top of page

TERE TULEMAST SEANSILE!

 

TÄHEMÄRKIDE LEPITUS

 

KAS OLED KOHANUD INIMESI VÕI NÄINUD ARTIKLEID, KUS RÄÄGITAKSE TÄHEMÄRKIDE ESINDAJATE NEGATIIVSETE OMADUSTE JA ISELOOMUJOONTE KOHTA?

 

Olen oma teadmatuses seda isegi teinud! Mis siin häbeneda!?

Aga nii tore on tulla suuremasse teadlikkusse üheskoos, kas pole nii?

 

See seanss on pühendatud spetsiaalselt sellele, et vabastada meie energiaväljadest programmeeringud, mida on peetud "normaalseks" ja "nii ongi". Näiteks et mõni tähemärk on egoistlik või mõni liiga loid või mõni armastab valusasti hammustada jne.

Sellised uskumused on aja jooksul tekkinud, aga me ei ela enam minevikus.

 

Maagiliste igavikuliste olenditena saame mõista, et saame nüüd luua täiesti uue reaalsuse, kus me mõistame, et iga omadus ja iga iseloomujoon on õigel ajal õiges kohas super vajalik tööriist!

 

Me oleme sündinud mingi teatava tähemärgi nimetuse alla, ent me pole see tähemärk. Meie tõeline olemus on armastus ja valgus, mis on kogemas teatavaid elumustreid, aga me ei pea nende mustritega samastuma. Arenevate meistritena võime me õppida kõikide teadvuse kaasloojate kogemustest - mistahes tähemärgi all sündinud sa oled - saad endasse läbi armastuse integreerida ehk seondada kõikide tähemärkide elutarkuse, võimed ning küpsed teadvusemustrite oskused!

 

Seega saad läbi selle seansi võtta vastu iseenda terviklikuma minapildi, vabastada end negatiivsetest programmeeringutest, mida aastasadu on su tähemärgi kraesse kirjutatud ning luua enda suurem mõistmine ja tasakaal, et elada enda elu suuremas harmoonias kõikide end ümbritsevatega. Kõik vabastused teeme süütunde energiat juurde loomata - seda on siin planeedil juba piisavalt palju olnud, on aeg lepituseks, harmooniaks ja andestuseks!

 

Osalemine on annetuspõhine!

KÕIK SEANSIL OSALEJAD, KES LIITUVAD ENNE NELJAPÄEVA HOMMIKUT, SAAVAD KINGITUSEKS KAASA VIDEO-KAARDILUGEMISE TEEMAL - LEPITUS KEERULISE SUHTEGA/INIMESEGA

VIDEOLINGI saadan laiali umbes nädala jooksul.

Küsimuste korral võta palun julgesti ühendust stella.shakti@gmail.com

 

 

 

 

***

See on puhastav ja selgust loov protsess, kus läbi õnnistuse saatmise häälestub terve meie keha ümber armastuse sagedusele.Oled oodatud ja armastatud! Seanss on häälestatud olema kõikide hingede kõrgeima tee hüvanguks.

Seansi käigus vabastame vanad mittetoetavad mustrid ja suuname energia uuele ümber. See on lihtne, väga tõhus ja toimiv kaugreiki seanss.

Seansi vastuvõtmiseks käivita allolev mp3 või lae see endale eelnevalt internetist oma arvutisse alla. Seejärel lihtsalt sea end mugavalt istuma või heida mõnusalt pikali, võid seda vastu võtta ka uneajal.

Ja ütle enda südames:

***OLEN TÄNULIK KÕIGE EEST.***

Hea, kui saad ärgates või üles tõustes teha oma päevikusse märkmeid ja üles kirjutada ka seonduvad unenäod, neis võib olla vajalikke vihjeid tuleviku tarvis.
Keskendu seansi ajal lihtsalt keha tunnetusele ja sügavale hingamisele.

 

Ka see on täiesti normaalne kui esimeste seansside ajal väga palju füüsiliselt tunda pole. Muudatused toimuvad ja harmoonia tasand saab väga mitmetes plaanides elegantselt seadistatud, selliselt nagu see on just Sinule parim! Muutused võivad olla arusaadavad ka alles mõne aja pärast ja võib ka olla, et ise on neid raske märgata. Küll aga märkavad seda Sind ümbritsevad kui rohkem naeratad või oled tasakaalukam. Pea päevikut, joo rohkelt vett ning hoia oma tähelepanu igapäevaselt enam oma südamel, need väiksed uued harjumused saavad Sulle peagi tavaliseks sõbraks ja siis näed isegi kui imelisi vilju elupuu Sulle kingib lihtsalt selle eest, et olemas oled!


Reiki kohta saad lisaks lugeda siit.


Õnnistust!
Stella

 

Tähemärkide lepitusStella Shakti 2019
00:00

Seansi eest saad teha endale meelepärase annetuse:

MTÜ Südamekeskus 

IBAN: EE507700771001082851

Selgitus: annetus

 

Küsimuste korral, või kui soovid anda seansile tagasisidet, palun kirjuta 

 inspiratsioonikool@gmail.com 

aitame sind!

Võimalusel palun, et enne seanssi palun korista oma kodu ja käi ka ise pesemas, selliselt oled kõige paremini valmistunud, et võtta kõrgeid sagedusi vastu!

 

Hoia kirjutusvahendid ligi, et saaksid ka oma mõtted üles kirjutada peale seanssi!

Seansi salvestist saad kuulata seansi vastuvõtmiseks siit.

 

Võid seansi ajal minuga koos taotlusi lausuda või jääda ka lihtsalt rahusse, lõdvestuse ja lubada energiatel läbi enda voolata. Iga kord seda meditatsiooni kuulates saavad puhastatud Su meel, teadvus, keha ja süda. Palun joo kindlasti enne ja peale seanssi puhast sooja vett.

Kui Sul jäi varasemalt alla laadimata ja kuulamata JOONDUS ISEENDA KÕRGEIMA ARMASTUSE OLEMUSEGA, aga sooviksid ka seda alla laadida ja kuulata, siis saad seda teha annetuse eest

sellelt lingilt

(rekvisiidid siin all).

 

MTÜ Südamekeskus IBAN: EE507700771001082851 Selgitus: annetus

bottom of page