top of page

Soovikaardi täitmine

 

Eellugu:

 

Tutvustan teile lihtsat, kuid väga vägevalt toimivat soovikaardi täitmise viisi. Ja see ei ole lihtsalt selleks, et need üles kirjutada, vaid ka reaalselt näha, missuguste tegevuste abil saad need enda tõelisuseks muuta. Mida rohkem me tähelepanu millelegi pöörame, seda tugevamaks see muutub.

 

Palju räägitakse Külgetõmbeseadusest ja sellest, et see mõnel toimib, mõnel mitte nii palju, siis tegelikult on iga asjajuures kõige olulisem nüanss – praktika! Vajalike sammude astumine soovitud tulemuse suunas on see, mis viib meid kohale.

 

Ma võiks tunde rääkida sellest, kuidas ma tahan Tartusse minna või Hawaile sõita või sõbrannale külla, aga kui ma praktiliselt oma kohvrit ei paki või kodu uksest välja ei lähe, on universumil keerukas meid sinna toimetada, kus olla tahame.

 

Iga asjaga on ju nii, et kui me TEAME, kuidas midagi teha, siis see on lihtne. Või vähemalt hulga lihtsam! Ma usun, et suured imed meie elus nõuavad kolme komponenti:

 

1) SOOVIMINE

2) TEGUTSEMINE VAJALIKUS SUUNAS

3) JULGUS VASTU VÕTTA, MIDA OLEME KÜSINUD

 

Number kaks võib olla ja võib ka mitte olla. Ka magavale kassile võivad hiired suhu joosta. Kas ka elavale kassile, seda pole veel nähtud. Aga mine tea ;)

 

Igatahes soovitan Sul võtta endale nüüd pool tunnikest aega, et enda elu jaoks investeerida see aeg ja energia, et imed saaksid sündima hakata.

 

Ime on siis kui midagi saab meile nähtavalt võimalikuks, mis varem tundus uskumatu. Tegelikult on kõik lihtne ja imed sünnivad kogu aeg. Mõningatega nende seast oleme lihtsalt enam ära harjunud.

 

 

 

 

Jätkame..

a) PRINDI FAIL soovikaardi_blankett.pdf

 

b) SOOVIKAARDI TÄITMINE (Võta endale rahulikult aega, mil saad olla segamatult ning loo enda taotluse leht).

See on Sinu isiklik kokkulepe Universumiga, kus saad öelda, mida soovid oma elus kogeda.

Leiad selle täitmiseks juhendi Sümbolilehelt eestikeelselt sisse loetult või siit paremalt poolt kirjutatult tulbast.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

c) Vali diagonaalidesse (punktid 5-8 soovikaardil) Meisterlikkuse omadused, mida arvad, et toetavad Sinu praktikat. Kui Sul on olemas Meistrikaardid, võid tõmmata nande seast.

 

Sümboli kodulehelt leiad ka Meistritunnuste loendi, aga võid muidugi kasutada ka enda arvamise kohaselt tunnuseid, mida võibolla selles loendis polegi.

 

d) Vaata Sümboli kodulehelt ka animatsiooni, see aitab Sul häälestuda harmoonilisele terviklikkuse tasandile.

 

e) Võid nüüd igapäevaselt (vähemalt 21 päeva järjest) lugeda oma kaarti ja pane tähele, kas teed neid asju, mida nr 2 punkti juurde oled kirjutanud. See on Sinu investeering soovi täitumisse. Mida enam praktiseerid, seda enam kiirendad seda soovi täitumise protsessi. See on justkui tasu selle soovi täitumise eest.

 

f) Seansijärgselt on võimalik ka taotluselehte muuta.

 

g) Naudime ja tähistame soovide täitumist!

 

 

Küsimuste korral kirjuta/helista julgesti. Aga tea, et seda kaarti pole võimalik valesti täita. Usalda oma sisetunnet selle koostamisel!

Armastusega

Stella

Alustame siit

Soovikaarti valesti täita pole võimalik.

Usalda oma sisetunnet ja loo endale meelepärane maailm.

