top of page

SIIT LEHELT SAAD KUULATA MEDITATSIOONI

RAHULIK UNI

TERVENDUSSEANSS PEAINGLITE ABIGA ÖÖSEL UNEAJAL VASTU VÕTMISEKS

 

Peaingel Miikael aitab vabastada bokeeringuid, korrastada energiasüsteeme, luua tugeva kaitse ja turvalisuse ning vajaliku häälestuse, et oelksime enda krgema olemusega kooskõlas

 

Peaingel Gaabriel aitab tuua selgeid sõnumeid ning sisemise õpetuse läbi unenägude, märkide, sünkroonsuste. Ta itab meil leida õiged sõnad, otsused ja mõtted enda seest üles, kes ta õpetusele avatud on. Gabriel on ka ülestõusmise suurmeister ning teejuht kõigile, kes soovivad tulla elama valgustatuse kogemusse.

Peaingel Uriel aitab meil mõista, transformeerida tundeid ja reaktsioone. Teda võid alati appi kutsuda, kui tunned, et mingi kogemus on liiga emotsiooniderohke või on üles kerkinud palju tundeid, millega on keeruline omapead hakkama saada. Allasurutud tunnete pinnale tõstmine aitab meil nüüd nendesse vanadesse situatsioonidesse tuua vajalikku valgust, armastust, kaastundlikkust ja seeläbi kergendust.

Peaingel Raafael on võimas tervendusingel, kelle armastav kohalolu võib lausa sekundiga tõsta väga raskest energiast inimteadvuse tagasi valgusesse ja tõe ja terviklikkuse ja tervisega kooskõlla. 

 

Võite kõikide inglitega teha koostööd omapead, aga kes soovib, saab kasutada ka minu kanaldatud Maagilise Reiki juhendatud meditatsiooni. Soovitan kuulata õhtul enne uinumist. Võid kuulata nii palju kordi, kui tahad! Kasvõi iga õhtu, kui soovid 🌸.

Taipamised ja vastused võivad tulla sulle olulistel teemadel nii seansi ajal, aga ka unenägudes või järgnevatel päevadel läbi "juhuste". Olge tähelepanelikud, kuhu elu teid suunama hakkab – millised juhatused ja õpetused hakkavad tulema ka läbi teiste inimeste. sageli peainglid kasutavad teiste inimeste abi, et sulle tuua taevased sõnumid, kui sa enda sisetnnet piisavalt ei ole veel harjunud kuulama.

Väga soovitan pidada ka päevikut ja oma mõtted, tundmused ja taipamised üles kirjutada.

Õnnistused!

Stella

b-rahulikuni-ruut.png

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu! Joo palun kindlasti enne ja peale seanssi piisavalt puhast vett!

 

Enne seanssi on väga hea panna kirja, missugune sinu arvates armastusküllane elu sinu jaoks oleks - mida sa kogeda soovid?

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Noodiga link Allalaadimine  avab kohe otsekuulamise lingi, kuid seal on paremal pool kolm üksteise kohal olevat täppi. Kui sinna vajutada, saad faili alla laadida, kui sul on Android telefon või arvuti. 

 

 

KUULAMISEKS PALUN VAJUTA KOLMNURGALE

6htuseanss-peainglitega-rahulikuni-stellashakti - 16.02.2023, 23Stella Shakti
00:00 / 44:40

See seanss on annetuse eest kuulamiseks

/ annetuse saad teha

MTÜ Südamekeskus

IBAN: EE507700771001082851 

suur aitäh!

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Kui tahad kuulata küllusteadvuse suurendamise ja jõustamise seanssi, leiad MP3 jällegi annetuse eest siitkaudu.

Aitäh sulle!

bottom of page