kõigis on tohutud võimed peidus ja on aeg need äratada, et me oma jõuga ei teeks kurja, vaid looksime harmooniat ja meelepärase maailma.

Seansside aegade kokkulepped ja tasu kohta info meili teel stella.shakti@gmail.com
Seansi kestvus 1,5 tundi.

 

Eraseansi tasu 111€/2 tundi ja kaugseansina Skype'i teel 88€/tund

Ole õnnistatud ja suhtlemiseni!
Armastusega

  Stella

 

bottom of page