Soovikaardi koostamine ONLINE

Siit kaunilt eestikeelselt lehelt leiad tutvustuse, soovikaardi täitmise koha ONLINE ja ka imelise video, mis juba selle vaatamise käigus aitab Sul häälestuda harmoonilisemale, terviklikkuse tasemele.

 

Võid kogu seda protsessi teha online, aga võid järgida ka siinseid kirjasõnas juhendeid.

 

Võid teha soovikaarte kõige kohta, mida soovid ;)

Aga võid selle blanketi soovikaardi jaoks ka siit välja printida ja täita käsitsi.. Mulle endale meeldib nii rohkem :)

Kirjuta enda jaoks

Mida täpsem oled oma soovide lahti sõnastamises, seda täpsemalt oskab Universum Sulle vastata!

1. Keskendatud Avalduse Kinnituse lünk ... sisesta kavatsus või potentsiaal, mida soovid luua või tugevdada. 

Kirjuta see kavatsus praegu lihtsalt mõne sõnaga. Hiljem võid selle üle vaadata, edasi arendada ning täiendada, ja Sa võid seda teha nii tihti kui soovid … 

 

2. Nüüd sisesta tegevused, mis nõuavad Sinu keskendatud energiat - mida oled valmis andma ja mis tegevusi ette võtma, et toetada ja jõustada oma taotlust? Millist energiat tahad sellesse külluse maailmapilti investeerida teadlikult? Tänu, rõõm, armastus jne?

Kahtlemata panustad Sa oma energiat … ja oma aega! Kui võimalik, lisa ajaraamistik, mida oled valmis tegema – kui palju aega ja millal. Kui oled lõpetanud, palun jätka...

 

3. Nüüd vaata üle oma ajaloo-energia, mõtle oma elukogemustele. Kõigest mõne sõnaga, kirjuta üles need kogemused, mis toetavad Sind Sinu taotluse teostumisel. Sa võid lisada ka kogemusi, mis on osutunud Sulle väljakutseks. Ilma süütundeta, vaata selgelt neid kohti, kus oled valinud kulutada oma energiat. Sinu kogemuste läbi õpitud õppetunnid toetavad Sind, kui jätkad oma energia keskendamist oma valitud taotlusele. Mõtle oma ajaloost ja oma elukogemustest, kui enesejuhtimise ja enesetoetamise isikliku energia tagavarast.

 

4. Sisesta, mida valid vastu võtta. Oluliseks osaks oma taotlusele keskendumisel on sisestada, mida Sa oled valmis vastu võtma või loodad Universumilt toetuse ja ressurssidena vastu võtta, et abistada end oma taotluse elluviimisel. Ärge unustage arvestada oma isikliku kasu saamisega, kui te viite ellu oma taotlust. See osa on väga oluline, isegi, kui see tundub esmapilgul vähem vajalik, sest lõppkokkuvõttes tugevdab see Sinu võimet vastu võtta ja Sinu pühendumust.

 

5. Et jätkata seda kvant-põhjendamise protsessi, sisesta meistritunnus, mida valid praktiseerida, kui jätkad oma energia keskendamist oma taotlusele. Ma soovitan siia sisestada ka põhjuse või põhjused, miks Sa just seda omadust valisid praktiseerida.

 

6. Vali teine meisterlikkuse tunnus ja sisesta see siia. Jällegi võid sa lisada põhjuse, miks otsustasid just seda tunnust praktiseerida.

 

7. Sisesta kolmas meisterlikkuse tunnus mida valisid praktiseerida ja miks.

 

8. Et lõpetada Keskendatud Taotluse Kinnituse loomist, sisesta neljas meisterlikkuse tunnus mida otsustasid praktiseerida ja miks.

Üks olulisemaid samme soovide juures on see, et nende täitumist on tarvis ka tähistada!

Mida enam oleme me rõõmus ja tänus saadud kingituste eest, seda kiiremini saavad ka uued kingitused meie ellu tulla ;)

 

Olgu see valgustatus või uus BMW, kõik on rõõmustamist väärt!

bottom of page